18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złodziejaszek z pistoletem

Flodzia • 2022-11-10, 14:08


Kobieta została dwukrotnie postrzelona przez napastnika w dzielnicy Poblado w Cali w Kolumbii

maxkulczyk

2022-11-10, 14:29
Ale patus, za tel. chciał ja odj***ć, ale na szczęście okazało się, że jest większa p*zda w strzelaniu niż w życiu codziennym i przeżyła ...

Baronessa

2022-11-10, 15:04
Samojebe do lustra z dziurami przestrzelonymi na wylot oczywiście trzeba wrzucić do neta...

d-_-bE.Prigozhin61

2022-11-10, 15:33
j***ne dzikusy. Tylko atom może zresocjalizować takie kraje

Igorek95

2022-11-10, 18:47
Baronessa napisał/a:

Samojebe do lustra z dziurami przestrzelonymi na wylot oczywiście trzeba wrzucić do neta...



Jak się tak zastanowić, to z czym Ty masz k***a problem? :D Oczywiście że bym zrobił zdjęcie żeby pokazać bo by mi nie uwierzyli

SantaMaria

2022-11-10, 19:33
Igorek95 napisał/a:

Jak się tak zastanowić, to z czym Ty masz k***a problem? Oczywiście że bym zrobił zdjęcie żeby pokazać bo by mi nie uwierzyli



jakby mnie ktos postrzelił to ostatnie co bym myślał to by się tym chwalić... no ale ja może jestem na te czasy "nienormalny" XD

UrlichUrwich

2022-11-10, 20:15
Baronessa napisał/a:

Samojebe do lustra z dziurami przestrzelonymi na wylot oczywiście trzeba wrzucić do neta...



A może zbiera na protezę na jakimś swoim lokalnym portalu? :)

NataliaW

2022-11-10, 20:57
Igorek95 napisał/a:

Jak się tak zastanowić, to z czym Ty masz k***a problem? Oczywiście że bym zrobił zdjęcie żeby pokazać bo by mi nie uwierzyli



On wrzuca zdjęcie tego co je. I ma zazdro że niektórzy mają lepsze materiały do udostępnienia.

Czyjaś matka, córka zginęłaby za telefon.
Takiego gnoja powinni tak mordować by błagał o śmierć, może innych mu podobnych by to powstrzymało.

KuBuX

2022-11-10, 22:58
Prędzej jestem w stanie sobie wyobrazić moment powrotu mojej matuli na jame po tym jak kiedyś tam "wyszła po chleb" niż to, jakim cudem tylko tak się to dla tej kobity skończyło XD