18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmiany pokoleniowe i kibice

Suka_Blyat • 2013-03-06, 12:23
Historyk Leszek Żebrowski opowiada o patriotyzmie "kiboli" i zmianach w obecnym pokoleniu ludzi młodych. Niestety dla wielu ludzi kibice dalej będą symbolem grand na stadionach i zadymach z policją

Aragon1988

2013-03-06, 22:39
Dzieci dzieci, idźcie już spać bo pie**olicie jak potłuczeni lewi z prawymi prześcigają się w obelgach i przerzucają procentami zj***nych kibiców, a prawda jak zwykle po środku. Żadne z tych danych nie są wiarygodne bez podania źródła, charakterystyki próby/populacji i całej metodologii badania. Zatem ubrać piżamki i spać.

MałeYo

2013-03-06, 22:43
Panowie z tym patriotyzmem to tak może nie szastajcie bo teksty w stylu jakby była wojna to by kibole pierwszy ruszyli są po prostu głupie. Nie mówię, że by stali i patrzyli z boku czy coś ale wojna to tak kurewsko ekstremalna rzecz, że nie ma co dywagować jak się jeden z drugim zachowa. A odnośnie kibolki to niestety ale nie trzeba telewizji, żeby widzieć co odpie**alają. Mieszkam obecnie przy Stadionie Polonii i widzę na własne oczy bandyctwo na meczach domowych. Natomiast na meczach Politechniki w siatkę pełna kultura, nie do pomyślenia jest się nawet na trybunach na przeciwnych kibiców krzywo spojrzeć - nawet gdybyś chciał to atmosfera nie pozwala.A taki patriotyzm gdzie na stadionie się śpiewa i wiesza flagi, a potem nie reaguje jak kolega z trybun wybija szybę w kiosku czy maluje sprejem po ścianie to ja mam za przeproszeniem w dupie.

Lenart

2013-03-07, 00:57
wiesiors4 napisał/a:


Jesteś kretynem, który dał się złapać w medialne pie**olenie. Kibole demolujący stadiony i robiący ustawki istnieją. Ale jest to MOŻE 5% (wiem, to i tak za dużo :emo: ). Czyli co 20 KIBIC jest KIBOLEM. Dla niektórych nawet ludzie, którzy szykują oprawy, przyśpiewki i pięknie rozświecają stadion to też kibole :homer:
To samo jest z pedofilią wśród księży. Według statystyk policyjnych chyba szwabów (nie pamiętam dokładnie) księża popełniają około 1% przestępstw na tle seksualnym na dzieciach. Kilkakrotnie razy więcej takich przestępstw notuje się wśród nauczycieli, a jeszcze częściej osoba molestująca jest z najbliższego otoczenia ofiary. Ale wizerunek księdza-pedofila się przyjął, bo półmózgi siedzące przed TV jak worek kartofli są podatne na indoktrynację.
Media mają ulubione tematy na które lubią robić nagonkę
księża - nagłaśniają KAŻDY przypadek pedofilii wśród księży, a pie**olenie o tym że jakiś biskup wjechał po pijaku w latarnie trwało 2 tygodnie :homer: ale jak w moim mieście pijany prokurator wjechał w teatr i prawdopodobnie nie poniesie ŻADNYCH KONSEKWENCJI to media milczały.
kibice - większość to naprawdę ogarnięci ludzie o zapędach patriotycznych. Niestety teraz patriotyzm jest BE, a władza boi się "kiboli". I dobrze, niech się boją, strach jest po właściwej stronie.
agresywne rasy psów - jak ktoś zostanie zaatakowany przez pitbulla lub amstafa, to oczywiście jest to najważniejsze, aby podać rasę. Gdy 2 lata temu owczarek niemiecki zaatakował dziecko u mnie na osiedlu, w mediach lokalnych tylko nabąknęli coś o tym. Gdyby to był pitbull cała Polska by to wiedziała z TVN'u.

Czekamy na hejty osób, które kiedyś dostały wpie**ol od jakiegoś dresa i teraz nienawidzą wszystkich kibiców :emo:

Nie, nie jestem dresem :lol:



pie**olisz jak potłuczony, właśnie 5-10% kibiców to ludzie którzy idą na mecz. I skończ pie**olić że tylko TVN i bla bla bla bo to taka sama h*jowa moda jak ten j***ny harlem shake.

Są kibice i kibole i sam k***a zrozum że że Ci drudzy to j***ne k***a stadionowe bydło które się później panoszy po osiedlach. Nie trzeba dostać od nich batów żeby wiedzieć że banda kiboli to grupa zwykłych p*zd które kozaczą jak jest ich k***a 40. Bo w pojedynke to siedzą u mamusi w mieszkaniu pozamykani bo i tak do h*ja się nadają. A jak ktoś im udowodni że nie ma dla nich miejsca w społeczeństwie bo są j***nymi pasożytami bez wykształcenia to nagle że rząd się na nich uwziął. Widziałęm k***a co się działo w ostatnią niedzielę pod Jubilatem w Krakowie, więc nie pie**ol.

I za Twoim przykładem: nie głosowałem na Tuska i nie dostałem nigdy wpie**olu od dresów.

:idzwch*j: