18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znowu wschodnie Manaus

phrontch • 2020-05-26, 22:56
We wschodnim Manaus dwóch da Silvów napadło mieszkańców tego cudownego miasta. Widzący scenę przejeżdżający motocykliści oddali w ich kierunku kilka, niestety niecelnych, strzałów, a następnie ruszyli za nimi w pościg, nie wiadomo z jakim skutkiem





silwerbalk

2020-05-26, 23:05
Normalny dzień w manaus..... Ktoś kogoś dźga ktoś do kogoś strzela.... Norma tam już od urodzenia mają to przeświadczenie że żyj chwilą i memento morii.... :lol:

AndyC

2020-05-26, 23:31
Ta druga para "motocyklistów" jak to eufemistycznie nazwano, żeby nie powiedzieć motop*zd ;) to najpewniej bandziory, które miały okraść tych pieszych ale ktoś działał na ich terenie więc zaczęli strzelać. Popie**olony kraj. sp***oliłby stamtąd choćby na tratwie.

zdun

2020-05-27, 07:42
Koroner w tym kraju to pewnie ma łeb nieźle zryty....

Payan

2020-05-27, 08:32
"motocykliści oddali w ich kierunku kilka, niestety niecelnych, strzałów," to była konkurencja :D

MajkiB

2020-05-27, 17:36
cała południowa ameryka to po prostu GTA V online tylko bez samolotów

głodny_toster

2020-05-27, 17:54
[quote="phrontch"] Widzący scenę przejeżdżający motocykliści oddali w ich kierunku kilka, niestety niecelnych, strzałów, /quote]

Wydaje mi się, że na szczęście pasażer dostał :D

EksporterZła

2020-05-27, 19:27
fantomasik napisał/a:

phrontch napisał/a:

Widzący scenę przejeżdżający motocykliści oddali w ich kierunku kilka, niestety niecelnych, strzałów,


Wydaje mi się, że na szczęście pasażer dostał




Nie, on po prostu był tak zawiedziony, że strzelec nie trafił, że dopadła go bezsilność.

AdamBrown

2020-05-28, 13:35
Już wiem to jestsport narodowy, para zawodników ma skuter, i pistolet, zadaniem jest uzyskać jak najwięcej punktów/ trafień w załogę przeciwników, dodatkowe punkty za niezgubienie klapkow.
Drugim sportem narodowym jest okładanie sie nieporęcznymi dechami 15 szer 2cm grubośc, i 211 sm długośc bo taka broń jest przepisowa. :D