18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złote myśli Titusa

lobominator • 2013-02-27, 01:01
Jeden z najlepszych odcinków z Titusem w roli głównej.
Pewnie każdy to widział, ale warto przypomnieć, bo rozwala system.




skizo

2013-02-27, 18:25
"zalosny jest ten wojewodzki" Niby czego? tak cię wk***ia ,że jest milionerem? ,że może r*chać młode kozy? ,że jezdzi j***nym w ch*j drogim ferrari? to cie boli? Skoro tak to jesteś typem człowieka który nie powinien się urodzić. Mi on nie przeszkadza lubie go słuchać i oglądac. Ale nie lepiej wylać żółć tak znaną u nas w kraju nie?

chemi1962

2013-02-27, 18:28
wypie*dalać stąd z tym lewakiem...

Songo Master

2013-02-27, 18:44
Nepritomny Widziałeś jak mu szczena lata :P ??

innyczlowiek

2013-02-27, 18:45
skizo napisał/a:

"zalosny jest ten wojewodzki" Niby czego? tak cię wk***ia ,że jest milionerem? ,że może r*chać młode kozy? ,że jezdzi j***nym w ch*j drogim ferrari? to cie boli? Skoro tak to jesteś typem człowieka który nie powinien się urodzić. Mi on nie przeszkadza lubie go słuchać i oglądac. Ale nie lepiej wylać żółć tak znaną u nas w kraju nie?



Milioner, może.
Ale wózki ma wypożyczane więc skończ Pan pie**olić skoro nie wiesz a wnioski wysuwasz jedynie z obrazków na pudelku czy innym medium.
Wojewódzki był fajnym, świeżym gościem w pierwszym idolu, pierwszych programach...teraz się po prostu przejadł i 'wóz' mu coraz gorsze sprzedaje do ucha a ten klepie.
Żółć, jaka żółć...spadek formy jego przereklamowanego intelektu i tyle.

Koniec Świata

2013-02-27, 20:28
Wojewódzki, Wojewódzki... Slyszałem, że straszny z niego warszafkowy dupek i palant, ale program ma dobry, bo zaprasza ciekawych ludzi, których telewizja zwykle ma w dupie i zadaje im nietypowe pytania. Lubiłem także jego Poranny WF w Esce Rock z Figurskim. Potrafili czasem dać czadu na antenie, np. Figurski zajebiście naśladował Bartoszewskiego. Po prostu lubię taki hardcoreowy (w porównaniu do typowej popowej breji) humor.

chemi1962 napisał/a:

wypie*dalać stąd z tym lewakiem...



Jakim lewakiem? Toż to 100% kapitalista.

spyyd3r

2013-02-27, 22:57
Wojewodzki zajebiscie szydzi program sie odrazu inaczej oglada a nie jakis z Tomaszem Lisem gdzi nic sie nie dzieje

RAMZESEK

2013-02-28, 07:54
Pracujac jako barman mialem zaszczyt spotkac acid drinkers w knajpie w ktorej pracowałem, odstawili dobry koncert... tytus czlowiek z mega pozytywna energia:)