18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

złodziej

marmurowychuj • 2017-01-03, 11:01
W Gdańsku na jarmarku
:ok:

Loaloa

2017-01-03, 15:56
To jest ta forpoczta chrześcijańskiej cywilizacji, która ma uratować Europę przed islamizacją. Chwilowo zaplątana we własne nogi.

D13

2017-01-03, 16:09
marmurowych*j napisał/a:

Ryj jak młody Bjorn Ragnarock.


Raczej Bjorn Lothbrok

pangrim

2017-01-03, 16:17
Dobrze, ze to tylko Gdańsk, bo w Elku juz dawno zadzgany nożem by lezal

paczkowoz

2017-01-03, 16:31
Na samym końcu nawet przeprasza, a za nic by nie przepraszał :)

SpeedyG

2017-01-03, 16:45
Cyganie kradli od zawsze, np cyganki kiedyś pod sukniami miały haki na których zaczepiały rożne rzeczy od zwierząt. Najgorsze są jednak teraz rajdy w małych miejscowościach na starszych ludzi.
Gruzojady sprzedają jakieś garnki, pościele, itp niestety chodząc od domu do domu. Nie jest ich dwóch czy jeden, ale cała rodzinka 5-6 osób, a nawet nie wiesz ilu. Gdy widzą starszą osobę wbijają się na chama do domu bez pozwolenia pokazując i zajmując uwagę starszej osoby swoimi gratami na sprzedaż. W tym czasie jedna lub dwie cyganki za plecami wszystkich wkradają się do domku, przeszukując skrytki za kasą i jakąś biżuterią lub cennymi rzeczami. Wiadomo starsza osoba nie ma takiego refleksu, nie ogarnia o co chodzi a w tym czasie (godziny przed południem) nikogo nie ma z domowników, ponieważ pracują. Staruszek nawet się nie skapnie kiedy i w jaki sposób został okradziony, ponieważ po jednym dniu cyganie zwijają się daleką swoją furgonetką lub czymś innym do innych miejscowości, a że wszyscy wyglądają jednakowo to nie ma szans zatrzymania ich. Z resztą policja i tak ma to w dupie, a nawet nie chce sobie robić problemów z romami. Wiadomo, że chodzi o poprawność polityczną.

jebackfc

2017-01-03, 17:55
vFork dokładnie tak samo mnie oj***li 10 lat temu. Tyle tylko, że reszte chcieli w Euro :D Okazało się, że każdy fast food tak robili w ch*ja na przełomie 3-4 lat. To powinno lecieć w telewizji jako jakaś reklama-przestroga w godzinach najwiekszej oglądalności bo ludzie to sie nigdy nie nauczą. No może oprócz nas, ludzi którym taka sytuacja się przydarzyła w przeszłości.

Nejm

2017-01-03, 19:42
vFork napisał/a:

Opowiem wam historie jak cygani kradną w gdansku na jarmarkach :)
Kiedys za małolata sprzedawalem gazety na jarmarku i podchodzi do mnie cygan z cyganką ale nie ubrani jak cyganie, koles z aparatem na szyji,w ogole nie wzbudzali podejżeń, wygladali jak turyści. Koleś prosi o gazete no i go kasuje, chyba 1,30 kosztowala wtedy, nei pameitam. Koleś daje mi 200 zł i pytam czy ma drobne mowi ze nie... no to ch*j, wydaje z 200, w trakcje wydawania on oddaje mi moje pieniadze, chce z powrotem swoje 200 i mowi ze ma drobne, daje mi 2 zł i mowi ze jest ok. poszedl. Przy liczeniu kasy na koniec okazalo sie ze brakuje mi 50 zł chyba, nawet wtedy sie nie skapnąłem, myslalem ze zgubilem bo kase mialem w kieszeni tylko okazalo sie ze wszysstkie nasze stoiska tak opie**olil :)
Kilka lat pozniej ide jarmakiem w lato i chce kupic oscypek za 3 zł i podchodza trzy cyganki, jedna mowi ze chce oscypek i daje 200 zł.. :D k***a jak ja tam ryja piłowalem to nei macie pojęcia, wytlumaczylem sprzedajacemu jak mnie kiedys oj***li, a cyganki zbluzgaly mnei od sk***ysynow :D Uważajcie na ten myk.
The End



Potwierdzone info. Bylem swiadkiem takiej samej akcji tyle, ze w kiosku w moim mieście.

achulski

2017-01-03, 23:11
@vFork
dokładnie, ja tą sztuczkę znałam od dawna bo już parę lat w handlu robię i znajomi ostrzegali, ale ch*je mnie inaczej w p*zdę zrobili, że tak powiem. Parę lat temu, w czasach studenckich robiłam na stoisku z e-fajkami, przylazł taki i dokładnie ten sam myk, daj mnie olejek za 9 zeta i podaje 200zł, a ja z uśmiechem, (otych*ju) proszę wybaczyć, nie mam jak wydać. I odwróciłam się, żeby tylko schować olejek do szufladki a gnoja już nie ma. Mówię, no okej. I nagle patrzę, gablota po mojej prawie lekko odsunięta, nie ma k***a e-fajki z wystawki za 150zł bodajże...Oni mają tak lepkie ręcę i umiejętności thiefa, że o ja pie**olę. Nie wiem nawet kiedy on to zrobił, odwróciłam się na sekundę może. Od tego czasu uważam na nich jak cholera i jestem pewna, że większość z nich to pie**oleni złodzieje. Chociaż nie powiem, bo nie tylko oni co miałam również na przykładach z życia wziętych... :roll:

MemphisBleek

2017-01-03, 23:25
@vFork dokładnie tak! Moja mama opowiadała mi podobną historię. Jak prowadziła własny sklep. Brudasy tak samo chodziły i stosowały ten sam trik!

Strzeżcie się ludzie!

Toolpa

2017-01-03, 23:25
jebackfc napisał/a:

To powinno lecieć w telewizji jako jakaś reklama-przestroga w godzinach najwiekszej oglądalności bo ludzie to sie nigdy nie nauczą. No może oprócz nas, ludzi którym taka sytuacja się przydarzyła w przeszłości.



A widzisz ja się dziwie, że dałaś się opie**olić, bo to sztuczka stara jak świat. W telewizji też o niej mówili ;) Kiedyś był taki program"Prawdziwe przekręty". Chciałem znaleźć jak pokazują tę metodę oszustwa i zapodać, ale ni ch*ja nie mogę znaleźć. Przeleciałem pobieżnie pierwszych pięć odcinków z osiemnastu i szkoda mi więcej czasu.

Jak ktoś chce niech sobie szuka. Link do pierwszego odcinka.
https://gloria.tv/video/omqtWgo7gAuq42i2po87jGNak

@vFork

A przypadkiem nie oj***li Cię na stówkę? Wtedy jest łatwiej 8-)

UberPatriot

2017-01-05, 01:09
Jak tu juz o cyganach to też opowiem. Kiedyś był taki cygan co łaził po domach starych bab w mojej okolicy. No i do mojej babki też zaglądał. Ona mi mówi, że przyłązi i chce 2 złocisze. Ona mówi, ze nie ma, ten jeszcze posiedział i sięga jej do kieszeni, ta przestraszona się pyta co on odpie**ala i wyciąga zwiniętą reklamówkę (na szczęście chajs ma schowany). To cygańskie ścierwo jeszcze posiedziało chwilę i polazło dalej. Jakieś półtora roku temu robiłem w chacie u babki podłogę to miałem akurat taki młoteczek ze 2 kg do dużych gwoździ, ja se tłukę radośnie, patrzę- a tu nasz cygan wbija, taki malutki, umazany jakimś smarem na mordzie, w spodniach na kolanie dziura nożykiem wycięta i mówi że chciałby 2 ziko i że się wyj***ł. :D To mu mówię, że się uważa jak się łazi i że niech stąd wypie**ala oraz że jak go jeszcze raz tu zobaczę to może inaczej porozmawiamy. Ten przestraszony sp***olił, myślę co on, poj***ny? ja też niewysoki, gęby zakazanej nie mam. Wtedy sobie uświadomiłem że machałem mu przed ryjem dwukilogramowym młotem, który miałem w ręce. :D Prawdopodobnie jakiś samotny cygan bo w mojej okolicy raczej niewielu ich jest a jak są to w niewielkich stadach i jakby robili burdel to szybko by sobie można z nimi poradzić. No i tak na koniec, to nie ma co pie**olić że cyganie dobrzy ludzie bo to głupie sk***iele, jak ciapaki. Oczywiście nie chcę uogólniać, nie wszystkie ciapaki są takie sk***iałe jak cyganie :D

DużyKutas

2017-01-05, 02:03
Oprawcy tego złodzieja dostaną zapewne wyższe wyroki niż broniący się nożem uchodźca w Ełku który zabił złodzieja Coli.

vFork

2017-01-05, 22:10
Toolpa napisał/a:



A widzisz ja się dziwie, że dałaś się opie**olić, bo to sztuczka stara jak świat. W telewizji też o niej mówil.....

@vFork

A przypadkiem nie oj***li Cię na stówkę? Wtedy jest łatwiej 8-)




Ty jestes mądry teraz a to bylo 10 lat temu, wiedziales o tym 10 lat temu ? Teraz tez jestem mądry.