18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zjazd z górki

CrazyEdek • 2021-02-21, 18:07
Kłaniam się nisko.


Halman

2021-02-21, 18:08
Tadeusz Drozda ma tu konto, jestem tego pewny...

CrazyEdek

2021-02-21, 18:15
Halman napisał/a:

Tadeusz Drozda ma tu konto, jestem tego pewny...




Halman

2021-02-21, 18:19
@CrAzy_Edek

Dżizas_kurde

2021-02-21, 21:11
JAkim zjebem genetycznym trzeba być żeby podczas zjazdu na sankach trzymać nogi na sankach wyprostowane.

OStatnio widziałem takiego postępowego tatusia... który uczył swojego synka "nogi prosto na sankach wzdłuż !"
Mówie - chłopie - to dziecko w ten sposób nie ma żadnej kontroli nad zjazdem ! jedzie kurde jak gówno w kanalizacji ! ani się nie zatrzyma ani nie skręci !

"Panie, ale tak jest bezpieczniej ! Bo jak nogą o coś zaczepi to się wywróci..."


Ok.. mój młody zjeżdżał w razie potrzeby skręcał hamując to lewą to prawą nogą a w razie W hamował do zera (bo dzieciaki biegały w poprzek górki i na dole zjazdu)

To było na górce szczęśliwieckiej w połowie stycznia...






nowynick

2021-02-22, 06:56
Dżizas_kurde napisał/a:

JAkim zjebem genetycznym trzeba być żeby podczas zjazdu na sankach trzymać nogi na sankach wyprostowane.
OStatnio widziałem takiego postępowego tatusia... który uczył swojego synka "nogi prosto na sankach wzdłuż !"
Mówie - chłopie - to dziecko w ten sposób nie ma żadnej kontroli nad zjazdem ! jedzie kurde jak gówno w kanalizacji ! ani się nie zatrzyma ani nie skręci !
"Panie, ale tak jest bezpieczniej ! Bo jak nogą o coś zaczepi to się wywróci..."
Ok.. mój młody zjeżdżał w razie potrzeby skręcał hamując to lewą to prawą nogą a w razie W hamował do zera (bo dzieciaki biegały w poprzek górki i na dole zjazdu)
To było na górce szczęśliwieckiej w połowie stycznia...



Tłumaczyłeś mu zanim wyj***ł głową w tą ławkę?


https://www.tvp.info/51885430/warszawa-gorka-szczesliwicka-wypadek-na-sankach-smierc-podczas-zabawy-nie-zyje-12-latek-jak-zginal-sledztwo-prokuratury-i-nowe-informacje-tvp-info