18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zombie w Seattle

~McSadol • 2021-05-11, 08:12
Ale tam mają akcje .


JebacToGowno

2021-05-11, 08:30
To jest ta pielegniarka co jej wstrzykneli cala fiolke pfizera.

keisats

2021-05-11, 08:31
Ktoś ma więcej info?

Wiewór

2021-05-11, 08:49
JebacToGowno napisał/a:

To jest ta pielegniarka co jej wstrzykneli cala fiolke pfizera.



Czyli miałem rację. Umbrella zostanie Pfizer

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-05-11, 08:51
JebacToGowno napisał/a:

To jest ta pielegniarka co jej wstrzykneli cala fiolke pfizera.



Albo ta co zżarła prochy Dżordża świńskie usta Flojda

Lussy

2021-05-11, 09:38
Ameryka taka piękna

Spoxi14pl

2021-05-11, 10:00
Zaczynaja powoli wychodzic skutki uboczne szczepien

bluecat

2021-05-11, 10:16
To Britney Spears wyszła z domu ...

To Britney Spears wyszła z domu ...


NILE75

2021-05-11, 10:44
Walking dead 150ty sezon

JaTylkonaChwile

2021-05-11, 10:53
keisats napisał/a:

Ktoś ma więcej info?



Jest kilka mozliwych scenariuszy :

1 - Kobieta zaatakowana przez partnera/bylego. Pobita i oskalpowana. Takie historie zdarzaja sie (a raczej przebijaja sie do wiadomosci) co kilka lat
2 - W USA istnieja firmy specjalizujace sie w cwiczeniach w stylu zombie apocalypse, aktorzy w zajebistej charakteryzacji itd. W tym przypadku chyba jednak to nie to - bo wielu ludzi sie zaniepokoilo i jakies oswiadczenie prasowy zostaloby juz wydane.
3 - Najbardziej prawdopodobne jednak, ze kobieta zaszczepila sie na david19 i oto skutki uboczne :D

Narazie internetowi dedektywi staraja sie ustalic o co chodzi i jak do tej pory ch*ja ustalili...

ra0mir

2021-05-11, 10:56
A więc zaczęło się...

skywalker75

2021-05-11, 11:18
JaTylkonaChwile napisał/a:

Jest kilka mozliwych scenariuszy :
1 - Kobieta zaatakowana przez partnera/bylego. Pobita i oskalpowana. Takie historie zdarzaja sie (a raczej przebijaja sie do wiadomosci) co kilka lat
2 - W USA istnieja firmy specjalizujace sie w cwiczeniach w stylu zombie apocalypse, aktorzy w zajebistej charakteryzacji itd. W tym przypadku chyba jednak to nie to - bo wielu ludzi sie zaniepokoilo i jakies oswiadczenie prasowy zostaloby juz wydane.
3 - Najbardziej prawdopodobne jednak, ze kobieta zaszczepila sie na david19 i oto skutki uboczne
Narazie internetowi dedektywi staraja sie ustalic o co chodzi i jak do tej pory ch*ja ustalili...



ty i twoje teorie ...po prostu w końcu usłyszała, że Cobain nie żyje

tycho

2021-05-11, 12:23
Jako że jestem szurem na całego i nie wstydzę się tego zapoznam Was z moją teorią. Przeglądając ostatnio internety między masturbacjami wpadłem na coś według mnie interesującego. Pewnie wielu z Was pamięta chorobę szalonych krów, którą pojawiła się chyba w latach 90. Jej powodem było karmienie bydła paszą, która była zrobiona z padniętych krów czyli krowy karmiono krowami. Wtedy wydawało się, że jest to zajebisty pomysł, bo pasza tania wysokobiałkowa no i nic się nie marnuje. Po jakimś czasie okazało się, że kanibalistyczne karmienie bydła powoduje ww. chorobę. Gdy dotarła do mnie informacja, że te nowe zbawienne szczepionki robią między innymi z abortowanych płodów przyszło mi do głowy skojarzenie ze wspomnianą chorobą wściekłych krów. Jak dla mnie nie ma dużej różnicy pomiędzy robieniem paszy czy szczepionek z osobników tego samego gatunku. Kilka tygodni temu przeczytałem artykół, że lekarze w Kanadzie obserwują u ludzi nową chorobę bardzo podobną do choroby wściekłych krów. Jestem pewny, że to tylko kwestia czasu jak na ulicach zobaczymy pełno takich zombiaków jak ten na filmie.

Nexus69

2021-05-11, 12:33
Wydaje mi sie, że to ofiara oblania kwasem, albo ofiara pożaru.... albo jakaś durna sraka podłapała jakiś tiktofluencerowy czelendż i efekt gotowy

rsnooz

2021-05-11, 12:54
Ja bym tak nie ryzykował, od razu bym strzelał w głowę... Nigdy nie wiadomo, może się zaczęło naprawdę...