18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgrubienie...

Warrior • 2009-05-13, 21:09
Studenci medycyny wymieniają się wrażeniami po egzaminie. Jeden z nich pyta:
- Ty, jak napisałeś na pytanie "do czego służy zgrubienie na członku?"
- Normalnie. Napisałem, żeby zrobić większa przyjemność kobiecie.
- k***a no to zj***łem bo napisałem, żeby się ręka nie ześlizgnęła.

Anatage

2009-05-13, 21:21
Dość stare, bodajże z Basha... Teraz wszystkie cytaty przemienimy w dowc**y na Sadistica? ...

Es...........ne

2009-05-13, 21:22
Anatage napisał/a:

ość stare, bodajże z Basha... Teraz wszystkie cytaty przemienimy w dowc**y na Sadistica? ...

jak ci k***a nie pasuje to idź na basha, kogo to k***a obchodzi że to tam było ? nie każdy wchodzi na basha człowieku

Warrior

2009-05-13, 21:29
Esne napisał/a:

jak ci k***a nie pasuje to idź na basha, kogo to k***a obchodzi że to tam było ? nie każdy wchodzi na basha człowieku



Heh..nie musisz się nim przejmować :-P Zanim coś wstawię to i tak sprawdzam i kawały i "było" no ale co poradzę . Nie ma żadnego info co było a co jeszcze nie a szkoda bo nie trzeba by było nic pisać a potem usuwać :szczerbaty:

Na dobrą sprawę wszystko już przecież kiedyś było :diabel:

Es...........ne

2009-05-13, 21:31
Warrior napisał/a:

Zanim coś wstawię to i tak sprawdzam i kawały i "było" no ale co poradzę . Nie ma żadnego info co było a co jeszcze nie a szkoda bo nie trzeba by było nic pisać a potem usuwa

chodzi mi o to że ktoś wypie**ala się z tekstem było na bashu joe monster itd, nie każdy wchodzi na basha i krąg wzajemnego lizusostwa jakim jest jeo monster

Saia

2009-05-13, 22:26
Esne napisał/a:

chodzi mi o to że ktoś wypie**ala się z tekstem było na bashu joe monster itd, nie każdy wchodzi na basha i krąg wzajemnego lizusostwa jakim jest jeo monster



przesadzasz xD zaraz po sadisticu , najlepsze portale z humorem :S