18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złodziej z tatuażem Jezusa

bafang • 2020-01-04, 18:04
Grupa mężczyzna złapała złodzieja próbującego ukraść samochód i tak go ukarali:


35i

2020-01-04, 22:10
4man napisał/a:

silverbank wciagnij rajtuzy kmiocie rocznik 92? co ty mozesz wiedziec o zyciu kiedys byl tylko tribal zrob se tecze na ramionku jak mama da kase
zenada to jak u starej mieszkasz w tym wieku pozdrowienia



Zabolało brudnopisie?

silwerbalk

2020-01-04, 22:25
4man napisał/a:

silverbank wciagnij rajtuzy kmiocie rocznik 92? co ty mozesz wiedziec o zyciu kiedys byl tylko tribal zrob se tecze na ramionku jak mama da kase
zenada to jak u starej mieszkasz w tym wieku pozdrowienia



Co tam świszczysz pajacu... Co nawet tata co wyszedł z kryminału cię wyśmiał za te ultra pedalskie tribale na plecach? ,, kiedyś były tylko tribale,, no chyba raczej nie a tribale robili tylko żelusie albo kryptopedały by być bardziej męscy dla swego boya....

:lol:

I co tam krzyczałeś o pedalskich tęczach....

;-)




Xajmaq

2020-01-05, 00:34
Humanitaryzm W wykonaniu De Silvia :)

ManiacGregor

2020-01-05, 08:08
Ładny ten złodziej. Dupke miał taką w Sam raz mmm

4man

2020-01-05, 17:04
silwerbalk napisał/a:

Co tam świszczysz pajacu... Co nawet tata co wyszedł z kryminału cię wyśmiał za te ultra pedalskie tribale na plecach? ,, kiedyś były tylko tribale,, no chyba raczej nie a tribale robili tylko żelusie albo kryptopedały by być bardziej męscy dla swego boya....

I co tam krzyczałeś o pedalskich tęczach....



Skąd: z przyszłości
Płeć: Mężczyzna
Data urodzenia: 04 Gru 1992

iwszystko jasne nie siedz za dlugo bo cie mama skrzyczy

Pankracy_Młot

2020-01-05, 18:11
silwerbalk napisał/a:

Co tam świszczysz pajacu... Co nawet tata co wyszedł z kryminału cię wyśmiał za te ultra pedalskie tribale na plecach? ,, kiedyś były tylko tribale,, no chyba raczej nie a tribale robili tylko żelusie albo kryptopedały by być bardziej męscy dla swego boya....

I co tam krzyczałeś o pedalskich tęczach....



oho pedał. A laskę też lubisz ciągnąć jak twój idol ernst rohm? Bo jakby co to mój pies nie r*chał suki już jakiś czas i możesz mu pomóc co by się nie męczył.

silwerbalk

2020-01-06, 01:54
shabcio1 napisał/a:

oho pedał. A laskę też lubisz ciągnąć jak twój idol ernst rohm? Bo jakby co to mój pies nie r*chał suki już jakiś czas i możesz mu pomóc co by się nie męczył.



Po pierwsze to ernest rohm był z SA a nie z SS po 2 SS zaj***ła Rohma w noc długich noży.... A co do sprawy psa to spytaj żony na pewno lubi takie zabawy.... A totenkompf ma dłuuugom tradycje.... Ale żeby to wiedzieć trzeba umieć czytać a to sztuka której taki osobnik nie przeskoczy za ch*ja

4man

2020-01-06, 19:41
silwerbalk napisał/a:

Po pierwsze to ernest rohm był z SA a nie z SS po 2 SS zaj***ła Rohma w noc długich noży.... A co do sprawy psa to spytaj żony na pewno lubi takie zabawy.... A totenkompf ma dłuuugom tradycje.... Ale żeby to wiedzieć trzeba umieć czytać a to sztuka której taki osobnik nie przeskoczy za ch*ja



masz tyle postow kolego ze wydaje mi sie ze jestes zwyklym ulancem ktory siedzi tylko przed kompem i klepie oczywiscie na garnuszku mamusi gieroj w necie p*zda w swiecie