18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierz Hadi zabija trzech wojowników Houthi

Salieri16000 • 2019-02-05, 03:14
Dobre nagranie z walki- jeden przeciw trzem- na bliskim dystansie i walka wręcz! Hadi po zastrzeleniu dwóch przeciwników, nie spękał w krytycznym momencie, gdy broń się zacięła (albo brakło amunicji) i zatłukł przeciwnika kolbą:


jbone

2019-02-05, 22:44
Salieri16000 napisał/a:

Kulturalnie odpisuję na każdy normalny post, jednak pajacom i baranom odpisuję po chamsku, co chyba jest dla Ciebie zrozumiałe...





Synku to nie wstyd że twoja matka jest dz**ką.Przecież musimy jakoś wyżyć.Za coś mama przecież ci kupuje te dresy z targowiska.Wiesz ile ona musi na to pracować?! osiem j***nych dni.Przecież te dresy po 70 zł aż kosztują.Szanuj pracę matki.

Salieri16000

2019-02-05, 23:34
jbone napisał/a:

Synku to nie wstyd że twoja matka jest dz**ką.Przecież musimy jakoś wyżyć.Za coś mama przecież ci kupuje te dresy z targowiska.Wiesz ile ona musi na to pracować?! osiem j***nych dni.Przecież te dresy po 70 zł aż kosztują.Szanuj pracę matki.



Coś mi się wydaje, że Ci tata do wanny wchodził...



PS Piwo dostałeś "niechcący"- chciałem kliknąć "cytuj"...

polakwrocek

2019-02-06, 00:02
W sumie to nie wiem komu kibicować...
Nabojom ?

Salieri16000

2019-02-06, 01:09
polakwrocek napisał/a:

W sumie to nie wiem komu kibicować...
Nabojom ?



Nie kibicuj żadnej ze stron, tylko ciesz się, że nie mamy tego w naszym kraju ;)

Recydywista

2019-02-06, 12:49
Salieri16000 napisał/a:

Kulturalnie odpisuję na każdy normalny post, jednak pajacom i baranom odpisuję po chamsku, co chyba jest dla Ciebie zrozumiałe...



Brajanom.... co Ci k***a owca zrobila