18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zjazd z dachu ..

~McSadol • 2022-06-10, 20:38
na bmx'ie , tak średnio mu to wyszło .. ;-)


spike2222

2022-06-10, 20:54
Jaką amebą umysłową trzeba być aby próbować coś takiego? A jak już się próbuje to..nie ubrać kasku bo...siara?

mazga50

2022-06-10, 21:05
Ale błyskawicznie udzielona pomoc. Nawet nie zdążyli wyplątać go z roweru.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-10, 21:55
Dobra gość zdechł. Przed śmiercią obiecał mi pegi, plejaka, kartę graficzna, a dokładnie taką---NVIDIA A40 Ampere 48GB GDDR6 i Mustanga co stoi w garażu :)

Puczysta

2022-06-10, 22:05
Ale sp***olona nadgorliwa k***a, jeszcze by go zabiła tym masażem. Gość już widać że miał akcje serca (napięcie mięśniowe) a ta spanikowana p*zda wisi nad nim pomimo odzyskanej przytomności.

Ludzie to są zj***ni. że był nie wyplatany z roweru, to znaczy, że ona kompletnie niczego nie sprawdziła tylko zaczęła uciskać jak poj***na klatę. p*zda za dużo filmów się naoglądała..

Dot

2022-06-10, 22:05
mnie to zawsze zastanawiaja te majstry, ktos straci tylko przytomnosc bo przywalil glowa, ale no przeciez umiera, trzeba pompowac serducho, a w ten sposob narobi sie wiecej krzywdy niz ustawiajac osobe w pozycji bezpiecznej, sprobowac rozbudzic pocierajac mocniej kostkami dloni mostek czy chociazby uszy, no i dochodza jeszcze ci co pompuja w takim momencie, a nie wiedza gdzie i jak, polamane żebro to ryzyko przebicia płuca, a tak dla naszych kochanych sadoli, nie robmy debilizmy, nigdy nie wiesz, co sie moze stac, w domu, w sklepie, na uliczy, autobusie czy autostradzie, jakikolwiek filmik na yt prowadzony przez ratownika/lekarza, zawsze moze cos Wam przypomniec, nauczyc i moze uratujecie komus kiedys zycie, tym bardziej wakacje zaraz, pijane gowniarze skaczace na glowke do jeziorka itd, te "kursiki" to 10-15 min z Waszego zycia, a z czyjegos to moze byc wlasnie całe

Zasysacz

2022-06-11, 01:52
Poczułem się oszukany myslalem że mu mózg wypadł z drugiej jednak strony nie mógł bo go nie ma :P kasku nie założyć? Trzeba nie szanować swojej pustej głowy.

Danielitto

2022-06-11, 06:37
Ostatni zjazd Jasia :mrgreen:

Bul_od_bytu

2022-06-11, 09:14
Czy ja wiem czy średnio? Efekt zaskoczył nawet samego skoczka

Insaner

2022-06-11, 11:53
Dot napisał/a:

no i dochodza jeszcze ci co pompuja w takim momencie, a nie wiedza gdzie i jak, polamane żebro to ryzyko przebicia płuca,



Tym bym się akurat nie martwił, znakomita większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak głęboko trzeba uciskać mostek aby był jakikolwiek efekt i po prostu ugniata cycki zamiast reanimować.

picolo

2022-06-11, 14:14
Na ch*j mnie kask?

tarpan

2022-06-12, 12:14
Następne podejście budynek 15-20 m proponuję do skoku. Uważam, że będzie powodzenie.