18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znakomity sportowiec

Gemmil • 2011-08-05, 22:56
Występ jedynego pływaka Gwinei Równikowej podczas Igrzysk Olimpijskich w Sydney na 100m stylem dowolnym :)

sedroo

2011-08-06, 14:44
pppadreee napisał/a:



Gówno, a nie piwo. To jest właśnie przykład j***nego leniwego szympansa, który pewnie nawet nie wie co to w ogóle jest narodowość i kraj. Bo wiedząc, że jedzie na olimpiadę (też pewnie tępa pała nie wie co to jest) nawet nie chciało mu się przygotować do przepłynięcia 100 m (bo już pewnie wpie**olił banany które dostał za ten cyrk). Ok rozumiem, że może nie mają jakiejś szczególnej bazy treningowej czy wybitnej klasy trenerów, ale k***a nawet babę w góra miesiąc w przydomowym jeziorze przygotowałby do przepłynięcia tak krótkiego dystansu w miarę równym tempie. A te brakujące ogniwo w ewolucji człowieka widać nawet nie umiało równomiernie rozłożyć sił na cały dystans. Więc nie pie**olcie mi o szacunku a tym bardziej o piwie dla tej bezmózgiej małpy.

Dziękuję i do widzenia.



pie**olisz jak potłuczony

pppadreee

2011-08-06, 14:58
sedroo napisał/a:



pie**olisz jak potłuczony



Śledziom już dziękujemy. Miło nam że obywatele Białorusi odwiedzają polskie strony internetowe. Widzę, że jednak Łukaszenka nie wszystkim odciął internet.

AdiX

2011-08-06, 15:01
Cytat:

Ta po ch*ju z podniesionym czołem. Jeśli ktoś startuje i zadowala go to, że startuje to jest p*zda nie sportowiec.



Jak masz się k***a tak odzywać, to lepiej wcale się tu nie udzielaj, a zwłaszcza na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia.

Na olimpiadzie nie liczy się żeby wygrać, ale żeby tam być. Taki debil jak ty nigdy nie zrozumie ideii igrzysk.

Cytat:


Cytat:

Jak to jest? Każdy kraj musi 4 zawodników wystawić na olimpiadę.Tak? Oczywiste jest, że jak kraj nie ma za co ludzi wyżywić, to nie pokładają w sport, ale zawsze kogoś wystawią. Jak dla mnie, to piwo dla kolesia, że poszedł reprezentować kraj z podniesionym czołem.




Gówno, a nie piwo. To jest właśnie przykład j***nego leniwego szympansa, który pewnie nawet nie wie co to w ogóle jest narodowość i kraj. Bo wiedząc, że jedzie na olimpiadę (też pewnie tępa pała nie wie co to jest) nawet nie chciało mu się przygotować do przepłynięcia 100 m (bo już pewnie wpie**olił banany które dostał za ten cyrk). Ok rozumiem, że może nie mają jakiejś szczególnej bazy treningowej czy wybitnej klasy trenerów, ale k***a nawet babę w góra miesiąc w przydomowym jeziorze przygotowałby do przepłynięcia tak krótkiego dystansu w miarę równym tempie. A te brakujące ogniwo w ewolucji człowieka widać nawet nie umiało równomiernie rozłożyć sił na cały dystans. Więc nie pie**olcie mi o szacunku a tym bardziej o piwie dla tej bezmózgiej małpy.

Dziękuję i do widzenia.



Następny pie**olony filozof, który ręką się w życiu do sportu nie tknął, a gada co to on by k***a nie zrobił.

Powiem tyle: W dupie byłeś i gówno widziałeś, a na dodatek ch*ja tam zrobiłeś.

sedroo

2011-08-06, 15:02
pppadreee napisał/a:



Śledziom już dziękujemy. Miło nam że obywatele Białorusi odwiedzają polskie strony internetowe. Widzę, że jednak Łukaszenka nie wszystkim odciął internet.



Widzę, że czerstwo u Ciebie z geografią

pppadreee

2011-08-06, 15:42
AdiX napisał/a:



Jak masz się k***a tak odzywać, to lepiej wcale się tu nie udzielaj, a zwłaszcza na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia.

Na olimpiadzie nie liczy się żeby wygrać, ale żeby tam być. Taki debil jak ty nigdy nie zrozumie ideii igrzysk.

Następny pie**olony filozof, który ręką się w życiu do sportu nie tknął, a gada co to on by k***a nie zrobił.

Powiem tyle: W dupie byłeś i gówno widziałeś, a na dodatek ch*ja tam zrobiłeś.



O widzę, żę znawca pip się odezwał co wszędzie był i wszystko widział. To, że sam się macasz, to nie znaczy, że sport uprawiasz.

Noktowizor

2011-08-06, 15:50
ehm o co wy sie spinacie gosciu mial wygrana w kieszeni wiec nie oplacalo mu sie meczyc i sobie na luzie plynol/tonol xD

Zdunkov

2011-08-06, 15:58
@up, żebyś ty k***a w słowniku utonoł.

NomedN

2011-08-06, 16:06
pppadreee napisał/a:



Gówno, a nie piwo. To jest właśnie przykład j***nego leniwego szympansa, który pewnie nawet nie wie co to w ogóle jest narodowość i kraj. Bo wiedząc, że jedzie na olimpiadę (też pewnie tępa pała nie wie co to jest) nawet nie chciało mu się przygotować do przepłynięcia 100 m (bo już pewnie wpie**olił banany które dostał za ten cyrk). Ok rozumiem, że może nie mają jakiejś szczególnej bazy treningowej czy wybitnej klasy trenerów, ale k***a nawet babę w góra miesiąc w przydomowym jeziorze przygotowałby do przepłynięcia tak krótkiego dystansu w miarę równym tempie. A te brakujące ogniwo w ewolucji człowieka widać nawet nie umiało równomiernie rozłożyć sił na cały dystans. Więc nie pie**olcie mi o szacunku a tym bardziej o piwie dla tej bezmózgiej małpy.

Dziękuję i do widzenia.



Leniwy ta? Lubisz czytać? Czy tylko flameujesz na forach bez żadnej wiedzy? Murzyni mają inną budowę kości. Ich kości są bardziej zbite niż kości białego człowieka. Mają o wielę ciężej by wogóle nauczyć się pływać niż my. Natomiast biegają od nas lepiej. Masz wg. infa pod nickiem 28 lat. Przestań być idiotą zacznij myśleć.

slodkii

2011-08-06, 16:26
zdobył złoto, bo to był finał, przez pozostałe rundy przechodził w podobny sposób

KingOfEvil

2011-08-06, 16:33
AdiX napisał/a:

Jak to jest? Każdy kraj musi 4 zawodników wystawić na olimpiadę.Tak? Oczywiste jest, że jak kraj nie ma za co ludzi wyżywić, to nie pokładają w sport, ale zawsze kogoś wystawią. Jak dla mnie, to piwo dla kolesia, że poszedł reprezentować kraj z podniesionym czołem.



j***ć kraj i tak on ma wszystkich w dupie :D

pppadreee

2011-08-06, 16:38
NomedN napisał/a:



Leniwy ta? Lubisz czytać? Czy tylko flameujesz na forach bez żadnej wiedzy? Murzyni mają inną budowę kości. Ich kości są bardziej zbite niż kości białego człowieka. Mają o wielę ciężej by wogóle nauczyć się pływać niż my. Natomiast biegają od nas lepiej. Masz wg. infa pod nickiem 28 lat. Przestań być idiotą zacznij myśleć.



Jeśli nawet, to to, że trudniej mu rywalizować w pływaniu z białymi, nie usprawiedliwia go, że wystartował na najważniejszej imprezie dla wszystkich sportowców w ogóle nieprzygotowany i stał się pośmiewiskiem na cały świat. Nie krytykuje go za to, że jest wolniejszy od Phelpsa ale za to, że olał kompletnie przygotowania do tych zawodów, a niektórzy chwalą go za "ducha igrzysk". Jeśli nawet ma inną budowę ciała, to przecież nie płynął owinięty 50kg łańcuchem jak jego bracia w Alabamie. Przecież biali tak samo rywalizują z czarnymi np. w biegach czy koszykówce i ich gorszych wyników nie tłumaczy się inną budową ciała. Nawet odstając fizycznie od reszty można solidnie przygotować się do tak ważnej imprezy jak igrzyska, a ten baran zakpił z kibiców, którzy zapłacili za bilety, żeby oglądać ten cyrk.

Stefan_Sigal

2011-08-06, 17:47
Śmieją sie k***a z murzyna a sami pewnie mają tak grube dupska że potrafią przepłynąć tylko swój 5 metrowy basen w ogródku, ch*je jedne.

Kaszysz

2011-08-06, 18:09
a najgłośniej śmieją się pontony :o

HeDziK

2011-08-06, 19:14
Gemmil napisał/a:

Kozak z niego bo nigdy nie widział basenu o długości 50m:p trenował w hotelowym basenie 20metrowym, ale teraz ponoć już wymiata :)



to z tym trenowaniem na 20metrowym basenie to sie zgodze ale, że wymiata to nie. Nic o nim nie slychać + do tego pływa 100 metrów w około 60 sekund czyli +/- minuta, a to nie jest żadne jebactwo.

Andrzej95

2011-08-06, 19:55
Ale jak dzielnie go dopingują widzowie i komentatorzy :D