18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zimowe wyprzedzanko

huncfot130 • 2021-02-06, 10:50
Bo ja lusterka to mam dla ozdoby.

Dramatyczny podkład.


RogiPierogi

2021-02-06, 15:44
Szczerze, to miałem ostatnio dwie sytuacje w tym stylu. Raz od dobrego kilometra widziałem biegaczkę, droga wąska, wiec wrzuciłem kierunek, za mną nic... Nagle zza zakrętu wyleciał jakiś zjeb Burakowozem i próbował mnie wyprzedzić. Gdybym nie spojrzał - byłaby stłuczka. A tak tylko hamowanko awaryjne, bo dziewczę już było przed samą maską.
Druga sytuacja - wleką się za ciągnikiem rolniczym, to wrzucam kierunek i wyprzedzam, skoro pusto. Kiedy byłem na wysokości ostatniego - ten wpadł na ten sam pomysł bez kierunku i bez spojrzenia w lusterko... Całe szczęście - zdążyłem zatrąbić i wyhamować, gość się ogarnął.

Do czego zmierzam, sytuacje na drogach są serio dynamiczne. To nie zawsze jest czarne i białe.

tarpan

2021-02-06, 16:15
2 czereśniaki z wioch na drodze. Siedzieć w domach i seriale oglądać.

Ukan1o

2021-02-06, 17:33
Stary. Podwójna ciągła. Wyprzedzasz? Jebnij się w beret. Mam nadzieję że doj***li Tobie piekny mandat frajerze

Ci...........la

2021-02-06, 18:24
i bardzo dobrze ze nie rozj***ł szkoda ze nie zginął a powinien za wyprzedzania na pod∑ósmej ciaglej !!!

PROSTYw

2021-02-06, 18:25
eLzar napisał/a:

Obopólna wina kierowców. Jeden wyprzedzał na podwójnej ciągłej, a drugi powinien patrzeć w lusterka w momencie manewru jakim jest wyprzedzanie.



Kierowca kamerujący dostanie mandat za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, natomiast drugi kierowca za spowodowanie wypadku.

Tradyt

2021-02-06, 18:55
baronturbina napisał/a:

Baran jak ch*j! Na podwójnej ciągłej i zapie**alał wiec dobrze mu tak!


Wymień okulary tam już była przerywana.


Cz...........as

2021-02-06, 20:24
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Jak zrobisz prawko to pogadamy



Tak tylko pie**olisz czy masz jakieś argumenty?

Jestembogiem_uswiadom

2021-02-06, 22:31
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

UP
SÓW??
A może Sowa?



A może twój stary?

AyCaramba napisał/a:

Tak tylko pie**olisz czy masz jakieś argumenty?



Twój stary nie miał argumentów i tak pie**olił aż takie gówno potem wylazło.

Cz...........as

2021-02-06, 23:43
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Twój stary nie miał argumentów i tak pie**olił aż takie gówno potem wylazło.



Argumentum ad personam. nie masz absolutnie nic do powiedzenia, w dodatku zesrałeś się do mnie bez powodu o prawko, a w odpowiedzi piszesz wrzut na mojego starego :-D Ile Ty masz k***a lat, osiem??

Do tego masz chyba jakiś problem z własnym ojcem skoro jedyne inwektywy jakie twój mały móżdżek potrafi wymyślić opierają się na "starym". Zły dotyk? Czy "stary" zniknął jak miałeś 3 lata?

St...........on

2021-02-06, 23:48
Rebeliant napisał/a:

Próba nieumyślnego morderstwa, śmieć powinien właśnie za taki paragraf odpowiadać.



Nie ma takiego paragrafu ;)
Albo morderstwo- zabóstwo -Art 148kk
Albo nieumyślne spowodawnie smierci -Art.155kk
Albo śmiertelny wypadek drogowy - art. 177 § 2 k.k
;)





Xavin

2021-02-07, 15:25
Obaj debile, jeden po podwójnej ciągłej a drugi ma lusterka dla ozdoby tylko. Jak to mawiał jeden standuper "no poj***ni no..." :-)

Obaj debile, jeden po podwójnej ciągłej a drugi ma lusterka dla ozdoby tylko. Jak to mawiał jeden standuper "no poj***ni no..." :-)

picolo

2021-02-07, 16:20
Dobrze, że sam się pajac nagrał jak łamie przepisy i dostaje karniaka. Zapamięta na długo.

august82

2021-02-08, 12:23
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

p*zdy jak ch*j. Jeden nie potrafi przewidzieć że sów zaraz będzie wyprzedzał jak się podwójna skończy ale nie on musi k***a pierwszy pokazać że kozak, a drugi ciota w lusterka nie patrzy



sów?