18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zjazd płaskoziemców

nowynick • 2018-01-08, 13:13
z całego globu, nawet sobie pamiątkowy model można kupić :D


Rząd USA, iluminaci, NASA, reptilianie etc. nie skorzystali z okazji żeby to hurtowo wyj***ć w kosmos...

Profx5015

2018-01-08, 22:58
Jakby ludzie tak chętnie wykładali kasę na poważne rzeczy to dawno mielibyśmy bazy na innych planetach.

gabriel0

2018-01-08, 23:17
Ej dobra. Niech mi ktoś wytłumaczy o co z tym chodzi. Ostatnio jakaś gównoburza się robi o tą płaską ziemię. Wszyscy mają już dość sensacji wojny u ciapaków, imigrantów, podatków, że trzeba znaleźć coś nowego na co można zwrócić czyjąś uwagę?

Cz...........as

2018-01-08, 23:31
Ja pie**ole co za debile...

Tysiące lat nauki, miliony badań które można powtórzyć ale nie, ziemia jest płaska, grawitacja nie istnieje a wszystko przez szatana.

fieryangel

2018-01-08, 23:53
Huehue! Niezłe trolle...

Umm... Bo oni chyba tak nie na serio, nie?

MadDave

2018-01-08, 23:56
@gabriel0 - chodzi o to że panujący przesyt informacji w internecie oraz jego powszechność prowadzi do tak zwanego efektu naukowego analfabetyzmu. Ludzie mając są leniwi i zamiast szukać pytań na nurtujące ich pytania w książkach wolą zajrzeć do internetu w szczególności do jutuba gdzie wykwit tego pseudo naukowego grzyba osiągnął już poziom jakiejś plagi. Zauważcie że tacy spiskowi spekulanci przeważnie wykorzystują efekt sensacji żeby zwabić i zaciekawić sobie podobnych delikwentów.
@up Ci sami ludzie uznają współczesne osiągnięcia nauki za szemrany spisek rządów - bo hm, skoro ja nie rozumiem jak to działa to pewnie to nie ma prawa działać. Wymyślili sobie eter dzięki któremu energia jest przesyłana w powietrzu, chemtraile którymi rząd prowadzi regulację populacji, płaskie ziemie i pie**olenie o darmowej energii.

Najgorsze w tym wszystkim jest to że kiedyś się z takich jednostek śmiano i wytykało palcem mówiąc- patrzcie jaki debil. Teraz nie wiadomo jak osiągają coraz to większe zainteresowanie.

Mówiąc w skrócie następuje zidiocenie ludzi.

vl...........00

2018-01-09, 00:27
To są ludzie których przerasta fizyka, chemia i inne ścisłe nauki. Wszystkie zjawiska sobie tłumaczą magicznymi siłami.

TB303

2018-01-09, 00:29
To ci dalej szaleją z tą swoją "płaską ziemią"? Ciężko wybrać, która grupa jest bardziej upośledzona - płaskoziemcy czy kreacjoniści? Ciężki wybór... ale jednak daję znak równości - czyli remis.

Diggerx

2018-01-09, 03:00
TB303 napisał/a:

To ci dalej szaleją z tą swoją "płaską ziemią"? Ciężko wybrać, która grupa jest bardziej upośledzona - płaskoziemcy czy kreacjoniści? Ciężki wybór... ale jednak daję znak równości - czyli remis.


Ale płaskoziemcy są też kreacjonistami

sezamkowyRozpierdol

2018-01-09, 05:22
Ciekawe, ile zebrali pieniędzy na rzecz jakiegoś kolejnego pastora kreacjonisty wciskającego jakieś pierdoły na kiju ciemnemu motłochowi, ludzie, którzy organizują tego typu inby dla odszczepieńców mózgowych urządzili sobie z tego zarobek na życie :kawa:

XXI wiek i gospodarka oparta na odmóżdżaniu społeczeństwa

lolczyslaf

2018-01-09, 07:55
Tyle gówna w jednym filmiku już dawno nie widziałem. Wziąć to wszystko i zrzucić po za krawędź ich płaskiej Ziemi :kawa:

M@recki

2018-01-09, 08:52
Tylu oszołomów w jednym miejscu na raz i te wywody pseudo-naukowe na poparcie swoich dewiacji. Jak mawiał klasyk: Szkoda strzępić ryja...

WeedLover

2018-01-09, 10:12
Uwielbiam płaską ziemię. To jest niewyczerpalna skarbnica dowcipów i anegdot. Czasem żałuję, że nie potrafię na tym zarobić.... no i sumienie nie pozwoliłoby na ogłupianie ludzi....

HEKTOR1226

2018-01-09, 12:10
Nareszcie prawda wyjedzie na jaw. Koniec z setkami lat oklamywania manipulacji i tresowania ludzi. Zejdą wam z gęby te głupie uśmiechy niedowiarki oj zejda...

BylemSieWysrac

2018-01-09, 13:04
Od 4 lat ogarniam temat plaskiej ziemi jak ktos ma jakies pytania chetnie na nie odpowiem

Azazel

2018-01-09, 13:13
BylemSieWysrac napisał/a:

Od 4 lat ogarniam temat plaskiej ziemi jak ktos ma jakies pytania chetnie na nie odpowiem



Ja mam 1
Jak można być tak głupim żeby tracić czas na takie pierdoły?