18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zimnoch, po walce z Trzcińskim

pieto90 • 2013-02-24, 01:15
Krzysztof Zimnoch, po walce z Trzcińskim, o Szpilce :D



Jako bonus, natychmiastowa odpowiedź Szpilki, oczywiście na FB:


Myślałem, że coś z Artura będzie, ale na razie wykazuje się on niebywałym prymitywizmem...

zonk

2013-02-24, 12:05
literatka44 napisał/a:

Każdy z was komentuje jakby znał Szpilke osobiście. Uważacie, że Zimnoch jest taki spoko, co się dzieje w tym kraju, że popiera się konfidentów...


A twoim zdaniem trzeba popierać kryminalistę. Jebnij się w łeb.

pieto90

2013-02-24, 12:12
Kamikazes napisał/a:

@pieto90
Szpilka jako człowiek który siedział za kratami zapewne nie będzie gadał głupot na temat zimnocha ze jest konfidentem bo tacy ludzie mają zasady. . .



O jakich zasadach mówisz (w sumie, to piszesz)? Takie ma zasady, że na konferencji wyjechał Zimnochowi z główki? Z zaskoczenia? To są te zasady? Z tego co wiem, to się nazywa "frajerskim" zachowaniem.

Kamikazes napisał/a:

@pieto90
Ale cóż konfidenci są teraz w modzie, pewnie miał wybór i uratował własną dupę bo by stracił wolność razem z karierą bokserską



I to pada słowo "pewnie", po co pisać o czymś o czym się zupełnie nie ma pojęcia? Na razie jest to zwykłe pomówienie ze strony Szpilki- nie dziwię się, że Zimnoch też coś wspomniał w komentarzu o jego zachowaniu z kadry, ale to także, jak na razie jest tylko pomówienie. Powiem ci krótko: nie ma dowodów, ani od jednego, ani od drugiego, więc nie ma o czym gadać.

Liczyłem, zaraz po wyjściu Szpili z więzienia (na bieżąco się interesuje), że może faktycznie coś z niego będzie. Ale jak na razie to tylko dobry produkt marketingowy, nic więcej. Owszem, jakiś tam mały talent ma, ale jest znacznie przereklamowany. Mollo, który nie walczył od prawie 3 lat pokazał totalnie dziurawą obronę Szpilki i gdzie jest na razie jego miejsce. Nie życzę mu źle, ale zamiast bawić się w gierki na FB, chciałbym, aby usiadł i poczytał jakieś książki, albo aby chociaż zajął się boksowaniem.

Onyx1

2013-02-24, 12:33
Szpilka w tym swoim zachowaniu kojarzy mi się z dresiarzem z jakiegoś mrocznego osiedla :P

Bacutil

2013-02-24, 12:42
Szpila usunął swój fanpage z FB. Nie wytrzymał najwidoczniej ciśnienia.

tico92

2013-02-24, 13:10
Bacutil napisał/a:

Szpila usunął swój fanpage z FB. Nie wytrzymał najwidoczniej ciśnienia.



nie wiem o czym ty mówisz ja tam jego profil cały czas widzę

AgentKapuczino

2013-02-24, 13:22
ogarnijcie sie.. Zimnoch konfident zaj***ny taka prawda , sprzedał 8 gości , gdzie tu jest honor ? zaczął trenować boks zeby w p*zde nie dostawać a i tak z bialegostoku sie wyprowadzil

Szabla

2013-02-24, 13:35
@Arek1905
Proof or it didn't happen !

pieto90

2013-02-24, 13:56
Czemu nikt nie pisał, że Zimnoch to konfi? Tylko teraz, kiedy Szpilka nagrał filmik? Nagle wam się przypomniało?

I tak, jak napisał @Szabla- udowodnijcie, że takie coś miało miejsce, albo skończcie komentować.

filipczax_ck

2013-02-24, 14:18
czego wy oczekujecie od typowego ulicznika ?! Szpilka już bardziej kulturalny nie będzie ,chociaż tyle że wyszedł z tego krakowskiego rynsztoku ulicznego i próbuje bić się w sposób legalny... ulica pisze różne scenariusze ,zapewne teraz albo siedziałby na celi ,albo na oiomie z pociętym brzuchem. Co do samej tej sytuacji to powiem tyle - zimny to p*zda ,bo nie ma odwagi powiedzieć publicznie co ma do szpilki ,tylko napie**ala za plecami. A odnośnie walki to mam nadzieję ,że Artur go ROZpie**olI ! :)

Bacutil

2013-02-24, 14:44
tico92 napisał/a:



nie wiem o czym ty mówisz ja tam jego profil cały czas widzę



Bo wiesz, "ty" że przez kilka godzin nie było tego konta? Widocznie zawiesił jego istnienie ale jest już z powrotem.

prof. Matolewicz

2013-02-24, 14:48
@Onyx1
Bo Szpilka jest dresiarzem z "mrocznego osiedla"

Szwendak

2013-02-24, 14:49
Ten Zimnoch widzę że konkretny chłopak. Da się lubić, potrafi się wypowiedzieć. Nie znałem go wcześniej, jednak w krótkim czasie zaskarbił sobie moją sympatię.

Cyjanek

2013-02-24, 14:55
Niech Szpilce rzucą Chisorę i niech się k***a pozabijają. Chociaż jako taki szacun do Artura mam.

miechu

2013-02-24, 15:40
No co ja mogę więcej powiedzieć... woda, ziemia, taaka sytuacja :P

Gorgor

2013-02-24, 16:05
Arek1905 napisał/a:

ogarnijcie sie.. Zimnoch konfident zaj***ny taka prawda , sprzedał 8 gości , gdzie tu jest honor ? zaczął trenować boks zeby w p*zde nie dostawać a i tak z bialegostoku sie wyprowadzil




Nie gości tylko chwasty a chwasty się wyrywa.