18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

gernash100

2023-08-12, 16:27
Renówki to nowe bmw

gen.T.Rozwadowski

2023-08-12, 16:27
royal86 napisał/a:

BMW jest tylko nagłośniane przez media - ja nie widzę zapiedalających bmw- ...li.



No, nie.
Debile jeżdżą wszystkimi samochodami, ale w BMW
moim zdaniem rzeczywiście jest ich najwięcej.
Podaję przykład:
Teren zabudowany, środek 20 tys. miasta.
Wracam z rodziną ze spaceru. Podchodzimy do przejścia dla pieszych. Rozglądam się. Nic nie jedzie , tylko coś widać w oddaaaali - jakieś 250m od nas.
Wchodzimy na pasy trzymam córkę za rękę i dochodzimy do osi jezdni. Kątem oka patrzę na zbliżający się samochód i widzę że nie hamuje!!!
Zdążyłem krzyknąć "Stójcie", a przed nami, (dosłownie pół j***nego metra!!! ) przemknęło czarne BMW z prędkością ok.100-120 km/h.
Nawet nie zdążyłem zauważyć numerów.

boguslaw1234

2023-08-12, 16:33
Nie ważne jaka marka. Dasz debilowi nie ważne czy auto z 50 KM czy 500 KM to wszystkim może odj***ć manianę.

gen.T.Rozwadowski

2023-08-12, 16:42
Inny przykład.
Jadę nocą z małymi dzieciakami niezabudowanym ok. 70 km/h. Zjeb w BMW zajechał mi drogę i wlókł się 30km/h.
Gdy chciałem wyprzedzić przyspieszał. i tak kilka razy. Gdy hamowałem on też, nie dając mi wrócić na mój pas, mimo że z przeciwka już jechały samochody na czołówkę.
Naprawdę się w tedy spociłem.
A żeby cię ch*ju w srebrnym bmw ch*j strzelił.

rafalxp

2023-08-12, 16:44
Auto wypożyczone w Pszczynie a chłopaczki z Woli.

Kamien27

2023-08-12, 16:57
rafalxp napisał/a:

Auto wypożyczone w Pszczynie a chłopaczki z Woli.



Skąd wiesz?

Halman2

2023-08-12, 17:11
nadyb napisał/a:

Nie wiem na jakiej zapyzialej wsi mieszkasz, ale we Wrocławiu i okolicach jest tak, ze widzisz BMW to możesz byc pewny ze cos odpie**oli na drodze. Najgorsze sie robia te SUVy bo coraz czesciej za kierownica siedza dziadki 70+...



Myslę, że kolega ma na myśli bardziej Warszawę i nowe auta niż Wrocław i stuletnie złomy przesiedleńców.

rasista!!!

2023-08-12, 18:03
Tak to jest młodzi nagrali się w ściganki na kierownicach i teraz próbują

darek1234

2023-08-12, 18:14
royal86 napisał/a:

BMW jest tylko nagłośniane przez media - ja nie widzę zapiedalających bmw- na naszych drogach nak***iają skody (octavia, superb), volvo (xc60, xc90- volvo dominuje w statystykach wypadków stąd wyższe ceny ubezpieczeń), a jak widzę toyotę prius lub corolle boję się najbardziej i prewencyjnie naciskam na hamulec - nigdy nie wiadomo co odpie**olą, mimo jazdy zwykle powoli.



Jeżdżę sporo po Polsce i - niestety - BMW to inny stan umysłu.
A propos tego co wyżej w filmie - specjalista od ukraińskich statystyk tworzy już nowe dane?

Lok

2023-08-12, 19:18
Miejmy nadzieję że tradycja się utrzyma co miesiąc dostarczając wyjątkowych wrażeń na sadistic.

Latissimus

2023-08-12, 19:32
Ta cała Prostytutti powinna w reklamie renault wystąpić

kumak3

2023-08-12, 19:35
royal86 napisał/a:

BMW jest tylko nagłośniane przez media - ja nie widzę zapiedalających bmw- na naszych drogach nak***iają skody (octavia, superb), volvo (xc60, xc90- volvo dominuje w statystykach wypadków stąd wyższe ceny ubezpieczeń), a jak widzę toyotę prius lub corolle boję się najbardziej i prewencyjnie naciskam na hamulec - nigdy nie wiadomo co odpie**olą, mimo jazdy zwykle powoli.



No właśnie nie ,bo oba mają dachy rozwalone. Swoją drogą widać że to najsłabszy punkt tego auta.

gen.T.Rozwadowski

2023-08-12, 19:40
kumak3 napisał/a:

No właśnie nie ,bo oba mają dachy rozwalone. Swoją drogą widać że to najsłabszy punkt tego auta.



No nie wiem czy to właściwy wniosek.
Leopardy 2 miały mieć takie dobre wieże, a ukry na poligonie i tak je potrafili rozj***ć.

killua

2023-08-12, 20:06
kinio7777 napisał/a:

Notowania Renault spadną w naszym kraju:)



no nie wiem. ilu już patusow dzieki nim mniej na ulicach :)