18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Yolanda

2023-06-07, 17:14
Wygląda jak wielbłąd.

marcino_zly

2023-06-07, 17:17
Słabo się postarał, lepiej było od razu całość wyj***ć.
Chociaż jak zjadł i wysra to może jeszcze zainstalują ponownie.hehehe

SkoPio1

2023-06-07, 17:28
marcino_zly napisał/a:

Chociaż jak zjadł i



Przypomniałeś stary suchar o drewnianej kulce u golibrody...

banerr

2023-06-07, 17:30
Ładne selfie. Piwo za materiał własny.

LB...........BZ

2023-06-07, 19:24
Raz na siłce byłem świadkiem takiej jednej sytuacji. Typ miał wykupionego trenera personalnego. Gość wyciskał na ławce a trener odwrócony bajerował jakąś dupe. Nagle słychać huk. Patrze a ten typ co wyciskał zrzuca z siebie sztangę. Okazało się, że nie dał rady podnieść i spadło mu na morde. Gęba cała zalana krwią, trener rzucił się żeby mu pomóc. Nie wiem jak z zębami bo ich nie wypluł ale wyglądał naprawdę strasznie. Mam nadzieje, że trenera wyj***li ;-)

Geraldinio

2023-06-07, 19:54
"Przewrócił się na kij od bejsbola"

Po wyglądzie to minimum ze 5 razy z rzędu, to trzeba mieć pecha.

Baronessa

2023-06-07, 20:23
To Polazcek, czy ukropiniec? Brzydki, jak ch*j i to nie przez rozj***ny ryjec...

PabloSkills

2023-06-07, 20:33
On wygląda jakby dostał bejsbolem.

Nie ważne.

Ważne, że uśmiech ma szczery.

ko...........wy

2023-06-07, 21:04
Za materiał własny leci piwko

marcino_zly

2023-06-07, 21:45
SkoPio1 napisał/a:

Przypomniałeś stary suchar o drewnianej kulce u golibrody...



Proszę opowiedz
:mrgreen:

Mówię poważnie, nie znam.

Cipczan

2023-06-07, 22:25
LBZ napisał/a:

Raz na siłce byłem świadkiem takiej jednej sytuacji. Typ miał wykupionego trenera personalnego. Gość wyciskał na ławce a trener odwrócony bajerował jakąś dupe. Nagle słychać huk. Patrze a ten typ co wyciskał zrzuca z siebie sztangę. Okazało się, że nie dał rady podnieść i spadło mu na morde. Gęba cała zalana krwią, trener rzucił się żeby mu pomóc. Nie wiem jak z zębami bo ich nie wypluł ale wyglądał naprawdę strasznie. Mam nadzieje, że trenera wyj***li



Zacznij kopać ogródek, posiej coś. Zdrowiej i pożyteczniej, niż obserwowanie innych pedałów w siłowni.

laska - mosquito

2023-06-07, 22:44
Cipczan napisał/a:

Zacznij kopać ogródek, posiej coś. Zdrowiej i pożyteczniej, niż obserwowanie innych pedałów w siłowni.



Ale żeś się spiąl o nic, gość opowiedział historię, która nawiązuje do zdjęcia a ty o pedałach. I kto tutaj o nich myśli xD

Geraldinio

2023-06-07, 22:48
Cipczan napisał/a:

Zacznij kopać ogródek, posiej coś. Zdrowiej i pożyteczniej, niż obserwowanie innych pedałów w siłowni.



Chodzi na siłkę, to już jest więcej, niż większość z nas robi pożytecznego :)