18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złapany kryminalista i kwas

ToJestUkrytyPomysl • 2017-10-12, 00:25
Według źródła był to kwas (0:12), ale ciężko dojrzeć czy odniósł jakieś poparzenia.



BenderXXX

2017-10-12, 01:26
Ja nie wiem po jaki ciężki ch*j my dalej tym człekokształtnym pomagamy, nie mówie już o przyjmowaniu ich do Europy. Nawet ubrania mają od nas, nie licząc leków, jedzenia, pomocy medycznej... Po co? Niech się te bezmózgi same wykończą z małą pomocą HIV, komarów oraz głodu wynikającego z nieróbstwa od pokoleń...

PS. Chyba czarownik plemienny nadzoruje lincz.


TT4

2017-10-12, 03:52
Gówno widać :amused:

SpeedyG

2017-10-12, 06:52
Dając im wszystko biali niebezinteresownie dają im rybę zamiast wędki.

batmanx19

2017-10-12, 07:33
Zajebista silownia z takimi trenerami nie ma opie**alania :D

~Velture

2017-10-12, 07:38
Cytat:

biali niebezinteresownie dają


No nie pie**ol człowieku. Jak bezinteresownie?
Przecież najlepsze wałki to się odpie**ala właśnie w tych fundacjach co pomagają w Afryce.
Z tego co oni uzbierają to max 10% finalnie trafi do jakiegoś kraju.

Ile było przypadków (i pewnie nadal jest ale jeszcze niewykrytych) gdzie zbierali na szkoły, domy i studnie i chwalili się ile to wybudowali a potem okazywało się, że takiego ch*ja i nigdy nic nie powstało a hajsik wydany.

Wiewór

2017-10-12, 07:42
A te finalne 10% kradną lokalni watażkowie typu Kony i ostatecznie żadna pomoc nie trafia do potrzebujących.
A ONZ śle listy z wyrazami najgłębszego zaniepokojenia...

nieudacznik

2017-10-12, 08:45
sztanga jest, zamiast go asekurować to wpie**ol bo nie dzwignął? :D

Hrabia Drapula

2017-10-12, 18:48
koleś podglądał Polaków kiedyś i próbował go wychować starym, dobrym, sznurem od prodiża :D

Ba...........yk

2017-10-12, 21:47
Hi do nafing wrong. I just guessing :)

BaranR

2017-10-12, 21:56
Velture napisał/a:


SpeedyG napisał/a:

Dając im wszystko biali niebezinteresownie dają im rybę zamiast wędki.


No nie pie**ol człowieku. Jak bezinteresownie?
Przecież najlepsze wałki to się odpie**ala właśnie w tych fundacjach co pomagają w Afryce.
Z tego co oni uzbierają to max 10% finalnie trafi do jakiegoś kraju.

Ile było przypadków (i pewnie nadal jest ale jeszcze niewykrytych) gdzie zbierali na szkoły, domy i studnie i chwalili się ile to wybudowali a potem okazywało się, że takiego ch*ja i nigdy nic nie powstało a hajsik wydany.



Przeczytaj ten komentarz jeszcze raz dokładnie głośno i ze zrozumieniem, a potem napisz jaka refleksja cię naszła...

bodzio667

2017-10-12, 22:12
Wszędzie kwas... Ług jest sroższy.

overgod

2017-10-13, 10:34
Tak się bawi, tak się bawi A FRY KA !!!!

BKKWK

2017-10-13, 12:01
Nazwać to bydłem to obrazić każdego kotleta, jakiego się w życiu zjadło.

sezamkowyRozpierdol

2017-10-13, 21:48
Ta k***a kryminalistę :amused:
Skąd takie info bierzecie, tam ludzie giną za byle gówno, a na sadolu co chwila takie filmiki z dzikich lądów lincz publiczny z podpisem "kryminalista, złodziej etc" :amused:
I ten cały linczujący tłum wielkich k***a moralciot udających sprawiedliwych, a gdy wrócą gwałcą i biją swoje nieletnie "żony" w chatkach z gówna.
Kto wstawia opisy, że linczowany jest złodziej albo niech poda wiarygodne źródło albo niech się powiesi zanim wstawi taki materiał :amused: