18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmiana terminu...

~DMT • 2019-11-18, 00:36
Przez wypadek został wcześniakiem...

Powinni mu dać na imię Kaboom... :amused:

Policeman

2019-11-18, 11:59
sirapacz napisał/a:

A mnie wk***ia zdziczenie i zezwierzęcenie ludzi - leży noworodek żywy a tu ch*j sobie nagrywa zamiast zabezpieczyć.



Zabezpieczasz Da Silvę, a ten za 15 lat odbezpieczy i zabezpieczy twój samochód telefon i portfel, oni wiedzą co robią, że nie ratują da silvę.

Ti...........ch

2019-11-18, 12:05
Salieri16000 napisał/a:

Różne rzeczy widziałem (na żywo i w necie) i nic mnie tak nie porusza, jak tego typu wypadki, gdzie cierpi tak malutkie dziecko...



Tam pie**olisz pan... Leży gówniak na ciepłym chodniku i drze p*zde jakby mu się krzywda działa :kawa:

Clarx

2019-11-18, 12:09
Nawet za duże pieniądze nie dotknąłbym tego bękarta obsranego kloaczym szlamem.

uthero

2019-11-18, 14:09
Chyba naj***ny jesteś, nikt normalny by nie pomagał jakiejś menelicy obrzyganej z żółtaczką, hivem i ptasia grypą :-x

Je...........ik

2019-11-18, 18:49
DoubleBorger napisał/a:

j***na urodziła przez sen





uthero napisał/a:

Chyba naj***ny jesteś, nikt normalny by nie pomagał jakiejś menelicy obrzyganej z żółtaczką, hivem i ptasia grypą





Clarx napisał/a:

Nawet za duże pieniądze nie dotknąłbym tego bękarta obsranego kloaczym szlamem.




Od zawsze mowilem ze czlowiek napewno pochodzi o małpy tylko ze bialemu mozg sie rozwinal a czarbym pozostal taki jaki jak u malpy

grudzin7

2019-11-18, 21:39
sirapacz napisał/a:

A mnie wk***ia zdziczenie i zezwierzęcenie ludzi - leży noworodek żywy a tu ch*j sobie nagrywa zamiast zabezpieczyć.



A to nie jest tak z 9 miesięcy za późno na zabezpieczanie :krejzi:

pr...........ny

2019-11-18, 22:45
sirapacz napisał/a:

A mnie wk***ia zdziczenie i zezwierzęcenie ludzi - leży noworodek żywy a tu ch*j sobie nagrywa zamiast zabezpieczyć.



Czekają na prokuratora. Jest zgon, nie wolno nic ruszać.

Tom9310

2019-11-18, 23:46
Twójbug napisał/a:

A Ty k***a pedofilem jesteś? Że tak Martwisz się o małe dzieci? Księża też się martwią i małe dzieci...



Ja też się martwię, i nie tylko Ja ale każdego normalnego ruszy taki widok a co dopiero płacz małego dziecka w takiej sytuacji. A ty po prostu nie zabłyśniesz tym razem i piwa nie dostaniesz

;-)

Catchcart

2019-11-19, 00:25
k***a idealny fizjologiczny poród i dziecko ma się dobrze a oni stoją

Ti...........ch

2019-11-19, 08:44
Catchcart napisał/a:

k***a idealny fizjologiczny poród i dziecko ma się dobrze a oni stoją



Mają biegać?

D3Ton

2019-11-19, 12:56
sirapacz napisał/a:

A mnie wk***ia zdziczenie i zezwierzęcenie ludzi - leży noworodek żywy a tu ch*j sobie nagrywa zamiast zabezpieczyć.



Wydaje mi się, że jak już jest dziecko, to za późno na zabezpieczanie... :P

MindBodyLightSound

2019-11-19, 14:29
sirapacz napisał/a:

A mnie wk***ia zdziczenie i zezwierzęcenie ludzi - leży noworodek żywy a tu ch*j sobie nagrywa zamiast zabezpieczyć.



Może nie miał reklamówki?