18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmieniła furkę i jeszcze jej nie czuje

~Sunday • 2020-09-18, 09:55

Tej dajcie Ładę :amused:

Kosmodysk

2020-09-18, 12:14
Pralpunkt napisał/a:

Takiej cipie to nawet woza z koniem bym nie dał, na piechotę powinna wszędzie zapie**alać



Jakby to była jej fura za jej kieszonkowe, z jej dochodów z jej biznesu, to byś zmienił zdanie.

eryk-antykleryk

2020-09-18, 12:19
Baca5566 napisał/a:

A ja nie rozumiem po co małej, durnej azjatce potężny SUV - nie tylko ta tutaj, one jak dzieci w nich wyglądają.....



A czy to nie jest UK i ich spasiona obywatelka?

Tryper

2020-09-18, 12:30
k***a j***ny debil wszystko zniszczy, szkoda mi jej męża.

luja27

2020-09-18, 13:16
Prawo jazdy z chipsów bądź za kurczaka :-o

zbigniewz

2020-09-18, 13:30
Albo podłoga była zła albo albo albo podłoga też była zła

sens_

2020-09-18, 14:25
Pralpunkt napisał/a:

Takiej cipie to nawet woza z koniem bym nie dał, na piechotę powinna wszędzie zapie**alać



Za te bluźnierstwa karma do Ciebie wróci..synu.

trebles121

2020-09-18, 14:49
AyCaramba napisał/a:

@up Powinna ciagnąć wóz zamiast konia.
Jak można być aż takim nieogarem?



ona w naplywie stresu przerysowania auta to nie wiedziala czy ma krzyczec czy glupa rżnąć, na załączonym filmie jeszcze nie doszła do tego momentu

luksi44

2020-09-18, 16:43
Patrzę i wciąż nie dowierzam

bloodwar

2020-09-20, 00:05
Baca5566 napisał/a:

A ja nie rozumiem po co małej, durnej azjatce potężny SUV - nie tylko ta tutaj, one jak dzieci w nich wyglądają.....



W Chinach auto dla panny jest symbolem statusu i gotowości do zamążpójścia za bogatą partię - auto takie koniecznie musi być w kolorze białym i jak najdroższe żeby pokazać, że rodziców stać na wysoki posag (który jest tylko symboliczny bo wiadomo, bogacz nie bierze laski ze względu na posag). Potem przeważnie sprzedaje się takie auto "na szybko" bo mężatce nie wypada jeździć białym autem dlatego rynek aut w Chinach jest specyficzny - nowe auta z salonu w kolorze białym są droższe a używane białe są zabójczo tanie. Nie jest też niczym niezwykłym biały SUV ekskluzywnej marki w białym perłowym kolorze (perłowe są za dopłatą jak wiadomo), z super felgami z najwyższej opcji ale w środku bida-wersja która ma najsłabszy silnik i nie ma nic z katalogu rzeczy za dopłatą - bo auto ma dobrze wyglądać a nie mieć dobre "bebechy"

gacus

2020-09-21, 17:31
Postawisz sobie auto koło takiego ch*jstwa i tępe k***isko zrobi swoje. Ale nie nie kupi sobie jakiegoś małego auta na początek typu Yaris, bo przecież te j***ne suvy są "wygodne" i "bezpieczne".