18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złodziej i Honorowy Dawca Krwi

Zarammoth • 2014-03-18, 00:25


Jak widać oddawanie krwi popłaca (sam zachęcam - HDK III stopnia jak na razie;)).
Zdjęcie pochodzi z profilu krwiodawcy.org na Facebooku (pierwotnie z Demotywatorów, podpis usunąłem, żeby kogoś o to dupa nie piekła).

qwerq221

2014-03-18, 12:57
Ja pie**ole jak mnie wk***ia samo mówienie o oddawaniu krwi. Jeszcze nie tak dawno nic nie miałem do tej "dobroduszności" niestety teraz o ile sama idea pomagania innym mi pasuje to niestety mam w ch*j nieprzyjemne skojarzenia. A to tylko dlatego mi tak zbrzydło bo pewna tępa, pusta suka nakłaniała mnie abym poszedł oddać krew (ona chodziła aby dostać zwolnienie ze szkoły a czekolady zresztą też żarła jak świnia) i to jest jedna z nielicznych rzeczy, które mi przypominają moją krótko mówiąc porażkę i jaką ona była powierzchowną, zarozumiałą, narcystyczną, kretynką i jaki zaślepiony byłem dla suki z ładną buzią. A co do uczciwości ludzi to chyba nie jest tak źle sam kiedyś zgubiłem portfel na parkingu koło supermarketu zorientowałem się po jakichś 10 minutach wróciłem szukałem szukałem i nie ma.. gdy wracałem już do samochodu wk***iony nagle zaczepia mnie jakaś pani i oddała mi go oczywiście nie omieszkałem odwdzięczyć się :-D kupiłem jej jakieś gówno w stylu czekoladek.

Rysiek86

2014-03-18, 13:13
Zarammoth napisał/a:

***
Wypełniając ankietę przed oddaniem możesz nie wyrażać zgody na to, by twoja krew poszła na handel do instytutów farmaceutycznych.
***


Powiem ci pewną Historie z życia wziętą !
Jeszcze nie dawno mieszkałem na osiedlu !
Jak to na osiedlu ma się swoją grupkę znajomych/kolegów
Były wybory do parlamentu(czy tam czegoś), z kolegami umówiliśmy się że zagłosujemy na typka z końca listy Przykładowy "Pan Edek" który miał szanse na 1-2 głosy a my postanowiliśmy oddać na niego 5 głosów
po oczekiwaniu na wyniki naszym oczom ukazały się 3 głosy z pięciu!

PS :
wypełnienie papierka nic nie znaczy !
a wglądu na to co z twoją krwią się dzieje dosłownie nie masz, masz tylko nadzieje że jest tak jak wypisałeś na papierku

maciejosw

2014-03-18, 13:39
HDK - Hardkorowy dawca krwi ! III stopień wtajemniczenia

bumcykcykcyk

2014-03-18, 14:08
UWAGA MORAŁ: Nie ma co oddawać krwi która może uratować złodzieja. Niech gniją k***y!

De...........37

2014-03-18, 17:41
Cytat:

po oczekiwaniu na wyniki naszym oczom ukazały się 3 głosy z pięciu!



Jaki z tego wniosek? Masz dwóch ch*jowych kolegów którzy nawet jaj z wyborów sobie nie potrafią robić :D .

Ale kolega widzę z planety brzóz, UFO i ludzi-jaszczurów to dyskusji nie podejmuję :D . W dodatku widzę doświadczony w temacie HDK.

M4rkOPL

2014-03-18, 19:26
Nie ma to jak propagandowa fotka na sadolu... :rofl:

Erni90

2014-03-18, 22:19
szacunek za godność dla tego złodzieja.

Rysiek86

2014-03-18, 23:30
Dexterkrak napisał/a:



Jaki z tego wniosek? Masz dwóch ch*jowych kolegów którzy nawet jaj z wyborów sobie nie potrafią robić :D .

Ale kolega widzę z planety brzóz, UFO i ludzi-jaszczurów to dyskusji nie podejmuję :D . W dodatku widzę doświadczony w temacie HDK.



Przedtem dziecko teraz awansowałem na kolegę !
Weź ty się k***a zemną nie spoufalaj

De...........37

2014-03-19, 05:24
Teraz nazwę cię odbytem a jutro to jeszcze pomyślę.