18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znowu poszło o faceta

phrontch • 2020-05-04, 23:58
Walka o mężczyzn wymyka się z Brazylii spod kontroli




uyyv6tg64

2020-05-05, 11:31
k***a niby śmieszki ale jakby jej ostrze zeszło to od razu hardzik :D

Hucip

2020-05-05, 12:48
Widać że w kuchni nie bywa zbyt często, żeby nie wiedzieć że nożem się tnie, a nie klepie

Jestembogiem_uswiadom

2020-05-05, 13:02
jbone napisał/a:

Kolego nawet jesli to wymysliles to i tak masz niezle napie**olone pod kopułką. No i ten nick.... Zalecałbym Ci udac sie do psychiatry.



Jeśli chodzi o nick to tłumaczyłem już temat. Ale dziękuję za te komplementy. Czuje się wręcz cudownie. Aż sobie chyba zrobię masaż prostaty.

SpoconyMariusz napisał/a:

Kilka dni temu ktoś dodał filmik z Toba na sadola jak siedziałeś nago naj***ny na pauzie w szoferce po czym z niej wypadleś, ladnie sobie leb rozj***les



To akurat był mój tata, na drugi dzień nic nie pamiętał. Ale muszę sie wam pochwalić ze lody robi zajebiste.

Gamonn1

2020-05-05, 16:47
koras24 napisał/a:

Niech was nie zmyli ten wielki nóż na miniaturce, idiotka nawet nie wie którą stroną trzeba przypie**olić...



Pies j***ł nuż, co tamta laska ma z nogami ???

qwerq221

2020-05-05, 19:53
Pojechałbym tam, ale boje sie ze mnie zajebią...

zdun

2020-05-06, 06:56
Ja tylko zrozumiałem "Sebastian z pistoletem na Kymco jest mój rozumiesz!"

twojadziewczynajestgruba

2020-05-06, 10:13
koras24 napisał/a:

Niech was nie zmyli ten wielki nóż na miniaturce, idiotka nawet nie wie którą stroną trzeba przypie**olić...



No bo Ty wiesz XDDDDDDDDDDDDD

qwerq221 napisał/a:

Pojechałbym tam, ale boje sie ze mnie zajebią...



Typowa p*zda z sadola.

koras24

2020-05-06, 12:10
twojadziewczynajestgruba napisał/a:

No bo Ty wiesz XDDDDDDDDDDDDD
Typowa p*zda z sadola.



Tak k***a, tą ostrą, frajerze.

Dr0mg

2020-05-08, 01:59
koras24 napisał/a:

Niech was nie zmyli ten wielki nóż na miniaturce, idiotka nawet nie wie którą stroną trzeba przypie**olić...



tylko pozwól sobie zauważyć że, ona nawet nie chce jej skrzywdzić, nóż jest "atrybutem" strachu, jedyne co chce osiągnąć to upokorzenie "ofiary" ch*j wie przez co.
dam ci prosty przykład z życia wzięty, szwagierka posłuchała jednego z moich wspaniałych sposobów na "chamów z bramy" w sumie trafiło na ćpunów 14-16 lat ale leszcza 20 lat potrafią skroić , wylazła do nich z siekierą (w domu pretekst że idzie rąbać drewno -największą siekierą jaką mają) i zapytała dosłownie "długo k***a będziecie tu siedzieć, wypie**alać bo wam łby porozpie**alam" efekt psychologiczny był na tyle uderzający że przeprosili i nie siedzą w bramie. albo po prostu są p*zdami