18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zlot różowych t-shortów...

Halman • 2024-04-03, 03:49

i nawiązywanie kontaktów na pedalskich rydwanach...

gucio_gu

2024-04-03, 07:26
I tak pewnie kradziony chyba że jak bagieta maska naryj od covida na mordzie

Veni_Vidi

2024-04-03, 09:02
Podobno prawdziwy facet różowego się nie boi.

MartweMurzyńskiePłody

2024-04-03, 09:33
Veni_Vidi napisał/a:

Podobno prawdziwy facet różowego się nie boi.



Twój chłopak tak tylko pie**oli

Veni_Vidi

2024-04-03, 11:44
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

Twój chłopak tak tylko pie**oli



Samiec alfa boi się różowego? Może idź na terapię, taki uraz zryje ci beret nieodwracalnie...

MartweMurzyńskiePłody

2024-04-03, 12:09
Veni_Vidi napisał/a:

Samiec alfa boi się różowego? Może idź na terapię, taki uraz zryje ci beret nieodwracalnie...



Zabolało co? pewnie jeszcze nie "wyszedłeś z szafy" i dusisz to w sobie :)

BambiPMT

2024-04-03, 12:37
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

Zabolało co? pewnie jeszcze nie "wyszedłeś z szafy" i dusisz to w sobie



Jak jesteś pedałem to twoja sprawa. Normalny facet po ubraniu różowej koszulki nie nabiera ochoty na pento w papę. Ta chęć jest w tobie od zawsze.

SkoPio1

2024-04-03, 12:53
Shorty, shirty – jeden pies?

MartweMurzyńskiePłody

2024-04-03, 13:05
BambiPMT napisał/a:

Jak jesteś pedałem to twoja sprawa. Normalny facet po ubraniu różowej koszulki nie nabiera ochoty na pento w papę. Ta chęć jest w tobie od zawsze.



Następna Tęczowa parówa,odjebcie się ode mnie :D

psotny_fiutek

2024-04-03, 13:19
BambiPMT napisał/a:

Normalny facet po ubraniu różowej koszulki nie nabiera ochoty na pento w papę. Ta chęć jest w tobie od zawsze.



NORMALNY facet NIE zakłada różowej koszulki !!!

To po pierwsze !

dgfdfg

2024-04-03, 13:23
widzę że motopipki już przestają się kryć powoli z orientacją i zaczynają się uzbrajać w swoje właściwe pedalskie kolory. Wiadomo nie od wczoraj że każdy facet na motorze to gejek. Powinni pozdrawiać się na zdrodze gestem obciągania ku*asa a nie lewa w górę, chyba że lewą ręką właśnie obciągają sobie na wzajem i o to w tym chodzi?

BambiPMT

2024-04-03, 14:34
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

Następna Tęczowa parówa,odjebcie się ode mnie



No ale masz pentagram w logo. Od pentagramu do penta niedaleko. Sataniści i metale to pedały.

psotny_fiutek napisał/a:

NORMALNY facet NIE zakłada różowej koszulki !!!
To po pierwsze !



Normalny facet takiej nie ma. Ja nie mam. Kolejny co ma wymówkę na pedalstwo. Że to niby czary, od kolorów mu się ch*jów zachciało.


Na wschodzie Polski dziewczynki się ubierało na niebiesko a chłopców na różowo.

Veni_Vidi

2024-04-03, 15:49
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

Zabolało co? pewnie jeszcze nie "wyszedłeś z szafy" i dusisz to w sobie



Są kraje, w których chodzenie codziennie w dresie to oznaka pedalstwa. Tak więc możesz "wyjść z szafy" i kup sobie ubrania dla dorosłych.
Na tej stronie i tak nikogo nie obchodzi z kim się jebiesz po kątach...

SkoPio1

2024-04-03, 16:27
Veni_Vidi napisał/a:

Podobno prawdziwy facet różowego się nie boi.



Takie całkiem niezłe objaśnienie:

Błękit – kojarzony z niebem, z boskością – był kolorem żeńskim. Kolor różowy zaś był kolorem męskim. Uznawano bowiem róż za bledszą wersję koloru dla ludzi majętnych, czyli czerwieni (drogiej w uzyskaniu). Mógł być wtedy kojarzony z władzą i luksusem, ale mimo wielowiekowej tradycji różowych, męskich strojów, skojarzenia te nie mają odzwierciedlenia w dzisiejszym postrzeganiu różu, który znany jest jako kolor kobiecy. Kobiety zaczęły nosić różowy dopiero po drugiej wojnie światowej i dopiero wtedy barwie tej przypisano dziewczęce atrybuty. Wynikało to z faktu, że mężczyźni przejęli kolor niebieski – niebieskie były stroje robocze, a mundury szaroniebieskie.

Ale tak - mężczyźni mają w dupie nazwy kolorów, gdyż i tak na co dzień rozpoznają tylko trzy: fajny, ch*jowy i pedalski.
;-)