18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znęcanie się nad zwierzętami

Pomphdorm • 2021-04-03, 04:16
Shieeet


Gazownik

2021-04-03, 10:40
I właśnie tu została przekroczona linia, która oddziela nas od NICH

se...........ed

2021-04-03, 12:06
To w Nigerii pewnie .

banerr

2021-04-03, 12:43
murzyn za darmo nie dostał. Gdyby była odwrotna sytuacja to dindu poskakał by jeszcze po głowie. Zatem skończcie pie**olić o hononorze, czarnej mentalności itd. Czarny dostaje wypie**ol za czyny popełnione lub prewencyjnie za to co zrobi w przyszłości.
Wcale mi go nie żal.

heartagram

2021-04-03, 12:53
KrystekKrystek napisał/a:

Ten j***ny białas taki sam jak czarni.



A pie**olisz Pan... Aż się serce raduje jak leje tą gównoskórą k***e.

Rozjebie

2021-04-03, 13:51
Wystarczy być silniejszym od murzyna i można go do woli nazywać nigger.
Niech biała rasa rusza na siłownie

notak

2021-04-03, 15:57
wiem , że murzyni często odpie**alają takie akcje wobec ludzi,
dlatego mam mieszane odczucia,
może lepiej powinien ten białas zagadać o filozofii, o egzystencji
sensie bytu,
a nie zaraz zwykły czarny wpie**ol, jak na ruskiej ulicy

plastic

2021-04-03, 16:59
biala p*zda. patrzac na to czuje dokladnie to samo, co widząc czarne bydlo atakujące z partyzanta. lac naj***nego typa z zaskoczenia. mala faja i jaja jak orzeszki, ot co

KrystekKrystek

2021-04-03, 22:26
Trzeba być cwe*em, mieć matkę k***e i ojca rudego konfidenta, żeby kpić i wyszydzać czarne małpy za takie akcje i jednocześnie pochwalać takie zachowanie tego ch*jka białego. Ale ch*j, dla paru cymbałów z iq minus 13 to ja stoje po stronie asfalta. A ch*j wam w te lewackie ryje pedały! Powiedz matce jeden z drugim 'dziękuję k***o, że mnie cwe*a urodziłaś' i zgłoś na policje, że sąsiad wczoraj peta wyrzucił na chodnik i masz to nagrane w pionie na telefonie jako dowód!

GerardBacher

2021-04-03, 22:38
Ten wyżej się zesrał jak j***na ciota, zluzuj gumkę przed pisaniem komentarza, bo aż żal to czytać

KrystekKrystek

2021-04-03, 22:50
GerardBacher napisał/a:

Ten wyżej się zesrał jak j***na ciota, zluzuj gumkę przed pisaniem komentarza, bo aż żal to czytać



To teraz kiciuś podeślij swoją maskę, bym miał się czym podetrzeć, bo dupa mnie swędzi. Odeślę Ci ją czym prędzej, byś mógł ją od razu po świętach założyć spowrotem na swój ładny ryjek <3

notak

2021-04-03, 23:38
GerardBacher napisał/a:

Ten wyżej się zesrał jak j***na ciota, zluzuj gumkę przed pisaniem komentarza, bo aż żal to czytać



następnym razem ty jednak przemyśl to co napiszesz,
bo pronto tylko czeka na takich jak ty

KrystekKrystek

2021-04-04, 00:09
notak napisał/a:

następnym razem ty jednak przemyśl to co napiszesz,
bo pronto tylko czeka na takich jak ty



Szkoda kolego, że jak mniemam jesteśmy w mniejszości. To jest rzeczywistość starszych zepsutych PRLem jak i nowe pokolenie julek i oskarków nasączona tvn'em i gaz wybem, które to nie dość, że nie potrafią samodzielnie myśleć to ta Nasza ylyta poprzez to Nasze szkolnictwo oduczyła ich czytać ze zrozumieniem. Wystarczyło by im zrozumieć pierwszy komentarz, ale nie...
Szkoda, bo Polska i Jej największa dobro czyli My umiera na Naszych oczach. I w sumie ch*ja możemy zmienić. Brak zasad, honoru, dumy... Te szczekaczki to są takie gangstery typu masa. Takie jamniczki z mordą dobermana, ale tylko w sieci.
Nadzieja na lepsze jutro u mnie wygasa, choć moi znajomi dają mi jeszcze ją to patrząc na Nasz kraj coraz częściej mam dość.
Ehhhh. Smacznego jajeczka kolego w gronie rodzinnym i zdrowia dla całej rodziny

Themiki

2021-04-04, 15:58
Ale piekny materiał haha poprawil moj dzien

B.T.K

2021-04-04, 19:33
Kto pamięta jeszcze honorowe solówki ?

paliokolejo

2021-04-05, 19:47
KrystekKrystek napisał/a:

Widać, że nie wiesz co to honor. Nie napie**ala się z tzw. 'partyzanta', nie idzie się ze sprzętem na czyjeś gołe pięści, nie napie**ala się w paru na jednego i nie bije się nietrzeźwego. A jak pały lubisz opie**alać i masz takie chore fetysze to zostaw takie info dla siebie. Czasem lepiej się nie odzywać niż pokłapać tępym dziobem i rozwiać wszelkie wątpliwości.



Ziomek, nak***iając dindusa nie możesz używać zasad dla białych ludzi. Jakby maltretował mi zwierzaka to bym go rozjeb*ł na kawałki.

Jakby maltretował mi zwierzaka to bym go rozjeb*ł na kawałki. (nie tu mi się to wkleiło gdzie trzeba, reszta się zgadza).