18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Złodzieje z Sejmowego Biura Podróży

weltmajster • 2014-11-13, 20:56
Obserwując ilu pazernych posłów wyjeżdża sobie na urlopy za nasze pieniądze i jak bardzo są przy tym pazerni, widzę tylko jedno rozwiązanie.

Powinno się im wypłacać wyłącznie kilometrówkę na wyjazd z Polski, a nie na powrót. Te k***y są zbyt pazerne, żeby wrócić za swoje, więc na pewno by tam zostały, a to niesamowita korzyść dla budżetu, który i tak jest w dupie. Dziękuję.

Robass1994

2014-11-13, 21:05
To ta k***a tuskowa tyle pieniędzy by nabrała że nawet kalisz by tego nie przeżarł.

pinkie222

2014-11-13, 21:09
Tylko jedno? Ja widzę więcej rozwiązań. Tańszych...

Nutzz

2014-11-13, 22:37
Cena pocisku 9x19 mm parabellum - 1,50 zł
Widok martwego politycznego ścierwa - bezcenny

zoxu15

2014-11-13, 22:38
Odpowiedź jest prosta, sp***alać z Polski !!

Gruby Brzuch

2014-11-13, 22:39
Ja mam na to lepszy pomysł.
Gdybyśmy wystąpili sobie, proszę ja Was z tej unii europejskiej,
to Tusk, Bieńkowska, oraz reszta naszej eurobandy z każdej partii
straciłaby tam stanowiska z racji braku uczestnictwa Polski w ue.
Myślę, że Tusk tak nam dopie**olił, że warto byłoby mu to zrobić
chociażby z racji tego, że uciekł jak szczur z tonącego okrętu.

owiecs

2014-11-13, 22:41
A mnie się tak marzy, żeby jakaś komisja bardzo dokładnie sprawdziła wyjazdy każdego posła. Gdyby ta z połowa miała nieprawidłowości - prokurator, odebranie mandatu i dożywotni zakaz pracy w administracji publicznej, ahh!

Michael_Myers

2014-11-13, 22:42
Posłowie - jedno słowo które mnie bardzo wk***ia

zydzyd

2014-11-13, 22:44
dziś o tym w tvn mówili w faktach, ogladaj dalej tvn patolku

Silyaen

2014-11-13, 22:48
Genialne w swojej prostocie :v

Gruby Brzuch

2014-11-13, 22:51
owiecs napisał/a:

A mnie się tak marzy, żeby jakaś komisja bardzo dokładnie sprawdziła wyjazdy każdego posła. Gdyby ta z połowa miała nieprawidłowości - prokurator, odebranie mandatu i dożywotni zakaz pracy w administracji publicznej, ahh!


Dziś chyba w zetce mówili, że powstała właśnie taka komisja.
Komisja Sejmowa.
k***a, to tak jakbyś z kumplem robił wałki na kasę,
a potem musiał go za to osądzić, bo opinia publiczna akurat jego "złapała za rękę".
No i jeszcze dostałbyś kasę za uniewinnienie go z braku wystarczających dowodów,
bo przecież za uczestnictwo w komisjach sejmowych pobiera się pensję.
:amused:

weltmajster

2014-11-13, 22:52
owiecs napisał/a:

A mnie się tak marzy, żeby jakaś komisja bardzo dokładnie sprawdziła wyjazdy każdego posła. Gdyby ta z połowa miała nieprawidłowości - prokurator, odebranie mandatu i dożywotni zakaz pracy w administracji publicznej, ahh!


Popieram, tylko jest mały szkopuł. Żeby k***a straciła mandat to sejm musi to przegłosować i dopiero wtedy będzie mogła dostać prokuratorskie zarzuty. A jak się okaże, że połowa maczała w tym swoje chamskie, tłuste, skażone złodziejstwem paluchy to zobaczycie jak kurewska zgodność nastąpi w sejmie-żaden nie zagłosuje za odebraniem immunitetu jakiemuś posłowi, bo będzie się mógł spodziewać odwetu ze strony jego partii. Zobaczycie, ze zaraz zacznie się pie**olenie, że poseł musi mieć komfort pracy i nie może być tak szargany po prokuraturach ja jakiś zwykły przedsiębiorca w branży it, który zapomniał w zeznaniu podatkowym wpisać, że posiada jeszcze jeden służbowy laptop. Zgoda w sejmie będzie jak nigdy, zobaczycie, ewentualnie przeciągną sprawę do wyborów w 2015, a potem ukręcą łeb sprawie i ch*j. Paradoksalnie wszystkim będzie na tym zależało bo z każdej partii kradli.

kalium

2014-11-13, 22:53
Nutzz napisał/a:

Cena pocisku 9x19 mm parabellum - 1,50 zł
Widok martwego politycznego ścierwa - bezcenny



Naboju jak już, pociskiem to ty se możesz rzucać ewentualnie. No i gdzie ty kupujesz po 1,5 PLN takie naboje?

contowsky

2014-11-14, 00:04
propsuje, wprowadzić w życie.