18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żona bije kochankę męża

T3RMINATOR • 2023-01-08, 21:30
Zatwardziała żona zamiast kopnąć w dupę męża. :-/


highlogic

2023-01-08, 21:38
Kochanka nie może być p*zdą i powinna naj***ć żonie i ustalić warunki dostępu do bolca.

Adameck

2023-01-08, 21:45
A mąż zrobił sobie popcorn i usiadł wygodnie na werandzie, by podziwiać walkę...

nowynick

2023-01-08, 21:55
facet nie zdradza jak ma bęben pełny i kulki puste także pretensje miejcie same do siebie panie żony....

PolskaSkarpetka

2023-01-09, 01:26
1:47 słychać pierda

nowynick napisał/a:

facet nie zdradza jak ma bęben pełny i kulki puste także pretensje miejcie same do siebie panie żony....



ch*ja się znasz.

CzarnyAdolf

2023-01-09, 01:51
Powinny dogadać się jak zrobić chłopa w ch*ja. Np. kochanka przywiązuje męża do łóżka, włącza kamerkę ze streamem, wchodzi żona, siada mu na bolcu, kochanka na twarzy i zaczynają się lizać. Kochanka mogłaby wcześniej nażreć się grochówki albo napić mleka o ile nie toleruje laktozy

Ogórek

2023-01-09, 04:47
CzarnyAdolf napisał/a:

Powinny dogadać się jak zrobić chłopa w ch*ja. Np. kochanka przywiązuje męża do łóżka, włącza kamerkę ze streamem, wchodzi żona, siada mu na bolcu, kochanka na twarzy i zaczynają się lizać. Kochanka mogłaby wcześniej nażreć się grochówki albo napić mleka o ile nie toleruje laktozy



To że Tobie się udał ten plan to. Ie znaczy że każdemu się uda.

Antoni79

2023-01-09, 06:19
nowynick napisał/a:

facet nie zdradza jak ma bęben pełny i kulki puste także pretensje miejcie same do siebie panie żony....



Facet zawsze zdradzi, jak ma okazję, więc wpie**ol słuszny.

Suce spuściła wpie**ol, mężowi wybaczy, rodzinę uratuje, bolca zachowa dla siebie. Zachowała się jak prawdziwa kobieta i logika wzięła górę nad głupimi emocjami.

Suce spuściła wpie**ol, mężowi wybaczy, rodzinę uratuje, bolca zachowa dla siebie. Zachowała się jak prawdziwa kobieta i logika wzięła górę nad głupimi emocjami.

U nas to od razu jakieś teatry, rozwody, detektywy, podziały, separacje, fochy, dąsy Tam michę sklepała i wracamy do normalnego życia.

yigebek291

2023-01-09, 07:47
Zdrady to trudny temat. Mam wrażenie, ze kobiety znacznie lepiej radzą sobie z wyrzutami sumienia. Tłumaczą to sobie, ze przecież tego potrzebowały, bo no nie czuły się wystarczająco docenione przez swojego faceta. Przepracowane w głowie od początku do konca.

Facet jak zdradzi to po wszystkim dopiero dochodzi do wniosku, że trochę lipa względem swojej kobity i się z tym męczy. Bo najpierw myśli ch*jem potem głową.

Swoją drogą jak kobita zdradzi to nie ma sprawy. Jak facet zdradzi to orzekanie o winie i alimenty do końca zycia. Trochę podobny mechanizm, ze gdy facet duzo r*cha to kozak, ale jak dziewczyna duzo r*cha to dz**ka.

Nie bylo, nie ma i nie będzie sprawiedliwości :mrgreen:

kinio7777

2023-01-09, 07:59
W Polsce jak facet zdradza to jest cwaniak, a jak kobieta to k***a..
Ciosy wyprowadza dobre ;)

Zulu-Gula

2023-01-09, 08:30
Antoni79 napisał/a:

Zachowała się jak prawdziwa kobieta i logika wzięła górę nad głupimi emocjami.


Że co?
Jaka niby logika?
Ja tutaj widzę tylko zachowania typowe dla Neandertalczyków.

dus

2023-01-09, 09:00
Żona bije kochankę, kochanka bije męża, mąż bije dzieci a dzieci biją żonę. W ten sposób krąg życia się domyka. Szczęśliwa rodzina.

smc

2023-01-09, 09:10
Po co w to wszystko mieszać męża?