18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zlot społeczności sadistic.pl

rocknroll • 2017-04-02, 09:52
Zastanawialiście się kiedyś dlaczego nikt nie organizuje zlotów społeczności Sadistic?

Takie spotkanie byłoby zbyt niebezpieczne.. Mogłoby się skończyć zgonami, okaleczeniem i gwałtami z fekaliami..

TT4

2017-04-02, 09:58
Ja myślę, że większości zadeklarowanych na spotkanie to by mama nie puściła :kawa:

Al...........go

2017-04-02, 10:07
A kto by chciał siedzieć z narodowymi zwierzętami i pisowskimi lewakami?

Halman

2017-04-02, 10:24
przecież tak zjazd czy zlot jak kto woli istnieje tyle że mało kto o nim wie.. nie trzeba bydła

kapelan_szturmowy

2017-04-02, 10:29
Ale to mogło by być nawet ciekawe. Podzielono by to na kilka obozów dyskusyjnych i miało by sens.

Kółko pierwsze; Skrajna prawica, narodowcy, patrioci
Atrakcja wieczoru: Spotkanie oraz dyskusja nt. Polski skrajnie prawych użytkowników z użytkownikiem Loaloa-loaloa*, po czym podsumowaniem tego spotkania: publiczne ukamienowanie Loaloa-loaloa*....


*przypadkowy nick.

Kółko drugie: Seks i pochodne/
Atrakcja wieczoru: Wykłady prof. Bronka Komara
Wstęp wolny, woreczki na wymioty własne.


Kółko trzecie: HARD na żywo.
Atrakcja wieczoru: Samobójstwa i samookaleczenie na scenie pod okiem kamer 4K i wyświetlane na telebimach.
UWAGA! Przed występem ochotnicy proszeni o podpisanie umowy z jedną z oczekujących na zewnątrz hali firm myjących zwłoki.

el...........wy

2017-04-02, 10:59
Cytat:

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego nikt nie organizuje zlotów społeczności Sadistic?

Takie spotkanie byłoby zbyt niebezpieczne.. Mogłoby się skończyć zgonami, okaleczeniem i gwałtami z fekaliami..



Albo rakiem i depresją.
Tam pewna grupka ludzi z sadola się ze sobą spotyka, to idą się naj***ć i z grubsza tyle. Poza tym normalni ludzie mają własnych znajomych i woleli by nie iść na hehe "zlot" gdzie 95% towarzystwa to chłopy i to z problemami osobistymi.

PA...........SM

2017-04-19, 00:41
fiattt napisał/a:

Ale to mogło by być nawet ciekawe. Podzielono by to na kilka obozów dyskusyjnych i miało by sens.

Kółko pierwsze; Skrajna prawica, narodowcy, patrioci
Atrakcja wieczoru: Spotkanie oraz dyskusja nt. Polski skrajnie prawych użytkowników z użytkownikiem Loaloa-loaloa*, po czym podsumowaniem tego spotkania: publiczne ukamienowanie Loaloa-loaloa*....


*przypadkowy nick.

Kółko drugie: Seks i pochodne/
Atrakcja wieczoru: Wykłady prof. Bronka Komara
Wstęp wolny, woreczki na wymioty własne.


Kółko trzecie: HARD na żywo.
Atrakcja wieczoru: Samobójstwa i samookaleczenie na scenie pod okiem kamer 4K i wyświetlane na telebimach.
UWAGA! Przed występem ochotnicy proszeni o podpisanie umowy z jedną z oczekujących na zewnątrz hali firm myjących zwłoki.



Zapomniałeś kretynie o miłośnikach dzieci poniżej 10 lat :) Czuję się dyskryminowany!!!

Allachssiepałe

2017-05-15, 19:05
Do mojego kolegi o nicku _Homar_ pisały jakieś pedały na PW, dlatego usunął konto :-D

Ra...........hi

2017-06-19, 23:24
W sumie ja bym poszedł. Baaa. Mógłbym nawet jakiś panel poprowadzić. "Suchary - główny składnik diety sadola" :amused: