18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze Wydęci pod kołdrą poczęci w natarciu...

El_Macias • 2017-03-09, 21:43
Tymczasem w Spotted: Bielsko-Biała...

Zaj***ne z dzidy. Jak wujowe to do pieca.


Zuku1916

2017-03-10, 18:33
"oskarżenia z sądu z powództwa cywilnego"

z k***a czego?

Pa...........ć

2017-03-10, 19:37
arkulik napisał/a:



Obrazek



janosiks napisał/a:

kto jest właścicielką ?



Przykro mi drodzy sadole ale nie wiem, będziecie musieli fapować do tego gifa chyba że znajdzie się "przekoneser" :-|

wolfclaw

2017-03-10, 20:54
Adrian92 napisał/a:

Jak to był ktos z ekipy, to jak znam chłopaków z BKSu to jeżeli koleżka bedzie miał przypał to konfi będzie miał darmową przejażdżkę po lesie :) W internecie, tym bardziej na facebooku nikt nie jest anonimowy.
Chłop sie posikał, dostał liścia, potem poleciał na policje a na koniec na neta sie wyżalić, ja pie**ole? Zamiast załatwić to po męsku.

Poza tym, jeżeli ktos ogarnia sytuację w bielsku to dobrze wie, że kibice podbeskidzia słyną z akcji pomówień i oczerniania kibiców BKS'u w internecie więc daje nawet 80 %, że ten post to prowokacja, tym bardziej, że juz na wstepie zaznaczył, że miał on czapke BKS'u. No ale pelikany uwierzą we wszystko. Zaraz wbije na spotted, wymyslę swoją historyjkę i postem zrobie SS i wrzuce, tez łykniecie? Pewnie tak a to przeciez tak łatwo zrobic :)



To niezłe Zoo tam macie, gorzej niż dżungla. Najpie**alanie ludzi od tak bo jest się samcem alfa z bksu. Współczuje każdemu kto musi przejezdzać/przechodzić przez Bielsko-Białą.

Pigwaranek

2017-03-10, 21:55
wolfclaw napisał/a:



To niezłe Zoo tam macie, gorzej niż dżungla. Najpie**alanie ludzi od tak bo jest się samcem alfa z bksu. Współczuje każdemu kto musi przejezdzać/przechodzić przez Bielsko-Białą.



Oo, kolega z drugiej, najwiekszej polskiej wsi, zaraz po Warszawie?

sezamkowyRozpierdol

2017-03-10, 22:59
Adrian92 napisał/a:

Jak to był ktos z ekipy, to jak znam chłopaków z BKSu to jeżeli koleżka bedzie miał przypał to konfi będzie miał darmową przejażdżkę po lesie :) W internecie, tym bardziej na facebooku nikt nie jest anonimowy.
Chłop sie posikał, dostał liścia, potem poleciał na policje a na koniec na neta sie wyżalić, ja pie**ole? Zamiast załatwić to po męsku.

Poza tym, jeżeli ktos ogarnia sytuację w bielsku to dobrze wie, że kibice podbeskidzia słyną z akcji pomówień i oczerniania kibiców BKS'u w internecie więc daje nawet 80 %, że ten post to prowokacja, tym bardziej, że juz na wstepie zaznaczył, że miał on czapke BKS'u. No ale pelikany uwierzą we wszystko. Zaraz wbije na spotted, wymyslę swoją historyjkę i postem zrobie SS i wrzuce, tez łykniecie? Pewnie tak a to przeciez tak łatwo zrobic :)



wolfclaw

2017-03-11, 16:40
Pigwaranek napisał/a:



Oo, kolega z drugiej, najwiekszej polskiej wsi, zaraz po Warszawie?



Pudło. Ale faktem jest że to co odróżnia ludzi od zwierząt to umiejętność mowy i asertywność, a nie niczym nie sprowokowana agresja, i rzucanie się z pięściami jak dziki zwierz z pazurami. Na obszarze Polski panuje cywilizacja ludzka, a nie małpia. Więc moim zdaniem miejsce takich "kiboli" jest za drutami w Zoo.