18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Znani ludzie i ich poglądy.

sa...........ek • 2015-06-21, 22:25
Popatrzmy kto wspiera Socjalizm:

Albert Einstein To człowiek który odniósł wielki sukces i człowiek bardzo znany. Popierał Socjalizm, i więcej nic mówić o tym nie muszę.


Lew Tołstoj - "Bogaci filantropi nie widzą że to, czym rzekomo uszczęśliwiają biednego, wydarli z rąk jeszcze biedniejszego." Tak mówi o Socjalizmie.

Mohandas Karamchand Gandhi - Człowiek Socjalizmu i Sukcesu.

Karol Marks - Jeden z największych Socjalistów, nie muszę go przedstawiać bo pewno go już znacie.

Pablo Picasso - Na pewno nikt z was o tym nie wiedział, że popierał Socjalizm.

George Orwell - Może ktoś z was wie albo nie wie ale ten człowiek wie który ustrój jest dobry.

I jeszcze wielu innych.


Przenieśmy się teraz na Konserwatyzm i Liberalizm:



John Voight - Nie jest Naukowcem a zwykłym aktorem.


James Watson - Opracował model budowy DNA. Tacy działacze Prawicy w nauce to rzadkość a co dopiero jak są tak wysoko, wtedy to jest dopiero bardzo wielka rzadkość.

Ronald Reagan - Nic dobrego nie zrobił dla Stanów Zjednoczonych.

I jeszcze są tacy jak Arnold Schwarzenegger,Chuck Norris i inni, ludzie którzy nie są związani z nauką, czyli mało inteligencji u prawicy.

Kumpel111

2015-06-21, 22:31
O k***a, ale faza :krejzi:

sa...........ek

2015-06-21, 22:37
Kumpel111 napisał/a:

O k***a, ale faza :krejzi:



Faza niezła bo Socjalizm jest. Za kapitalizmu faza jest ale z głodu.

lesiot

2015-06-21, 23:23
I znowu...
Nie karmić trolla... szczególnie tego trolla.

sa...........ek

2015-06-22, 01:11
lesiot napisał/a:

I znowu...
Nie karmić trolla... szczególnie tego trolla.



Pierwsza zasada działacza prawicy: Jak ktoś mówi prawdę i przegrywasz to go wyzywać od trolli i analfabetów.

Ciekawe co powiedzą prawicowcy. Pewno powiedzą że kłamię, że jestem trollem( już jeden powiedział)...

~tip.top

2015-06-22, 09:39
sadystycznymirek napisał/a:

Ciekawe co powiedzą prawicowcy. Pewno powiedzą że kłamię, że jestem trollem


Raczej że jesteś idiotą...

Kuriki

2015-06-22, 11:16
Jak nie wiadomo o co chodzi to najlepiej od troli zwyzywać. Typowe cebulowobolakowoprawiczkowe zachowanie. Jak nie potraficie w merytoryczny sposób się wypowiadać to k***a nie gwałćcie tych klawiatór. Mirek dobrze pisze. :jumpingtits:

lesiot

2015-06-22, 14:07
Kuriki napisał/a:

Jak nie wiadomo o co chodzi to


morda w klop i bulgotaj.

Można mieć swoje poglądy, nikt nikomu nie zabrania... ba, można się podzielić swoimi poglądami, ale ten troll, notorycznie to samo pisze, cały czas te same bzdury powtarza i wcześniejsze dyskusje na argumenty do niego nie trafiały, rzyga cały czas tym samym gównem i w każdym wpisie swoim nie mal spamuje i narzuca swoje poglądy. To jest cebulowobolakowolewiczkowe narzucanie się i trollowanie... jak parady gejów... wiem, ze są geje niech se będą, ale na ch*j mnie obchodzi ich seksualonść, intymność i jak się ubierają do j***nia.

sa...........ek

2015-06-22, 18:02
lesiot napisał/a:


morda w klop i bulgotaj.

Można mieć swoje poglądy, nikt nikomu nie zabrania... ba, można się podzielić swoimi poglądami, ale ten troll, notorycznie to samo pisze, cały czas te same bzdury powtarza i wcześniejsze dyskusje na argumenty do niego nie trafiały, rzyga cały czas tym samym gównem i w każdym wpisie swoim nie mal spamuje i narzuca swoje poglądy. To jest cebulowobolakowolewiczkowe narzucanie się i trollowanie... jak parady gejów... wiem, ze są geje niech se będą, ale na ch*j mnie obchodzi ich seksualonść, intymność i jak się ubierają do j***nia.



Przepraszam ale proszę narzuć swój temat, i zobaczymy kto wygra. A w ogóle to wyzywasz mnie od cebulaka bo przegrywasz.

bestli

2015-06-22, 20:02
sadystycznymirek napisał/a:

Przepraszam ale proszę narzuć swój temat, i zobaczymy kto wygra. A w ogóle to wyzywasz mnie od cebulaka bo przegrywasz.



z tobą nie można przegrać, bo pie**olisz bez sensu :mrgreen:

sa...........ek

2015-06-22, 20:48
bestli napisał/a:



z tobą nie można przegrać, bo pie**olisz bez sensu :mrgreen:


No może bez sensu, ale z trudno z mną wygrać.

bestli

2015-06-22, 20:56
sadystycznymirek napisał/a:

No może bez sensu



czyli wiesz, że bez sensu. od zawsze mowie, że troll :-P

sa...........ek

2015-06-22, 21:01
bestli napisał/a:



czyli wiesz, że bez sensu. od zawsze mowie, że troll :-P



Taaak troll pewno to sam Władimir Putin z Kremla wypisuje o dobrym Komunizmie i Socjalizmie, a wszystko to widzi wiecznie żywy Lenin i Stalin, a Marks wszystko na to patrzy.

freaky

2015-06-22, 22:00
Do wspierających socjalizm należy jeszcze dodać sadystycznegomirka, którego dorobek intelektualny to 1 piwo, za cztery tematy- suchary :ok***a:

sa...........ek

2015-06-23, 04:53
freaky napisał/a:

Do wspierających socjalizm należy jeszcze dodać sadystycznegomirka, którego dorobek intelektualny to 1 piwo, za cztery tematy- suchary :ok***a:



Jesteś wielce inteligentny obrażając Socjalizm, no na pewno wierzą w niego debile! debile pokroju Einsteina, a w konserwę wielcy inteligentni ludzie pokroju zwykłego aktora.

Jakoś tu pusto, pewno z powodu iż wymieniłem już największych prawicowych działaczy. Idę pisać suchary.