18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgony na boisku...

Suka_Blyat • 2010-02-09, 13:16
Dla tych co sądzą, że sport to zdrowieeeee. Swoją drogą szkoda chłopaków w tak młodym wieku wykorkować [*]


.:...........:.

2010-02-10, 13:33
brainpeal, jeśli tego typu posty masz zamiar pisać to sobie lepiej odpuść.

brainpeal

2010-02-10, 13:55
Trundo mi odpuścic, bo to jest żałosne. ;] Ale niech Ci będzie, wole nic nie pisać niż pieprzyć o głupotach.
pozdrawiam.

kolumbijskisen

2010-02-10, 13:55
brainpeal napisał/a:

Na filmiku jest pokazana śmierć człowieka, a wy sie do cholery kłócicie o muzyke, która nie jest głównym motywem tego filmiku. Co się z wami ludzie dzieje? Jesteście aż tak obojętni na śmierć? Ważniejszy jest dla was soundtrack? Ogarnijcie się.



bo to są sadyści. jak nazwa strony wskazuje.
ale w gruncie rzeczy nie są wcale tacy źli ani nieczuli. rusza ich maltretowanie 10 letniego dziecka, obrzydza kupa i wymioty, jakoś tak zbyt emocjonalnie reagują na różne przejawy masochizmu. to nie są źli ludzie.

Ra...........og

2010-02-10, 14:03
kolumbijskisen napisał/a:

... to nie są źli ludzie.


A Ty jesteś zła?

kolumbijskisen

2010-02-10, 14:04
Baalp napisał/a:


A Ty jesteś zła?



staram się być dobrym człowiekiem.

brainpeal

2010-02-10, 14:09
Sadystami to są ludzie którzy występują tu na niektorych filmikach, bo sporo jest też śmiesznych wrzut.
A osoby, które komentują to są zwykli ludzie. Ale ja już sie nie odzywam, wisi mi to. Poprostu takie rzeczy otwierają oczy na to w jakim społeczeństwie żyjemy. :)
pozdro.

Cord

2010-02-10, 23:32
brainpeal napisał/a:

Na filmiku jest pokazana śmierć człowieka, a wy sie do cholery kłócicie o muzyke, która nie jest głównym motywem tego filmiku. Co się z wami ludzie dzieje? Jesteście aż tak obojętni na śmierć? Ważniejszy jest dla was soundtrack? Ogarnijcie się.



Stary, w takim Ty świecie żyjesz! Codziennie Kamil Durczok na pełnej piździe bombarduje nas setkami najróżniejszych zgonów i nieludzkich zachowań, po czym spokojnie przechodzi do jakiegoś murzyna któremu się rozpiął rozporek na jakiejś imprezie celebrytów. Po pewnym czasie człowiek się znieczula. Mam nad każdym usiąść i płakać? Wielka tragedia dla rodzin i znajomych, ale czego ode mnie chcecie? Dla mnie ważniejszy jest soundtrack, który rozpie**ala to, czym ten filmik miał być z założenia.
I moim zdaniem powinieneś przypie**alać się, jak już, do autora/ów filmików za robienie ze śmierci młodego człowieka Sm00ta$nej okazji do zrobienia [*] dla ok***iałych nastolatków. Disco-Polo i slow-motion? Nigga please!