18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Złóż i rozłóż broń - przygotowania

Miszoq • 2014-09-09, 02:40
Witam wszystkich Sadoli

Temat jak to temat, pierwszy więc pewnie zmieszacie z błotem.
Tak czy siak - w ramach napiętej sytuacji ogólnoświatowej, może warto byłoby się nauczyć czegoś przydatnego w przyszłym Falloucie 4? A co jest bardziej przydatne niż wyczyszczenie kałacha kupionego za kapsle?

Tylko że przeciętny sadol siedzi na dupie przed komputerem... Ale nie szkodzi!
Naprzeciw nam wychodzi ta gra (która jest Free to Play a pierwsze dwie bronie, wg mnie najczęściej spotykane są odblokowane - sprawdziłem)

World of Guns :Gun Disassembly

Być może dupy nie urywa ale możliwość zapoznania się z działaniem broni, przyjrzenie się każdemu szczegółowi (również w slowmo), dla niektórych może być ciekawe :D

Zapraszam na hejty (w końcu pierwszy temat)
Wrzuciłem w "Historia i Dokument" bo chyba najbliżej mu właśnie do tego (broń ma opis w postaci daty powstania, krótkiej charakterystyki, parametrów - niestety po angielsku)

qusy

2014-09-09, 23:14
Ha! teraz już się nie postrzelę jak mi ak wpadnie w łapy :p

-Olej-

2014-09-18, 17:15
Zajebiste, dzięki za info leci zimne!

Pan Beliara

2014-09-19, 18:53
Całkiem dokładna ta gra. Nie spodziewałem się aż tylu części w AK, ani tej skrytki na narzędzia :D

Miszoq

2014-09-21, 12:30
Dorzucę od siebie że prawdopodobnie wszystkie bronie można odblokować bez wyłożenia złotówki / dolara / innego euro...
Dalej pojawiają się również strzelby, karabiny szturmowe, zdaje się że jest nawet .50 - wszystko jest pod "Catalog" w dolnym menu (koszt odblokowania broni która jest w drzewku dużo dalej, jest odrobinę większy, oczywiście wciąż można to zrobić bez pieniędzy)

angel_punx

2014-09-21, 19:32
W latach 1995-1997 służyłem w jednostce Żagań-Las.Na ćwiczeniach mieliśmy 14 sekund na rozłożenie kałacha, każdy kto zeszedł poniżej dostawał 5 dni urlopu.Broń rozkładaliśmy mając zawiązane oczy.