18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

żołnierzyk

GlassEdi • 2015-02-19, 22:54
Koleś ma skila :bomba:

N527

2015-02-19, 23:34
Gdybym ja coś takiego w wojsku zrobił to by mi dowodca osobiście tego kałacha wepchnął do dupy dopychajac szczotką od kibla bym wiedział jak bardzo gowniany pomysł mialem

GlassEdi

2015-02-19, 23:44
coś czuję, że to Rosja

premium122

2015-02-20, 03:28

W czasach ZSW u nas na kompanii byl taki kierowca.Mial przydzial alarmowy.Jednego wieczora dwoch porucznikow sie popilo wezwali go i wydali rozkaz - wiez do burdelu!
Zawiozl, oficerowie biora panny ida na pokoje a on grzecznie czeka.Jak tylko za nimi sie drzwi zamknely chlopak wzial dwie panny na pokoj, obskoczyl je raz dwa i twardo dopinajac pas wychodzi z przybytku uciech.
Burdelowa go wola - hola hola a kto zaplaci?!
-Niech placa ci co maja gwiazdki na pagonach!-powiedzial rezolutny zolnierz i poszedl do auta.
Jak opowiadal o tym pozniej to smiechu bylo co niemiara.Za darmo piekne cizie wyobracal.A ze nastepne poltora miesiaca robil rejony na zmiane z wartami to juz inna sprawa.

Ech wojsko.

ke...........71

2015-02-20, 17:52
Nic sie nie stalo,nikt nigogo nie trafil,ani nie zabil, wiec z czym do ludzi :(

GlassEdi

2015-02-20, 18:07
kevin171 napisał/a:

Nic sie nie stalo,nikt nigogo nie trafil,ani nie zabil, wiec z czym do ludzi :(



nie wszystko co fajne zawiera seks i przemoc. Aczkolwiek to też jest fajne

Mercury001

2015-02-20, 22:37
Cyrkowcy, was też biorą do wojska :lol:

fiflok-siusiak

2015-02-21, 12:02
Śmiejcie się śmiejcie, niedługo na żywo będziecie mogli pooglądać...

Sonal

2015-02-21, 12:07
Jako Polak zapytam: co to jest "skila"? ;-)

Tamaryszek

2015-02-21, 12:21
ale bym zapie**alał na bojowo w OP-1 i MP3 za taki cyrk. W wojsku są różne sztuczki, ta akurat jest jedną z tych łatwiejszych. Jak dla kogoś to jest niemalże magia to niech spróbuje przeładować AKMS-a nie dotykając suwadła, na pozór niemożliwe, ale jednak możliwe. Niestety, ale młodzież ma teraz przerwę od wojska(pod dowolną postacią, bo nawet parady są szczątkowe). Sam, zapewne jak 99% bałem się wojska, ale to jest prawdziwa przygoda, a jak będziesz służby j***ć od 18 do 18, a później pododdział alarmowy, a na koniec dowalą ci WSZW(nie Wojewódzki Sztab Wojskowy, tylko Wiadro Szmata Woda)to też się nic nie stanie. Człowiek mężnieje, staje się bardziej wytrzymały na przeciwności życiowe, uczysz się pokory do wszystkiego.
Mam cichą nadzieje, że wróci ZSW w tej czy innej postaci, ale że jednak młodzież będzie miała realne obycie z bronią, a nie tylko wirtualne z różnych gierek. Mogę się założyć, że zaraz znajdzie się jakiś obłąkany, który uważa, że wojsko to zło i marnuje ludziom życie. Otóż byłem w wojsku, zrobiłem co miałem zrobić. Cieszę się, że w wojsku byłem, a co do zdziczenia ludzi po wojsku to bzdura. Owszem, zawsze znajduje się dzikus, który nim był już przed kamaszami, ale to margines.
Tak czy siak wojsko super przygoda.
Bójcie się dzieciaki, mama obiadów nie gotuje w MON-ie.

kielon89

2015-02-21, 13:21
Jak była ZSW to nie było tyle pedalstwa i hipsetrstwa :)

GangBang

2015-02-21, 15:24
@Tymaryszek zazdroszczę Ci normalnie. Nie załapałem się na odj***nie służby, a szkoda.

Ponapie**alałby człowiek z ostrej, a i jakiejś techniki walk chyba tam uczą.

Św.P. staruszek, zawsze mi mówił że w wojsku to się nauczę strzelać, kraść i kombinować.
Nawet ludzie bardziej ogarnięci byli, a nie jak te hipsterskie c**y k***a: viva; bletki; majeranek - pedały.

Też nie wiem co ludzi tak przeraża w wojsku. Przecież tam nie rozstrzeliwują pod murem.

tranzystor

2015-02-22, 00:41
N527 napisał/a:

Gdybym ja coś takiego w wojsku zrobił to by mi dowodca osobiście tego kałacha wepchnął do dupy dopychajac szczotką od kibla bym wiedział jak bardzo gowniany pomysł mialem



Póki co tylko wyprali Ci "mózg" w tym naszym współczesnym "wojsku".

Tamaryszek

2015-02-24, 07:36
tranzystor napisał/a:



Póki co tylko wyprali Ci "mózg" w tym naszym współczesnym "wojsku".



Tobie widzę, że mózg wyprała ideologia bez wojska. Głupi pomysł=świetny pomysł.
Jesteś książkowym przykładem, dla którego ZSW powinna powrócić do Polski.
Karanie za zabawę bronią są oczywistością i to słuszną. To nie kawałek metalu, trochę drewna w jednej części. To jest gówno, które służy do zabijania i dlatego z taką ostrożnością podchodzi się do tego sprzętu, a osoba, która kopie w suwadło i się z tego cieszy(gdy magazynek jest podpięty)powinien dostać soczystego strzała pięścią w twarz, dla własnego bezpieczeństwa.
Podsumowując, Ty wojsko widziałeś na paradach i w grach więc się nie wypowiadaj. A komentarze tego typu zachowaj na czas, gdy będziesz mógł się nimi chwalić po powrocie z wojska.
Żebyś nie uważał mnie za skończonego chama i buca, życzę Ci miłego dnia i dużo rozumu życzę, dużo.