18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Zjarane" dziewczyny

Pfciuki • 2013-03-14, 01:45
Dobrze się bawią...

yatoya

2013-03-14, 14:16
Dziewczyny chyba zjadły coś ciężkostrawnego, bo na ryjach pojawiają się im odruchy wymiotne :)

MyDreams

2013-03-14, 14:33
Tak mi się skojarzyło :mrgreen:


jedrzej152

2013-03-14, 14:36
k***a aż się śmiać chce jak czytam te komentarza eksperckie ...

Coś mi się wydaje, że najwięcej do powiedzenia mają Ci co najmniej w życiu mieli z gównami styczności. Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to zbyt duża dawka (ponad 10 tabletek) MDMA ...

kunqey

2013-03-14, 15:18
Pufcik napisał/a:



Tytuł w cudzysłowie, nie chodzi wprost o zjaranie.
Od razu zróbcie dochodzenie co brały... bo akurat po filmiku od razu wiadomo.



Są to prawdopodobnie narkotyki z grupy Alfa-aminoketonów czyli tak zwanych "stymulantów" .Amfetamina, ani marihuana w ten sposób nie działają, moim skromnym zdaniem są to narkotyki z tej grupy ,ponieważ widać na filmie jak dziewczyny mają szczękościsk oraz nadmierną pobudliwość ruchową. Trzeba zanalizować jeszcze gdzie one się znajdują, obstawiam Niemcy, albo Ibizę, a w tych rejonach bardzo powszechna jest Ketamina, która w dużych dawkach bardzo mocno stymulują. Biorąc pod uwagę, że są to dziewczyny, które pierwszy raz się tak zabawiły to mogło je tak poskładać. Może to także być pyszny Mefedron , z odpowiednią dawką alkoholu. Niektóre tabletki np związki ogólne Tryptaminy , albo Fenyloetyloaminy nie działają tak na obszar stymulacji mózgu bo są to psychodeliki . Opioidy (Heroina, morfina) , działa bardziej jak marihuana tylko z potężniejszym pie**olnięciem. Koks, amfa działa na obszar stymulacji, ale nie tak bardzo jak widać na filmie. W skrócie moje typy to Mefedron, MDMA, Ketamina ( mogą być w postacji proszku albo tabletki) - są to najpopularniejsze stymulanty w europie.

brodway90

2013-03-14, 16:47
Widać że po pigułach bo ryj im nieźle wykrzywia

filthy666

2013-03-14, 16:49
@ kunqey
wiesz że ketamina (mimo że działa stymulująco) jest dysocjantem a nie stymulantem tak będąc bardziej szczegółowym?? piszesz że to nie fenki ani trypki? MDMA jest FEamina i w zasadzie jednocześnie psychodelikiem, tyle ze o działaniu empatogenno-euforycznym. I dlaczego z twojej wypowiedzi wynika ze Beta-ketony (czy tam alfa-aminoketony) = stymulanty?? jedyny ze związków które obstawiasz należący do tej grupy jest mefedron, ketamina w sumie nie wiem dokładnie jak wygląda a MDMA jest pochodna amfetaminy i z ketonami ma ch*ja wspólnego. Coś tam wiesz, więcej niż reszta na pewno, ale troszkę mieszasz pojęcia (lub po prostu niezrozumiale piszesz)

torpeda1

2013-03-14, 16:58
BongMan napisał/a:

Zjarane? Moim zdaniem to one się fety nawciągały albo piguł nażarły, bo nie widziałem żeby po Mariannie ktoś tak się zachowywał.




zacytuję Jarosława Kaczyńskiego "[...]Od kiedy Marihuane się pali?[...]"

orzech83

2013-03-14, 17:50
ten też po marihuanen

Herezzzy

2013-03-14, 18:58
czy tylko mi, babie, gesty tej blondyny na poczatku dwuznacznie sie kojarzą. :mrgreen:

wciazszukam

2013-03-14, 21:21
A tak jest jak wciągniesz Ajax:


mo...........ne

2013-03-15, 00:20
Herezzzy, nie :D właściwie to dziwię się, że nikt wczesniej z seksem nie skojarzył ów gestów.

Pu...........le

2013-03-15, 14:43
BongMan napisał/a:

Zjarane? Moim zdaniem to one się fety nawciągały albo piguł nażarły, bo nie widziałem żeby po Mariannie ktoś tak się zachowywał.



w takim razie poza internetem to ty nie widziałeś ani osoby na fecie, ani na pigułach, ani po marichuanie.

Upalony

2013-03-18, 11:37
Nie ma to jak UMF i dobry droop :pijaki: