18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmieniał piosenkę w telefonie zabił 4 osoby

losmalinos121 • 2016-10-31, 17:11
Brytyjski sąd skazał polaka na 10 lat pozbawienia wolności



mazurpl

2016-10-31, 21:17
Niech go cwe*ą ile wlezie, zwykły śmieć, zero litości.

Polemon

2016-10-31, 21:20
Juz wkrótce w celach, seba co ci przybili -10lat za zmiane mp3ki, a tobie? mnie 15ka za czytanie sms, a ty tam w kącie, ile za co? ja dostałem 5lat za gwałt z morderstwem ale wychodze po 3 za dobre sprawowanie.

Generall14

2016-10-31, 21:26
Organista napisał/a:

Ja pie**olę, ludzie.
Niech każdy z Was zastanowi się nad samym sobą.
Wszyscy tak robią. Dosłownie wszyscy - nawet ja.



To, że Ty jesteś takim samym idiotą jak ten na filmie to nie znaczy że wszyscy tak robią. Poza tym, kretyńska wymówka, że "wszyscy tak robią".

Meffiu1

2016-10-31, 21:52
Przykre. sp***olil zycie sobie, swojej rodzinie i rodzinie zabitych w wypadku. Przez takie gowno...

Sova30

2016-10-31, 22:08
Proximat3 napisał/a:

@Organista
No chyba Cię poj***ło.
To, że Ty narażasz siebie i innych to nie znaczy, że wszyscy tak robią. Nie mierz innych swoją miarą. Ja po telefon w samochodzie nie sięgam, jak dzwoni to ch*j oddzwonię potem.



To chyba ciebie poj***ło. Telefon jest teraz czymś tak normalnym, że praktycznie nie da się bez niego żyć. Niektórzy ( w tym ja) zarabiają na życie prowadząc samochód oraz używając telefonu.
Jak sobie wyobrażasz sytuację, że średnio co 10 minut dzwoni do mnie telefon, a ja jestem cały dzień w trasie? Mam nie odbierać, tylko jak skończę prowadzić za 10 GODZIN to oddzwonię do 123 osób? Istnieje coś takiego jak zestaw głośnomówiący, słyszałeś o takim wynalazku? Jest w pełni legalny i dozwolony w Polsce.

Generall14

2016-10-31, 22:32
Sova30 napisał/a:

Istnieje coś takiego jak zestaw głośnomówiący, słyszałeś o takim wynalazku? Jest w pełni legalny i dozwolony w Polsce.



No i brawo, jak ktoś ma odrobinę oleju w głowie to się w taki zestaw wyposaży. Tylko pokaż mi w którym momencie koleś na filmie używa takiego zestawu, nie znam się i nigdy czegoś takiego nie używałem, ale domyślam się że nie wymaga to ciągłego wpatrywania się w telefon...

p4nk1

2016-10-31, 22:58
Organista napisał/a:

Ja pie**olę, ludzie.
Niech każdy z Was zastanowi się nad samym sobą.
Wszyscy tak robią. Dosłownie wszyscy - nawet ja.
Wydaje nam się, że panujemy nad autem, że wszystko widzimy...tylko odpiszę, tylko dwa słowa. Przecież wszystko widzę przed sobą. Wiemy, że tak nie jest.
Drodzy Sadole, zastanówmy się nad tym, jak niewiele potrzeba, by się rozpie**olić.
Prawdziwy Sadol nie używa telefonu podczas jazdy. Prawdziwy Sadol cieszy oko na błędach innych.



Nie wszyscy tak robią. Powiem więcej, bardzo niewielu debili tak robi. Jak nie mam sparowanego z BT w samochodzie telefonu, to nawet nie odbieram połączeń zazwyczaj, mimo, że to rozprasza nieporównywalnie mniej, co dopiero smsy pisać. Ciężko k***a się zatrzymać na minutę? To że Ty należysz do pacanów, którzy skrobią palcem po telefonie to nie powód, żeby tłumaczyć mordercę.

Film zacny, wyrok za mały. Wyrwać chwasta. :)

weltmajster

2016-11-01, 07:43
Dla niego karą jest sam fakt życia z 4 grobami na sumieniu. Co nie zmienia faktu, że za używanie telefonu w czasie jazdy autem, bez zestawu głośnomówiącego, powinno się upie**alać łapę przy samym wyrostku barkowym łopatki. Ciągle widzę takie ameby - szczególnie blond panie, z 6 calowym klocem przy uchu. k***a jakbym był policjantem to bym j***ł mandatami za to bez k***a mrugnięcia okiem.

dualisten

2016-11-01, 08:36
Najlepiej to w biurze pracować, tam to ci nic nie grozi. Zawód kierowcy to ciężka ryzykowna praca.

hardowski

2016-11-01, 15:22
-Za co cię posadzili?
-Za granie w Carmageddon...

:roll:

MadDave

2016-11-01, 17:07
Ludzie którzy bronią typa chyba poupadali na głowy- co to za zj***ny argument że przecież teraz wszyscy mają telefony no więc skoro smsik przychodzi to chyba trzeba odpisać nie?... k***a nie! nie i ch*j właśnie z tego powodu jaki jest na filmie.
No chyba że jesteście już na tyle uzależnieni od ciągłego odpisywania na fejsikach/twitterach/smskach na byle gówno od kumpla któremu się nudzi to chyba nie powinniście wsiadać do samochodu a przynajmniej nie próbować go prowadzić. Społeczeństwo zamienia się w jakąś pie**oloną masę idiotów których bardziej interesuje co tam słychać u koleżki albo na przerzucaniu muzyczki (to już ch*j zgrajcie sobie to chociaż na płytę żeby nie gapić się jak sroka w ten wyświetlacz) że zapominają co się dzieje wokół. Dzięki takim imbecylom koncerny samochodowe zaczynają zarabiać na zabezpieczeniach, automatycznych hamulcach i innych czujnikach żeby takie barany się nie pozabijały.
Myślę że za parę lat jak młode pokolenie wsiądzie do samochodów to będzie plaga wypadków spowodowanych właśnie uzależnieniem od smartfonów i brakiem zainteresowania co się dzieje na drodze. Jeśli już musicie coś załatwiać, albo poplotkować z psiapułkami to kupcie sobie zestaw słuchawkowy do telefonu może dzięki temu ktoś nie zginie.

Organista

2016-11-01, 17:34
Proximat3 napisał/a:

@Organista
No chyba Cię poj***ło.
To, że Ty narażasz siebie i innych to nie znaczy, że wszyscy tak robią. Nie mierz innych swoją miarą. Ja po telefon w samochodzie nie sięgam, jak dzwoni to ch*j oddzwonię potem.


Teraz znaleźli się tacy, co prawo drogowe i wszelkie umiejętności maja w jednym palcu.
Właśnie przez takich jak Ty są wypadki. Wydaje im się, że są nieskalani jak inni zawodowi kierowcy. A wystarczy mała nieuwaga i Twoje słowa obrócą się przeciwko Tobie.

waloos

2016-11-01, 17:50
Pewnie każdy z nas trzymał telefon w rękach choćby raz, kiedy jechał samochodem. Więc dla tych którzy robią to często
ZAPAMIĘTAJCIE:

bierzesz telefon i zamiast trzymać go w okolicy kolan, wystawiasz rękę przed siebie tak aby patrząc na ekran widzieć szybę samochodu

Owszem, to dalej jest niebezpieczne, ale kątem oka możesz dostrzec wyjeżdżający samochód czy pieszego. Druga sprawa to nie musisz podnosić głowy a tylko przesuniesz wzrok o 5 centymetrów z ekranu na szybę. Nie przypadkowo nawigacje najczęściej montuje się przy szybach a nie na kierownicy np.

jacek44

2016-11-01, 23:17
Ciekawe jaką piosenkę chciał włączyć :D