18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złośliwy Lewy

Thedjchudy • 2013-05-25, 23:20
Nikt nie patrzy to sobie stanę :megalol:



Asfalt na swoim miejscu :ok:

Zl...........ny

2013-05-26, 01:28
j***ć tą k***ę Lewandowskiego, wielki mi gwiazdor

Jaanek

2013-05-26, 02:15
Boateng odpowiedzialny był za krycie Lewandowskiego co też skutecznie robił, bo Robert się nie popisał. Do tego widac wyraźnie, ze czarny go nie przytrzymuje tylko lewak sa się 'wplątał'. Wiedział że jeśli się nie uwolni to nic nie ugrają, a że grać lepiej nie potrafił to musiał takie cos zrobić.

Potwierdzam - ch*j mu w dupę.

Basmacz

2013-05-26, 09:00
Zachował się jak mała, złośliwa k***a. Wstyd.

PaFFcio

2013-05-26, 12:10
Lewandowski jest jeszcze gorszy od tych szwabów. Oni nie mogli wybrać kraju w jakim się urodzili, a lewy sam dokonał wyboru. W dupie ma Polskę i reprezentacje.

Steven

2013-05-26, 13:10
Wiedziałem, że ktoś to na sadola wrzuci.

Td0bT

2013-05-26, 14:12
Hahah, oglądając mecz ta reakcja lewego mnie rozj***ła ;D. Popatrzył się jeszcze przez sekundę na glebę i nadepnął. Celowe zagranie, nie pie**oli się chłopak z p*zdami.

Jacinho

2013-05-26, 17:16
Nie rozumiem was ludzie. Mówicie a lewy się "sprzedał" strzela bramki dla niemiec, a dla Polski to nawet gola nie potrafi strzelić, A powiedzcie mi kto ma mu podać? Jak w naszej reprezentacji jest może z 6 zawodników którzy coś potrafią a reszta to drewno?
Strzela bramki w BVB bo ma mu kto podać jest Błaszczykowski,Piszczek,Gutze itp, a w Polsce ma 6 robić robotę za 11 śmiech na sali.
Druga sprawa kokosów to oni nie dostają w tej Borussi, ledwo klub wyszedł z długów. Widzę "my" Polacy potrafimy tylko narzekać. A bo tamten zarabia więcej, popatrzcie najpierw na siebie a później na kogoś. To, że miał szansę wydostać z polskiej ligi która jest prymitywna bo niektóre kluby nie płacą zawodnikom. To wolał iść do takiego gdzie pensja jest może nie duża ale wypłacają regularnie. Proszę nie pieprzyć mi i skończyć tą nagonkę na Polskich zawodników. Uczepiliście się tej 3 z BVB. A jak Dudek był w Liverpool'u to nie było a dużo zarabia tylko, że promuje nasz kraj za granicą, dlaczego nikt nie napieprza na Szczęsnego który gra sobie w Arsenalu i jest w czołówce.


Najpierw popatrzcie na siebie zacznijcie coś robić a później narzekajcie bo to, że chłopaki sobie radzą jakoś w życiu to ich sprawa. Ale nigdy nie zapominają o naszym kraju, bodajże wczoraj był wywiad z gościem z pierwszego klubu w jakim grał Robert(nie jestem pewny czy to był pierwszy jego klub) mimo wszystko przeznaczył jakieś pieniądze na koszulki dla młodych piłkarzy tj wiek może 10 lat.


P.S.
Chyba czas zmienić nastawienie bo Niemcy ; o i co z tego, że zgrabili Polskę? To się stało i się nie odstanie. Trzeba żyć z tym dalej. Teraz jest plaga tych ciapatych lamusów i z nimi trzeba walczyć!!

Abi.M.Sahim

2013-05-26, 17:31

i tyle w temacie tego jak czarny się krzywi...




A tak na zdrowy chłopski rozum - powinien jeszcze z kopa (i to nie jednego) w jaja dostać, bo klinując Lewemu nogę, sam na nim wymusił, to że ten tak stanął.

Hillsenn

2013-05-26, 17:48
Dzisiaj ludzie nie potrafią nawet posprzątać po swoim psie!

siwaczysko

2013-05-26, 17:48
No nie wierzę. Borussia przegrała z Bayernem 2-1 tak?
Wchodzę na wp.pl - wszędzie BVB i Lewandowski
Wchodzę na onet.pl - wszędzie BVB i Lewandowski
Wchodzę na interia.pl - wszędzie BVB i Lewandowski
Wchodzę na kwejk.pl - wszędzie BVB i Lewandowski
Wchodzę gdziekolwiek - wszędzie BVB i Lewandowski

Gdybym był kibicem Bayernu to bym sie wk***ił... po prostu. Nie wiem czy tylko w Polsce ale w mediach częściej jest nie o tym że wygrał Bayern i jest najlepszą drużyną w Europie tylko częściej widzę o tym że Borussia przegrała i "Gdzie zagra teraz Lewandowski?"

Pomyślałem: "Ja pie**ole, idę na sadistica"

Lewandowski...

majkel1029

2013-05-26, 19:54
Jak wczoraj napisałem o tym faulu to mnie wyj***li do sucharów...fuck

NecroVision

2013-05-26, 20:06
exterib napisał/a:

zachował sie jak p*zda tyle w temacie



Co miał k***a wylecieć stamtąd nie dotykając Ziemi???
Stanął na palcach, a murzynowi za symulacje powinni wpie**olić...

jefff

2013-05-26, 20:36
Nie popisał się Lewandowski bo odwalił chamówę i tyle... Wielki gwiazdor, teraz to w ogóle mu się przewróciło w dupie. Jestem fanem piłki i nie ważne czy Polak czy Niemiec, takie zachowanie zawsze zasługuje na naganę. Jakby sędzia to widział to kij, mógłby i zepsuć resztę meczu ale dać mu czerwień to by się nauczył szacunku. Drugi Pepe kuź*a...

LoV3LaS

2013-05-26, 21:04
Zwróćcie uwagę na to, że asfalt trzyma nogę Roberta swoimi racicami . ;) Należało się ch*jowi. 8-)