18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmiana nazw utworów

Pener • 2012-09-04, 16:01
taki żarcik mu zrobili ;)

ale co sie stao sie?

krz2

2012-09-04, 20:21
Na taki żart mogła wpaść tylko kobieta lub gej.

Zizuu2

2012-09-04, 20:29
typo napisał/a:

Dobry ziomek! Co prawda ten kawałek przed "It's raining man" jest beznadziejny, ale widać, że skilla ma :)

Wjechał bardzo poprawnie niewłaściwym kawałkiem, szapąba :)




kolego, jakiego skilla skoro wyłącza jeden kawałek i puszcza następny? Jeśli miałeś na myśli to ze zaczyna się od początku wokalu to zapewne koledzy którzy zamieniali mu tracki ustawili też punkt CUE żeby się nie pokapował, innej opcji nie widzę skoro puszcza utwór na pewniaka bez odsłuchu.

fhMichaelo

2012-09-04, 20:30
Tak dobrego żartu jeszcze nie widziałem, kiedyś u mnie na wsi Pasikowa ta od Antka też puszczała muzykę i jej podmienili "Jesteś szalona" na "Keine hrenze", a dziadek od Miłoszowej wziął swojego starego Mausere i zaczął do niej strzelać. Chryja była na wsi przez 3 kolejne tygodnie.

T-Will

2012-09-04, 20:53
Większa polewkę (połączoną z zażenowaniem) mam za zmiany nicku penera, niż z tego filmiku.

wojas30

2012-09-04, 21:01
I bardzo dobrze mu tak. Prawdziwy DJ to taki który potrafi improwizować a nie odgrywać odklepaną playlistę...

mp_toujane

2012-09-04, 21:09
ja pie**ole.. takim DJem to i ja moge zostac nie majac z tym gownem jeszcze kontaktu,
wlacza pioseneczki jedna za druga a w przejsciach tylko troche porusza k***a jedna reka no DJ w 3 dupy! buahahahahaha

Filo1

2012-09-04, 21:13
no się nie postarali, mogli dać to:
[/quote]

Antybozia666

2012-09-04, 21:45
Zabawne jak zapalenie opon mózgowych siedmiolatki....

rm_125

2012-09-04, 21:52
Tak mi sie przypomniało


typo

2012-09-04, 22:16
Zizuu2 napisał/a:




kolego, jakiego skilla skoro wyłącza jeden kawałek i puszcza następny? Jeśli miałeś na myśli to ze zaczyna się od początku wokalu to zapewne koledzy którzy zamieniali mu tracki ustawili też punkt CUE żeby się nie pokapował, innej opcji nie widzę skoro puszcza utwór na pewniaka bez odsłuchu.




Poważnie? A już myślałem, że odkryłem co najmniej nowego Marcina Czubale, albo Bejnara... cóż za pech

krz2

2012-09-04, 22:17
strik3r napisał/a:

Bardzo fajny wkręt :) Trzeba walczyć o starą, dobrą muzykę. Powiedzcie dobrzy ludzie dlaczego nie tworzy się już takiej muzyki? Kur*aaaa dlaczego? :(


Bo to by się nie sprzedawało w MTV, Viva, VH1 i innych gównach, które kiedyś puszczały fajną muzykę a teraz program za programem i 3 piosenki dziennie.

typo

2012-09-04, 22:19
krz2 napisał/a:


Bo to by się nie sprzedawało w MTV, Viva, VH1 i innych gównach, które kiedyś puszczały fajną muzykę a teraz program za programem i 3 piosenki dziennie.




Tworzy się dobrą nutę, poszukajcie. Na początek może:




:) Jest wiele dobrej muzyki, trzeba wyłączyć Vive, MTv i inne shity, i poszperać w necie

merlin91

2012-09-04, 22:29
dobry dowcip :D ale tylko zrozumiały dla wybranych. tak samo jak dowc**y informatyków, lekarzy itp itd.

i mały apel do wszystkich hejterów:

skoro uważacie, że granie z laptopa jest takie łatwe to nagrajcie seta sami i wtedy pogadamy. bo co z tego że typ gra z lapka? wielu znanych DJów też tak gra dlatego, że może mieć przy sobie więcej muzy w mniejszym opakowaniu. bo komu by się chciało targać 1000 płyt cd albo 500 vinyli? fakt, są tacy że tak ujmę "masochiści" ale większości po prostu się nie chce i lepiej wziąć ze sobą właśnie lapka ewentualnie reklamówkę pendrive'ów. oczywiście zgodzę się z tym, że granie z vinyli jest sztuką samą w sobie i nie zamierzam hejtować nikogo kto gra z vinyli bo sam chciałbym grać z placków ale cóż, po prostu nie stać mnie na to. poza tym, widać po sprzęcie z którego gra, że to nie jest pierwszy z brzega DJWinamp. bo taki nie kupowałby sobie takich playerków (6000zł sztuka) i miksera (ok 5000zł). po prostu podłączył sobie playerki pod kompa i używa ich jak kontrolera. mogę się założyć, że bez kompa też by bez problemu zagrał na podobnym poziomie. przejście samo w sobie też źle nie wyszło :p
komentarzem tym nie zamierzałem nikogo obrazić. jeśli ktoś poczuł się nim dotknięty to kij mu w ucho.

peace and love 8-)

KingOfEvil

2012-09-04, 22:38
Taki urok "prawdziwych" didzeji grających jakieś ch*j wie co z laptopa, bo to muzyką raczej nazwać nie można.

Eldryzif

2012-09-04, 22:39
Widzial ktos moje boki? Chyba zerwalem.