18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zombie w Krakowie

nowynick • 2018-03-26, 10:20
otwarcie sklepu z chińszczyzną w Galerii Serenada w Krakowie, ciekawe ilu z nich miało wcześniej ubaw z bitwy o karpia z Lidla?

PieronJasnySzlag

2018-03-26, 20:15
Abraxus napisał/a:


Polacy potrafią się pozbyć godności za takie grosze.


Taaaa, znowu ci mityczni Polacy cebulacy.taaaa.
na całym świecie ludzie dziczeją w supermarketach i jest ok.
Ale jak tylko w Polsce ktoś narobi wiochy to zaraz wielcy światowcy obwieszczą że takie rzeczy tylko w u nas w cebulandii, k***a jakie trzeba mieć niskie poczucie własnej wartości żeby tak pie**olić kłamliwie.

MakKfacz

2018-03-26, 21:04
Spiderowski napisał/a:


Taaaa, znowu ci mityczni Polacy cebulacy.taaaa.
na całym świecie ludzie dziczeją w supermarketach i jest ok.
Ale jak tylko w Polsce ktoś narobi wiochy to zaraz wielcy światowcy obwieszczą że takie rzeczy tylko w u nas w cebulandii, k***a jakie trzeba mieć niskie poczucie własnej wartości żeby tak pie**olić kłamliwie.



Ale pie**olenie. Jak cała Europa dopuszcza aborcję zmutowanego płodu czy odcinają finanse dla pasożytniczego kościoła katolickiego to j***ne lewaki, ale jak Polacy zachowują się jak bydło to już cacy bo na zachodzie też tak robią. Pseudoprawicowe robienie kurtyzany z logiki.

Edit.

Zresztą z kim ja dyskutuję. Utworzyłeś nick spiderowski bo pająkowski było zbyt lamerskie? Wstydzisz się własnego języka i próbujesz patriotę udawać.

Sigonek

2018-03-26, 21:35
Abraxus napisał/a:

chińskie telefony dla biedoty


O, to może pan szlachcic raczy powiedzieć, które telefony nie są obecnie tłuczone w Chinach ?

anakin

2018-03-26, 22:03
mam 26 lat i nigdy nie brałem udziału w takim pokazie bydła. Jak widzę kolejkę do czegoś w której miałbym stać dłużej niż 5 minut to odpuszczam. Ale to co widzę na tych filmikach z Lidla Biedry i innych dyskontów to powinni w pewnym momencie zamknąć całą galerie i zagazować tych ludzi bo to przykrę. I tacy ludzie właśnie mają czynne prawa wyborcze...

xorxor

2018-03-26, 22:39
Abraxus napisał/a:

Ktoś zrobił dobry trolling tych idiotów. Przyszli goście w maskach nosaczy z workami cebuli :D
Polacy potrafią się pozbyć godności za takie grosze.
Sprzedali się za 500+, walczą o chińskie telefony dla biedoty, o karpia tańszego o złotówkę... Przykre to.



masz racje i łap piwo, tylko od xiaomi sie odtentego. niby dla czego "dla biedoty" ? Xiaomi są rewelacyjnie wykonane i oprogramowane. stać mnie wymieniać na najnowsze jabłuszko jak tylko wyjdzie i używam telefonu xiaomi. akurat biedotę to nie raz widzę z iphonem wziętym na raty u operatora.

MakKfacz

2018-03-26, 22:47
xorxor,

W braniu na raty nie ma nic złego - na raty bierzesz jak coś chcesz teraz i wiesz, że mógłbyś w stanie odłożyć i kupić w nieodległym czasie. Patologia zaczyna się jak bierzesz kredyt na sprzęt - nie masz kasy teraz, nie jesteś w stanie odłożyć to jak chcesz spłacić?

TB303

2018-03-27, 15:41
Spiderowski napisał/a:


Taaaa, znowu ci mityczni Polacy cebulacy.taaaa.
na całym świecie ludzie dziczeją w supermarketach i jest ok.
Ale jak tylko w Polsce ktoś narobi wiochy to zaraz wielcy światowcy obwieszczą że takie rzeczy tylko w u nas w cebulandii, k***a jakie trzeba mieć niskie poczucie własnej wartości żeby tak pie**olić kłamliwie.


Akurat zdanie obrońcy kibolstwa, dresiarstwa i innej patologii umysłowej, nie ma żadnego znaczenia :kawa: