18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zjazd na deskorolce

~LegendarnyZiom • 2015-03-11, 17:28
Doskonałe wyczucie czasu i bredgens (taniec na głowie, jak ktoś nie wie). :mom_please:


spr_szn

2015-03-11, 18:24
Potrącić zwierzaka na deskorolce. #japie**ole

KillOff

2015-03-11, 20:00
Ale co to jest "bredgens"???

kaktus83

2015-03-12, 08:43
Piwo dla sarnioka, za wyj***nie deskorolkarza

waloos

2015-03-12, 10:16
KillOff napisał/a:

Ale co to jest "bredgens"???



Chciałem Ci napisać, że pewnie gimbaza i nie możesz wiedzieć o co chodzi, ale zobaczyłem że masz lat 36.
Albo kłamiesz, albo jesteś totalnym ignorantem, skoro nie znasz tego tekstu.

juki

2015-03-12, 12:51
KillOff napisał/a:

Ale co to jest "bredgens"???





Serio tego nie znasz? Lol



kosmaty69

2015-03-12, 13:11
Zajebista jakość video :)

kris1024

2015-03-12, 15:59
browar za opis :D

DEADmanPL

2015-03-12, 16:35
k***a. Zwierze, więc powinno posiadać dobrze rozwnięte zmysły i instynkt, tym bardziej że to ssak. Ale nie ta się wpie**oli prosto w człowieka na desce którego wymiary na drodze to może jakieś 0.5x0,5 metra. Tępa szmata.

kothletino

2015-03-12, 22:11
Kiedy obecnie słucham Leppera(Panie świec nad jego duszą) i porównuje to z ostatnimi obradami których słuchałem(dokładniej umysłowymi wypocinami) a było to plus minus 2 miesiące temu to wniosek jest tylko jeden. Dlaczego tak oczytany człowiek, osoba światowej klasy jaką był Lepper musiała dostać samobójstwo.

petru23

2015-03-12, 22:59
DEADmanPL napisał/a:

k***a. Zwierze, więc powinno posiadać dobrze rozwnięte zmysły i instynkt, tym bardziej że to ssak. Ale nie ta się wpie**oli prosto w człowieka na desce którego wymiary na drodze to może jakieś 0.5x0,5 metra. Tępa szmata.



nie, tępa szmato. Jesteś człowiekiem, więc masz rozum. I jakoś wydje mi się, iż powszechną wiedzą jest (a raczej być powinno) to, ze niektóre dzikie zwierzęta są stadne i oddziaływuje na nie psychologia stada. Jak jedno pójdzie to i reszta pójdzie. Można to zobaczyć chocby w programach przyrodniczych przy okazji przekraczania rzeki przez gnu czy inne kopytne. Mimo iż w rzece są krokodyle itp to i tak pójdą i tak - za stadem.
A na filmiku juz na samym początku widać, iż sarna przebiega przez jezdnię. A jak jest jedna to nalezy spodziewać się ich więcej. Ziom na desce tego nie wiedział i zaliczył glebę. Tepy to jest ten sk8 a nie zwierzę, które w niego wbiegło.

DEADmanPL

2015-03-16, 22:33
petru23 napisał/a:



nie, tępa szmato. Jesteś człowiekiem, więc masz rozum. I jakoś wydje mi się, iż powszechną wiedzą jest (a raczej być powinno) to, ze niektóre dzikie zwierzęta są stadne i oddziaływuje na nie psychologia stada. Jak jedno pójdzie to i reszta pójdzie. Można to zobaczyć chocby w programach przyrodniczych przy okazji przekraczania rzeki przez gnu czy inne kopytne. Mimo iż w rzece są krokodyle itp to i tak pójdą i tak - za stadem.
A na filmiku juz na samym początku widać, iż sarna przebiega przez jezdnię. A jak jest jedna to nalezy spodziewać się ich więcej. Ziom na desce tego nie wiedział i zaliczył glebę. Tepy to jest ten sk8 a nie zwierzę, które w niego wbiegło.



Dobra masz racie, ja nie zauważyłem tej pierwszej, ale pie**ol sie za tą tępą szmate i tak