18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zima.

zwierzak30 • 2021-02-24, 12:17
Kędzierzanin ogrzewa domek zimową porą. :mrgreen:

:idzwch*j:

pankruk

2021-02-24, 19:25
To raczej wygląda na jakąś awaryjną sytuację z piecem ale lenie z bloków już się uruchomiły

Evil21

2021-02-24, 19:31
Ja też śmieci palę w piecu. Latem to już nie bo do lasu wywożę .

panzerwafel

2021-02-24, 20:26
Pożar sadzy w kominie. Ale blokersi nie znają oni wolą swoje apartamenty 40m2.

Sandvinik

2021-02-24, 20:37
mało kto wie ale sadze da sie wypalić, pracowałem dorywczo w piekarni i nikt tam na kominiarza nie wydawał, tylko że jak chce sie wypalać sadze to po ich podpaleniu zatyka sie popielnik na max żeby był prawie zerowy cug i nie ma problemu że ogień. Choc znałem jednego super zdeba który najpierw wyczyscił komin, a potem podpalił to co zostało żeby sie upewnic czy czysty-jak bumło to cegły powyrywało.
jak zapalicie sadze na otwartym piecu to może ogień wylac na dach jak napalm, też się zdarza.

Mrrm

2021-02-24, 20:45
Parę wodną to masz zamiast mózgu
DzidaZawodnik napisał/a:

Dziecko to nie jest portal dla ciebie.
Ewidentnie widać, że to głównie para wodna ale wytresowane przez tv pseudointeligenty już dostają cioty i łapią za telefon, żeby pokazać wszystkim, że tam jest ten zły, a ja to ten dobry. I tak awansują sobie w hierarchi społęcznej wśród swoich ograniczonych znajomych.


Przemyslaw_Przemyslawski

2021-02-24, 20:59
Pińcet leży na przedpokoju i czeka na mandat od straży już pewnie od tygodnia :D

atomboy

2021-02-24, 21:26
nie wiem czy angel znowu nie walni mi warna za to, ze nazwałem jakiegoś pedofila po imieniu qrwa podwójne standardy jak na pejsbuczku. Sadik to już jakaś lamowata demotywatornia się robi od dwóch lat dno.

Do tego młota co pisał o parze wodnej, czekaj tylko podniosę się z podłogi XD mógł filmować dłużej bo ostatni raz takie coś widziałem u sąsiada tuż przed tym jak jego komin zamienił się w Space X a potem gruchnęło pięknie.


StormLord

2021-02-24, 21:48
paląca się sadza

Mega

2021-02-24, 23:49
zdun napisał/a:

a ty widzę jesteś ekspert i po obejrzeniu filmu wyśpiewasz zaraz skład tego szitu. Pewnie sam dobrze dokładasz do pieca.



Do admina!

Czy możecie przy każdym komentarzu dodać od dodatkowy przycisk obok "Cytuj" i "Postaw piwo" to jeszcze "Zgłoś w trybie pilnym do PŁOKUJATUŁY" ?

willoo

2021-02-25, 00:01
DzidaZawodnik napisał/a:

Dziecko to nie jest portal dla ciebie.
Ewidentnie widać, że to głównie para wodna ale wytresowane przez tv pseudointeligenty już dostają cioty i łapią za telefon, żeby pokazać wszystkim, że tam jest ten zły, a ja to ten dobry. I tak awansują sobie w hierarchi społęcznej wśród swoich ograniczonych znajomych.



Ty jesteś pie**olnięty, czy udajesz? Para wodna? A co on k***a w tej wsi ma na swoim kwadracie reaktor atomowy że go musi chłodzić wodą ? I ten j***ny reaktor w kominku zainstalowany ?
Nie no k***a, trzymajcie mnie...

Dejdwazlote

2021-02-25, 00:46
ja pie**ole gościowi sadze sie w kominie palą dzwońcie po TVP albo nie sam nagram i wrzuce na youtupa.

polakwrocek

2021-02-25, 00:52
Ja bym zakładał że palił duże ilości plastikowych resztek , jak np folia introligatorska / karty plastikowe , butelki ect.
A w dodaktu chyba jakaś dmuchawa załączona dla wymuszenia cugu . bo to k***a grawitacyjne za ch*ja nie jest.

mesjasz19

2021-02-25, 03:05
Oczywiście że grawitacyjnie :)
Jak się sadza jara to taki ciąg się robi jakby 10 dmuchaw na raz podłączył. Jedyne wyjście to zamknąć piec i prędko na dach przykryć komin jakąś siatką żeby sadze nie fruwały bo o pożar nie trudno.
Przeżyłem 2 pożary sadzy i hałas przy piecu był taki jakby odrzutowiec startował.

No-idea

2021-02-25, 09:10
Ja tam nie wiem, sam mam kocioł węglowy CO w chałupie i jeszcze nie udało mi się odpie**olić takiego słupa dymu.

Zaprzysiężony

2021-02-25, 10:42
No-idea napisał/a:

Ja tam nie wiem, sam mam kocioł węglowy CO w chałupie i jeszcze nie udało mi się odpie**olić takiego słupa dymu.



Bo trzeba nie czyścić komina dłuższy czas żeby go tak uj***ć sadzą.