18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złodzieje na popierdółce

CrazyEdek • 2020-11-05, 18:23
No i wyszło.


Rebeliant

2020-11-05, 18:29
Na miejscu starego żałowałbym, że zaj***li torebkę, a nie gówniaka drącego ryja jak upośledzony.

KebabRemover

2020-11-05, 19:41
chinole jak zwykle pierwsze co to hajs XD zamiast sprawdzic kobite czy przytomna czy nie ma zebow wyj***nych czy karku złamanego to biegnie zółtek jakby miał dogonić skutera xD nawet gówniaki chłopiec też bardziej zainteresowany złodziejami a dziewczynka beke ma że matka sie wyj***ła xD jak ten filmik co ostatnio był jak świnie prądem zabijali u żółtych to gówniaki się śmiały w niebogłosy. i żaden sk***ysyn mi nie powie że wszystkie rasy są równe powtarzam to już od wielu lat :D

Rebeliant napisał/a:

Na miejscu starego żałowałbym, że zaj***li torebkę, a nie gówniaka drącego ryja jak upośledzony.



pewnie by tak wolał ale nie koniecznie gówniaka bo ten się przyda jako syn pierworodny itd co tam mają w kulturze chińskiej, ale dziewczynkę chętnie by oddał bo u żółtych dziewczynki są bezużyteczne i by chętnie ją oddał choćby za 20 dolarów amerykańskich, ona i tak ma szczęście że jej nie wpie**olili jako noworodka jak to żółci mają w zwyczaju

Pralpunkt

2020-11-05, 21:06
Mam nadzieję że ich złapali i maczetą napie**alają po łapach

BigBertha

2020-11-05, 21:29
Niezłego pirueta jebnęła. Aż dziwne, że wstała.

MaxLosI

2020-11-06, 01:10
noo... i teraz laska wskakuje do samochodu i go podpier...la :)

htp

2020-11-06, 11:15
twentyfree napisał/a:

r*chałbym jak leżała



Normalnie (czyli przytomnej) dziewczyny do seksu nie przekonasz? Spróbuj wstać od komputera, umyć się, założyć czyste ubranie.