18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmienianie pasa ruchu może skutkować kraksą

fantastico • 2016-11-19, 02:43
Nieuwaga przy manewrowaniu mającym na celu zmianę pasa ruchu może spowodować wjechanie w wyprzedzający samochód.


micemincer

2016-11-21, 11:45
@up

Przecież ich nie wymienił..

waloos

2016-11-21, 11:46
Takich pojebów jak ten w skodzie to powinni utylizować! Zatrzymywać się na zielonym, no k***a.

A swoją drogą, zauważyłem że od kiedy jazda na nawigacji stała się bardzo popularna, to takich sytuacji że ktoś robi manewr w ostatniej chwili jest coraz więcej! Niestety, tacy przedstawiciele czy inni dużo jeżdżący zapie**alają, a potem nie ma czasu na wykonanie manewru bo Navi nie zdążyła przeliczyć.

Navi to jest fajne urządzenie, ale nie doskonałe. Nie wyobrażam sobie żebym mógł zaufać w 100% wyznaczonej trasie. Już nie raz się przekonałem, że Google, OpenStreetMap i Here WeGo prowadziło mnie przez jakąś dziurawą, byle jaką drogę zamiast przez krajówkę, bo było 10km krócej i bliżej w linii prostej. Pamiętajcie, że te mapy są tworzone przez ludzi którzy w życiu nie byli w danym miejscu. Owszem, tacy zgłaszają poprawki, ale one muszą być zatwierdzone przez kogoś z góry.
Efekt jest taki, że ja już kilka razy zgłaszałem do usunięcia jedną drogę w mojej miejscowości, bo zwyczajnie nic tam nie ma i nawi kieruje w płot. Już któryś raz mi odrzucili. Debile.


Kluseczek

2016-11-21, 13:30
taki ch*j nie dostaniesz piwa bo masz opisy jak z kalendarza "humor szkolny"

matex206

2016-11-21, 14:03
dobrze, że pomoc drogowa była już na miejscu.

zły_skurwiel

2016-11-22, 01:55
znowu ten zjeb z tymi swoimi zj***nymi opisami

Arachnidek

2016-11-22, 17:03
@ conderus

Rozwiązanie twojego problemu jest proste. Przestań głosować portfelem.
Taksiarze/cierpiarze/busiarze - przestań jeździć taksówkami/busami wsiądź na rower
Tirowcy/przedstawiciele handlowi - przestań kupować rzeczy w sklepach
Laweciarze - nie kupuj lub przestań jeździć samochodem

Jeśli w powyższych branżach nie byłoby zarobku to tych problemów by nie było.
Jeżeli choć raz skorzystałeś choć z jednej z tych usług to z całym szacunkiem dorośnij hipokryto i przestań pier.....