18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ziemia

Mateush444 • 2015-10-09, 09:27
Dlaczego Ziemia jest zadłużona na 233 tryliony dolarów?
.
.
.
.
- Bo wzięła AGD na kredyt w Saturnie.

:lodowka:

wizytka

2015-10-10, 10:30
@bosslolkowy skończ pie**olić głupoty. Każdy, kto choć trochę ogarnia system to wie, że z ubezpieczenia możesz zrezygnować 2 sekundy po otrzymaniu kredytu. Tak samo jak wiadomo, że banki wciskają te ubezpieczenia poprzez zaniżenie zdolności kredytowej klienta, który ubezpieczenia nie chce. Więc jak idzie taki Janusz do banku po kredyt, żeby kupić telewizor na święta i słyszy, że zdolności ma na 2000 pln chyba, że kredyt ubezpieczy to dostanie 4tysie to jasne, że ubezpiecza bo to zawsze ze 2 cale tv większy, a że jest Januszem to ubezpieczenie grzecznie spłaca do końca kredytu dziwiąc się, że na plakacie było kredyt 5% a jemu kalkulator pokazuje 25.

GhostRider32

2015-10-10, 10:53
Jak dobrze, że w życiu żadnego kredytu nie brałem :)

harimen

2015-10-10, 13:22
Dokładnie tak ja @wizytka napisał, jak trzeba to się łyka z ubezpieczeniem które NIE JEST OBOWIĄZKOWE (nieraz dla świętego spokoju swojego i sprzedawcy można ustąpić) następnie najlepiej poleconym rezygnacja i po temacie....

djbp

2015-10-10, 21:34
Bo wzięła kredyt w bgżparibas. Z nimi to nie żarty

dertaz

2015-10-10, 21:58
@bosbolowy gdyby historia była prawdziwa, a nie jest to twój kumpel nie brał by kredytu skonsolidowanego. Pracowałem kiedyś rok na stażu w banku. Bank konsolidując ci kredyt, spłaca twoje kredyty wraz z odsetkami, potem wszystko sumuję (ile spłacił) a potem udziela ci kredytu na tą kwotę powiększoną o ich odsetki. Raty rozbija na dłuższy okres, i dlatego petentowi wydaję się że skorzystał bo przecież ratę miesięczną ma mniejszą. Banki nie dadzą ci zarobić ani zaoszczędzić.

tranzystor

2015-10-11, 01:29
dertaz napisał/a:

Banki nie dadzą ci zarobić ani zaoszczędzić.




Chyba tylko "frankowicze" myślą, że banki to instytucje non-profit.

bosslolkowy

2015-10-12, 09:09
Tranzystor - jak jesteś czasami w okolicach Wrocławia to się odezwij, udowodnię.

Nie rozumiem czemu nie jesteś w stanie pojąć, że ktoś mając 18-19 lat może iść do pracy i coś osiągnąć. Wszystkiego da się nauczyć jeśli jesteś pracowity i bystry. Osoba, która założyła firmę w której pracuje miała 20lat jak zaczynała. Teraz firma ma już dłuższy staż, ale oni nadal stawiają na młodych. Faktycznie jak tam przychodziłem to ch*ja wiedziałem, ale teraz jest już inaczej.