18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złapali w pułapkę kilka płotek

Macx83wwww • 2022-01-11, 03:48
Strzelania żołnierzy meksykańskich z sicarios kartelu zatokowego



Zamiast zutylizować pozwalają im na kontynuację morderczej kariery, gratulacje.. :roll:

spoiler

Fx12

2022-01-11, 08:45
Mój dziadek fedrował, mój ojciec fedrował i ja kiedy dorosnę fedrować będę...
Oni się tam tym zajmują od dekad i pokoleń i niczego innego w życiu robić nie potrafią, nawet gdyby chcieli bo w świecie zdominowanym przez kartele zawsze coś dla nich robisz, nawet jako dziecko - dostaniesz telefon, puszkę coli i masz stać na narożniku ulicy i obserwować. Wjedzie coś podejrzanego albo służby - dzwoń informować. Kartel doceni, dzieciak zapunktuje, rodzina dostanie gratyfikacje od bosa.
Na miejsce każdego odwalonego mają dwóch kolejnych co aż się rwią żeby odwalić kogokolwiek i zapunktować, wybić się wyżej w mafijnej/kartelowej hierarchii.

Macx83wwww

2022-01-11, 09:39
Fx12 napisał/a:

Mój dziadek fedrował, mój ojciec fedrował i ja kiedy dorosnę fedrować będę...
Oni się tam tym zajmują od dekad i pokoleń i niczego innego w życiu robić nie potrafią, nawet gdyby chcieli bo w świecie zdominowanym przez kartele zawsze coś dla nich robisz, nawet jako dziecko - dostaniesz telefon, puszkę coli i masz stać na narożniku ulicy i obserwować. Wjedzie coś podejrzanego albo służby - dzwoń informować. Kartel doceni, dzieciak zapunktuje, rodzina dostanie gratyfikacje od bosa.
Na miejsce każdego odwalonego mają dwóch kolejnych co aż się rwią żeby odwalić kogokolwiek i zapunktować, wybić się wyżej w mafijnej/kartelowej hierarchii.



Czyli jeżeli twój dziadek mordowałby dla kasy, twój ojciec też, to i ty, a tak w ogóle...Meksykańskie kartele narkotykowe powstały w latach 80. XX wieku. Za ich założyciela uznaje się Miguela Ángela Félixa Gallardo, byłego funkcjonariusza meksykańskiej policji federalnej.

Lolekmko11

2022-01-11, 12:09
Macx83wwww napisał/a:

Czyli jeżeli twój dziadek mordowałby dla kasy, twój ojciec też, to i ty, a tak w ogóle...Meksykańskie kartele narkotykowe powstały w latach 80. XX wieku. Za ich założyciela uznaje się Miguela Ángela Félixa Gallardo, byłego funkcjonariusza meksykańskiej policji federalnej.



Handel narkotykami w Meksyku rozpoczął się już pod koniec XIX wieku, wraz z przybyciem do tego kraju Chińczyków. Byli oni zatrudniani jako tania siła robocza w większych przedsięwzięciach budowlanych, przykładowo do budowy kolei. Palenie opium było głęboko zakorzenione w chińskiej tradycji, zatem wkrótce Chińczycy zaczęli zakładać plantacje maku oraz wytwórnie i palarnie opium. Jednakże w latach 40. XX wieku głównymi handlarzami opium, a wkrótce także marihuany byli już Meksykanie[18]. Meksykańskie kartele narkotykowe powstały w latach 80. XX wieku.

Wiewór

2022-01-11, 15:30
Wyłączyć kamerę i zajebac.

lajka

2022-01-11, 18:25
hah, tyle napie**alania a dwie rany

Puczysta

2022-01-11, 20:05
Nie rozumiem jednego, albo to jest dla rządów rozwiązanie z tymi kartelami. Jak robią obławę na taką dziuple, to powinien być rozkaż, że maja zlikwidować wszystkich, bez zbędnych pytań, papirologii i obciążania podatników tymi sk***ysynami. No nikt dobry w takich miejscach nie przesiaduje.

svenio

2022-01-11, 22:24
zamiast tych pukawek powinni użyć ręcznej wyrzutni rakiet albo chociaż granatnika i po kłopocie dosłownie

Takafura

2022-01-11, 22:43
MarekJarek1 napisał/a:

Gdyby kogoś interesowało, jak takie opancerzone samochody wyglądają w środku.
Ten konkretny ma pancerz zdolny zatrzymać pocisk kalibru 30-06 i .50 BMG


No, ja to byłem zaskoczony że po takim ostrzelaniu ktoś z tego auta wysiadł, myślałem że to zwykła terenówka...


Mzimu

2022-01-12, 00:30
pie**oleni szmaciarze, pokazówka, a naprawdę zlikwidowali komuś konkurencję

Wiewór

2022-01-12, 10:27
Mzimu napisał/a:

pie**oleni szmaciarze, pokazówka, a naprawdę zlikwidowali komuś konkurencję



Wojsko w Meksyku jest ostatnia nieskorumpowana przez kartele służbą.

MarcinHolmes

2022-01-13, 06:39
A tutaj bardziej nie chodzi o informacje, które oni posiadają? Chyba lepiej takich delikwentów najpierw pomaglować zanim się odpali, zawsze któryś coś tam wyszczeka.