18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złośliwy pchlarz

phrontch • 2020-08-12, 07:53
Szkoda, że pewien ekspert nie może się wypowiedzieć




Barnellini

2020-08-12, 10:32
Kolejny przerażający film. Czy wiadomo coś o ofiarach i liczbie rannych? Czy wiadomo czy pani z filmu podarła sobie spodnie?

Zajebisty materiał. ;)

BrunerOvned

2020-08-12, 13:53
phrontch napisał/a:

Szkoda, że pewien ekspert nie może się wypowiedzieć



Ekspert wyjechał na poligon :-D

janlew

2020-08-12, 13:54
phrontch napisał/a:

Szkoda, że pewien ekspert nie może się wypowiedzieć

To może ja się wypowiem, bo poglądy mam podobne. Dla mnie każdy kto "kocha pieski", i uważa je za rodziną i śpi z nimi w pokoju/łóżku, a nie jest dzieckiem to po prostu popaprany zoofil. Ja normalność postrzegam tak:
- zakaz trzymania psów w blokach i wprowadzania do strefy publicznej, celem gryzienia, obsrywania i skakania na ludzi.
- każdy pies na łańcuch, wyłącznie na podwórku właściciela, do tego jest, i tam niech sra
- cała reszta szczekających szczurów np. do chińskiej knajpy
*wyjątek, to psy faktycznie spełniające właściwe funkcje, pies: policyjny, przewodnik, pasterski itd.

AdamBrown

2020-08-12, 18:46
Stare mądre Chińskie przysłowie mówi:
"Jak pies szczeka, znaczy że jest niedogotowany"

Hyyc

2020-08-12, 19:13
janlew napisał/a:

To może ja się wypowiem, bo poglądy mam podobne. Dla mnie każdy kto "kocha pieski", i uważa je za rodziną i śpi z nimi w pokoju/łóżku, a nie jest dzieckiem to po prostu popaprany zoofil. Ja normalność postrzegam tak:
- zakaz trzymania psów w blokach i wprowadzania do strefy publicznej, celem gryzienia, obsrywania i skakania na ludzi.
- każdy pies na łańcuch, wyłącznie na podwórku właściciela, do tego jest, i tam niech sra
- cała reszta szczekających szczurów np. do chińskiej knajpy
*wyjątek, to psy faktycznie spełniające właściwe funkcje, pies: policyjny, przewodnik, pasterski itd.



Widać że cię gnębili w przeszłości parówo

andyq

2020-08-12, 19:19
phrontch napisał/a:

Złośliwy pchlarz


No ale wrócił i ją podniósł na końcu.

żmij

2020-08-12, 19:22
Zaparkowała precyzyjnie i prawidłowo; na miejscu dla niedoj***nych.

mr-dupa

2020-08-12, 19:32
Co to za pickup VW? wygląda na Golfa?

cuurniprime

2020-08-12, 21:29
Hyyc napisał/a:

Widać że cię gnębili w przeszłości parówo



Heh :mrgreen:


Andrzejas

2020-08-12, 23:07
Ej. A co się stało z tym obszczymurem, poligonem? :D

Oponka

2020-08-12, 23:29
niepełnosprawna spostrzegawczo wyj***ła się na miejscu dla niepełnosprawnych ruchowo, więc jakby wszystko na swoim miejscu

janlew napisał/a:


- każdy pies na łańcuch, wyłącznie na podwórku właściciela, do tego jest, i tam niech sra



to może mi powiesz jak pies na łańcuchu ma bronić mojej posesji? ma szczekać? i czekać, aż posesja zostanie okradziona? czy może czekać, aż ja (w środku nocy, zaspana w ch*j po ciężkim dniu pracy) obudzę się od jego szczekania i zaryzykuję wyjść na podwórze do potencjalnie uzbrojonego złodzieja?

pie**olnij się w łeb. pies na podwórku ma latać luzem i napie**alać po łydkach każdego intruza.

pies na łańcuchu to jak fiut sadola. w ch*j nie użyteczny.

St...........on

2020-08-12, 23:41
janlew napisał/a:

To może ja się wypowiem, bo poglądy mam podobne. Dla mnie każdy kto "kocha pieski", i uważa je za rodziną i śpi z nimi w pokoju/łóżku, a nie jest dzieckiem to po prostu popaprany zoofil. Ja normalność postrzegam tak:
- zakaz trzymania psów w blokach i wprowadzania do strefy publicznej, celem gryzienia, obsrywania i skakania na ludzi.
- każdy pies na łańcuch, wyłącznie na podwórku właściciela, do tego jest, i tam niech sra
- cała reszta szczekających szczurów np. do chińskiej knajpy
*wyjątek, to psy faktycznie spełniające właściwe funkcje, pies: policyjny, przewodnik, pasterski itd.



To może ja sie wypowiem. Dla mnie pojeby jak powyżej nie zasługują na tlen. Każdy fanatyzm powinien być z urzedu eksterminowany, i gdyby w Polsce weszła taka ustawa ,to jeszcze dziś aplikował bym na kata :amused:

Andrzejas napisał/a:

Ej. A co się stało z tym obszczymurem, poligonem?



Dostał bana, uruchomił drugie konto i teraz jedzie po dzieciakach i p*zdusiowatych tatusiach.

Oponka napisał/a:

niepełnosprawna spostrzegawczo wyj***ła się na miejscu dla niepełnosprawnych ruchowo, więc jakby wszystko na swoim miejscu
to może mi powiesz jak pies na łańcuchu ma bronić mojej posesji? ma szczekać? i czekać, aż posesja zostanie okradziona? czy może czekać, aż ja (w środku nocy, zaspana w ch*j po ciężkim dniu pracy) obudzę się od jego szczekania i zaryzykuję wyjść na podwórze do potencjalnie uzbrojonego złodzieja?
pie**olnij się w łeb. pies na podwórku ma latać luzem i napie**alać po łydkach każdego intruza.
pies na łańcuchu to jak fiut sadola. w ch*j nie użyteczny.



Chłop mieszka na na wsi ze starą matulką, pisze z dziesiecioletniego samsunga, wpie**ala kury , które ukradnie sąsiadowi, sra do drewnianego wychodka, a ty go o fizykę kwantową pytasz? Nie przesadzasz? :amused:

janlew

2020-08-13, 10:13
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

To może ja sie wypowiem. Dla mnie pojeby jak powyżej nie zasługują na tlen. Każdy fanatyzm powinien być z urzedu eksterminowany, i gdyby w Polsce weszła taka ustawa ,to jeszcze dziś aplikował bym na kata


Nie popłacz się tylko psi kochasiu, poliż się ze swoim pieskiem, po tym jak wylizał se jaja, to za pewne jak zwykle cię uspokoi. A co do nowych praw, na razie zresztą w Polsce raczej leją cioty i cwe*i, więc jak powstanie nowe prawo, prędzej załapiesz się na ofiarę, niż na kata.
A tak w ogóle to kim ty k***a jesteś pajacu? Gdzieś chwile wcześniej coś tam o mnie i poligonie sapiesz, że komentujemy niby ludzi a nie materiał, po czym sam dokładnie robisz to, o czym pie**olisz. Aż tak k***a głupia jesteś, hipokrycka szmatko do wycierania garów w UK czy innej islandii, aż tak? Ech kolejne k***a loaloa, za głupie to by dać sobie radę w Polsce, co nawet Ukrom się udaje, a szczeka i szczeka