18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmiana pasa

~_Yarko_ • 2020-12-21, 14:50
Śmiertelny wypadek z Petersburga z 20 grudnia.
Pasażer VW zginął na miejscu.


Kutasiarz

2020-12-21, 15:02
Pewnie teściową wiózł.

McQurwa

2020-12-21, 15:39
Boldrik napisał/a:

Pewnie teściową wiózł.



Tym razem to teściowa prowadziła

Co...........ox

2020-12-21, 15:47
No cóż.... Można było to przewidzieć...

Warystor

2020-12-21, 15:54
McQurwa napisał/a:

Tym razem to teściowa prowadziła



Nie wiadomo czy teściowa, ale na pewno jakaś p*zda, co nie umie skręcać.

OpenStreetMaps

2020-12-21, 16:49
Warystor napisał/a:

Nie wiadomo czy teściowa, ale na pewno jakaś p*zda, co nie umie skręcać.



Łatwo tak m mówić oglądając to sobie na monitorze .
A w sytuacji totalnego zakończenia i odruchowo hamując awaryjnie na zblokowanych kołach mało kto zdążyłby jeszcze skręcić widząc że nie wyhamuje.
Nie udolnie próbował bo nawet kierunek włączył .

superCygan

2020-12-21, 17:13
Jak do tego doszło?

teleimpact

2020-12-21, 17:55
Hamulce widać sprawne w 110%

35i

2020-12-21, 18:05
OpenStreetMaps napisał/a:

Łatwo tak m mówić oglądając to sobie na monitorze .
A w sytuacji totalnego zakończenia i odruchowo hamując awaryjnie na zblokowanych kołach mało kto zdążyłby jeszcze skręcić widząc że nie wyhamuje.
Nie udolnie próbował bo nawet kierunek włączył .



Dziwne, że nie próbował wrócić na pas z którego wystartował. Poza tym, kto daje w p*zdę przy zmianie pasa, nie widząc co się przed nim dzieje?

teleimpact napisał/a:

Hamulce widać sprawne w 110%



Hamulce by tam niewiele pomogły. Jest przeładowany, na początku materiału widać jak mu dupa siedzi i się buja na boki przy zmianie pasa.

Diggerx

2020-12-21, 18:10
OpenStreetMaps napisał/a:

Łatwo tak m mówić oglądając to sobie na monitorze .
A w sytuacji totalnego zakończenia i odruchowo hamując awaryjnie na zblokowanych kołach mało kto zdążyłby jeszcze skręcić widząc że nie wyhamuje.
Nie udolnie próbował bo nawet kierunek włączył .



Mam nadzieje ze nie masz prawa jazdy

ellsworth

2020-12-21, 21:18
OpenStreetMaps napisał/a:

Łatwo tak m mówić oglądając to sobie na monitorze .
A w sytuacji totalnego zakończenia i odruchowo hamując awaryjnie na zblokowanych kołach mało kto zdążyłby jeszcze skręcić widząc że nie wyhamuje.
Nie udolnie próbował bo nawet kierunek włączył .



A to takie zaskakujące jest, że wykonując manewr na drodze wypada mieć widoczność na miejsce, w które zmierzamy? Takie to zaskoczenie, że nie wyjeżdża się na pałę zza pojazdu, który nam zasłania widocznosć? Pewnie dla ciebie też zaskakujące będzie jak będziesz zapie**alać w nocy i przypie**olisz w jakąś sarnę, no bo jak to, że coś się ośmieliło czaić za polem oświetlonym przez reflektory? No niespotykane!

URAGE

2020-12-21, 22:42
ellsworth napisał/a:

A to takie zaskakujące jest, że wykonując manewr na drodze wypada mieć widoczność na miejsce, w które zmierzamy? Takie to zaskoczenie, że nie wyjeżdża się na pałę zza pojazdu, który nam zasłania widocznosć? Pewnie dla ciebie też zaskakujące będzie jak będziesz zapie**alać w nocy i przypie**olisz w jakąś sarnę, no bo jak to, że coś się ośmieliło czaić za polem oświetlonym przez reflektory? No niespotykane!



Diggerx napisał/a:

Mam nadzieje ze nie masz prawa jazdy



Nie wszystko jest się w stanie przewidzieć na drodze i tu OpenStreetMaps ma rację. Fakt jest jednak taki. że koleś zmienił pas z powodu ciężarówki która widząc rozj***ny dostawczak zmieniła pas na prawy wcześniej hamując. Przyszły rozbitek nie chciał hamować, bo metr z tyłu miał ogon na dupie, więc spojrzał pewnie tylko w lewe lusterko i zjechał na środek i dodatkowo przyśpieszając, jak zwykle przy tym manewrze. Jak dla mnie nie miał jak przewidzieć tego, że na środkowym czeka go gong, w końcu połowa polaków na drodze zajeżdża tak drogę przy skrętach jak ta ciężarówka.

Historia jak w Edypie, niezależnie od chęci był w dupie.

Moim zdaniem najbardziej zj***ł tu kierowca rozj***nego auta, który nie zjechał na skrajny pas oraz poganiacz siedzący na dupie rozbitka. Najlepsze, że w tej sytuacji NIKT k***a nie pomyślał o trąbieniu, które jest jednak SYGNAŁEM OSTRZEGAWCZYM. No, ale to przecież tylko do wk***iania ludzi jest, nie?

kolosasz

2020-12-21, 23:34
k***a, ja pie**olę. Mówię wam, dziewczyny i chłopaki, tylko rower

35i

2020-12-22, 00:00
kolosasz napisał/a:

k***a, ja pie**olę. Mówię wam, dziewczyny i chłopaki, tylko rower






shiters

2020-12-22, 00:24
od czego on tu k***a zginął, jebnięcie całkiem słabe