18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ra...........py

2014-02-16, 03:28
yabadabadu - jestes uposledzony czy jestes trollem?

mateuszmatel

2014-02-16, 03:46
4 złote medale u ruskich. Coś pięknego

oc...........an

2014-02-16, 06:35
repowski napisał/a:

brawa dla nich, niech Putina ch*j strzela że nasi wygrywają!!!
Obrazek
Obrazek



ty naprawdę myślisz, że Putin daje j***nie o sporty w których jest 1, max 2 Rosjanina?! Jemu zależało na hokeju, a nie jakichś skokach narciarskich, które oglądają tylko Polacy i Austriacy :roll:

takiego debila jak ty już dawno nie widziałem. Nikt nie daje j***nia o jakichś Polaków, co 4 medale zdobyli. Tylko pierwsza 3-5 się liczy, o reszcie nikt nie pamięta. I powiem jeszcze, że te polskie medale zdobyto dzięki uprzejmości Niemców, którzy pozwolili naszym korzystać z ich baz. A na koniec jeszcze powiem, że Puton władował 50 MILIARDÓW w sporty zimowe, a u nas całe inwestowanie pewnie skończy się na wydaniu kolejnego orderu Orła Białego "za zasługi".

I na koniec: Rosjanie śmieją się z Polaków i mają na nich wyj***ne. Dlatego z taką łatwością nakładają na Polskę embarga i nawet tego nie odczuwają. A w Polsce, dla której Rosja jest 2 najważniejszym partnerem handlowym zostaje płacz i zgrzytanie ząbkami, że paskudny Putin znów atakuje Polszczę.

No ale wy naprawdę myślicie, że w Wielkiej Federacji Rosyjskiej ktoś mówi o Polszczy, która w niczym nie jest dobra, a za najważniejszy sukces uważa odzyskanie niepodległości i beatyfikację Janusza Pawulona. Rosja ma głowę pełną igrzysk, Chińczyków, Syryjczyków i Hamerykanów. Polskę postrzegają w kategorii 5 - 5 głowic wystarczy, żeby zrównać kraj z ziemią :amused:

mateuszmatel, tak napisałeś, jakbyśmy prosto z rąk Rosyjskich te medale wyrwali :roll: Przypominam, że w żadnej konkurencji w której zdobyliśmy medale nawet blisko nie było Rosjan na podium, więc o czym ty mówisz. Zdobyliśmy te medale, owszem, ale na Holendrach, Japońcach i Norwegach :P

Ogólnie wysuwam tezę, że to zasługa Słowiańskiego klimatu tak bardzo służy naszym zawodnikom. Nawet z tym nie handlujcie :P


PS: Obecnie Rosja jest na 3 miejscu pod względem złota i na 1 pod względem ilości medali ! :3 Oby się utrzymali!

RapujacyToster

2014-02-16, 07:58
@up a ty znowu pierdoilsz o tym samym,czerwone ścierwo.

trampolina

2014-02-16, 08:43
jak tam z okazji tylu dobrych występów naszych sportowców kupiłem sobie 2kg cebuli i jestem wniebowzięty!

Spadra

2014-02-16, 09:33
DUST DEVIL napisał/a:




PS: Obecnie Rosja jest na 3 miejscu pod względem złota i na 1 pod względem ilości medali ! :3 Oby się utrzymali!



STOP! Teraz Czerwony!
Paczcie świnie lewak tutaj post znow napie**ala,
nak***ia jak komuch NANANANA!

Taumantis

2014-02-16, 09:43
yabadabadu napisał/a:

kilka medali, do tego w niszowych sportach, a polaczki spamują w necie wychwalając ich pod niebiosa na każdym serwisie.



a ja się z tym zgadzam. Wielcy sezonowcy cie pojechali... kwejkowcy j***ni


@DUST DEVIL
Polskość Polskością, ale mówisz fakty a ta hołota wyrywa krzesełka ze stadionów skandując jakieś prawolowe okrzyki. Ale co tam, mnie zaraz zwyzywają od hitlerowców bo tak samo niemcy mają wyj***ne na jakieś nasze śmieszne 3/4 medaliki

Rulkowsky

2014-02-16, 09:43
@DUST DEVIL To wypie**alaj do Rosji, skoro im tak kibicujesz, j***ny czerwony analfabeto!

Puchacz399

2014-02-16, 10:22
@yabadu sprawdz sobie lepiej, co oznacza haslo "polaczki", bo to idealnie pasuje do Ciebie. powinienies mieć za to poskakane po glowie. pozdrawiam.

@DUST DEVIL napisałbym ci czym jesteś... ale to się skończy ostrzezniem. wsadz se w kibel leb i spuść wode. i tak nie uda Ci się stlamsic naszej radości. wiesz kim sa ruscy? poganami, mordercami i gwałcicielami. to oni nie dorastają nam do piet, a, ze od ponad 200 lat się do nas przypie**alaja, to takiemu imbecylowi jak Ty może się wydawac, ze to sa nasi bracia. nie byli, nie sa i nigdy nie będą. mam nadzieje, ze kiedyś doczekam pięknych czasów Żołkiewskiego, Ty czerwona ruro.

Basajev

2014-02-16, 10:56
@DUST DEVIL
"za najważniejszy sukces uważa odzyskanie niepodległości i beatyfikację Janusza Pawulona"
Idz do sklepu z pasmanterią, kup metr gumy do gaci i strzel se nią w łeb. Koleżeńska rada pajacu.

DunaYek

2014-02-16, 10:59
@yabadabu

no k***a faktycznie - powinni dostać dwa medale w piłkę nożną i jeden w koszykówkę. Na olimpiadzie zimowej. W pojedynkę.

Plecionkarz

2014-02-16, 11:01
yabadabadu napisał/a:

kilka medali, do tego w niszowych sportach, a polaczki spamują w necie wychwalając ich pod niebiosa na każdym serwisie.


A który sport nie jest niszowy? piłka nożna? Olimpiada to najbardziej prestiżowe zawody na świecie.

Moby_Dick

2014-02-16, 12:05
Pewnie "LOT" będzie chciał być na kasku KamilaxD


tigerqaz

2014-02-16, 12:34
yabadabadu napisał/a:

kilka medali, do tego w niszowych sportach, a polaczki spamują w necie wychwalając ich pod niebiosa na każdym serwisie.



Za słowo "polaczki" ty (tak "ty" napisałem z małej z braku szacunku)
jak i te ścierwa co dały ci za ten komentarz piwo, powinniście zostać wyj***ni w dupy przez stado murzynów. A ty kim k***a jesteś? Ormianinem, cyganem, ciapakiem czy może ruskim ???
Ograniczenia umysłowe już masz, więc jeszcze ograniczenia w sieci by ci się przydały. Jeszcze dostaniesz mały prezent na pocieszenie...




Lam3rZ

2014-02-16, 12:37
yabadabadu napisał/a:

kilka medali, do tego w niszowych sportach, a polaczki spamują w necie wychwalając ich pod niebiosa na każdym serwisie.



Niszywych sportach? ty poj***ny jestes do reszty... wracaj kibicowac naszym "prawdziwym sportowcom" na murawie...