18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoszenie

szpon2 • 2016-08-15, 20:53
– Dlaczego nie zgłosił pan wcześniej kradzieży karty kredytowej?
– Złodziej wydawał mniej niż moja żona.
– Więc dlaczego teraz pan to zgłasza?
– Chyba żona złodzieja się do niej dorwała…

flejtuch

2016-08-15, 21:18
nie wiem jak to skomentować: pie**olcie się ! :D

MajkelT

2016-08-15, 22:45
W sumie po drugim wersie już szło piwo :D

StaraKacapka

2016-08-16, 03:49
Moja narzeczona wydaje mało, a wcale nie jest martwa. 8-)

zonk

2016-08-16, 06:10
@up, ożeń się to zobaczysz.

polemista.pl

2016-08-16, 09:35
@SQT czyli radzisz, żeby pierścionek zaręczynowy wrzucić do Wisły?

nowynick

2016-08-16, 10:19
Up

suma sumarum taniej Cię wyjdzie wypie**olić jak najszybciej do Wisły...

Kollosus

2016-08-16, 10:36
@ wszyscy up żonaci

Ejj k***a dajcie chłopakowi popełnić ten błąd, bo nigdy nie doceni kawalerskiego życia...

MCanczej

2016-08-16, 11:55
Tekst w pracy "weź się w końcu ożeń, co masz mieć lepiej nie my" :amused:

postpost

2016-08-16, 11:58
ja tam nie narzekam na małżeństwo. jest ok.

nowynick

2016-08-16, 12:52
Up

ile tygodni po ślubie?

Ra...........hi

2016-08-16, 13:45
Kawał stary, tylko drugą połowę ktoś wymyślił

Nizaryta1

2016-08-16, 21:18
A tam wszyscy pie**olicie, jak znajdujecie sobie żony które są k***ami to wasza sprawa, są kobiety które są porządne i nadają się na żony, w sumie nie wasza wina że znaleźliście sobie ch*jowe żony, jak się na dupsko tylko patrzyliście a reszta w dupie albo kierowaliście się głupimi afektami (emocjami), i bezmyślnie wzięliście sobie mendę, dobra żona to skarb o który trzeba dbać ale zdarzają się a właściwie wszędzie są szmaty i z roku na rok i z pokolenia na pokolenie są coraz bardziej ch*jowe kobiety.

Dam wam radę, jak chcecie znaleźć sobie fajną kobitę to najpierw musicie zdać sobie sprawę aby wyzbyć się sentymentów, jak zauważycie że szalejecie za jakąś babą to dajcie sobie spokój bo złe decyzje pod wpływem emocji podejmiecie i zostawcie ją, jak uda wam się zachować zimną krew to plus dla was i możecie nęcić dalej sukę swoją kiełbachą aż podejdzie i wyliże wam rowa i wysysając gryngle z dupy... a nie... to nie to... nie ta kartka, sory... musicie wyzbyć się emocji w miłości, najpierw z nią zamieszkajcie i podam wam kilka przykładów takiej co jest ch*jowa.

1. Jak was bije to zostawić.
2. Jak za dużo narzeka to zostawić.
3. Jak za mało narzeka to też zostawić (podejrzani są ci co nie narzekają wcale).
4. Jak knuje przeciw wam spiski, intrygi etc. Zostawić.
5. Jak pije alkohol, zostawić.
6. Jak ćpa albo pali, zostawić.
7. Jak nieodpowiedzialna, zostawić.
8. Jak mówi że nie lubi dzieci to zostawić bo a nuż urodzi się wam babol i zmarnuje sobie życie przez nieodpowiedzialną matkę.
9. Jak próbujecie dać jej jakąś dobrą radę, pomóc w czymś a ona mówi: "Nie będziesz mi mówił co mam robić!", zostawić bo paranoje ma i uknuje przeciw wam intrygę albo spisek (a w sumie to chyba jeden ch*j).
10. Jak mówi że chce się zabić to zostawić (niebezpieczna jest).
11. Jak jest zbyt wyuzdana seksualnie zostawić, to samo jeśli jest c*pką niewydymką, pamiętajcie, skrajności są złe.
12. Jak was obraża, nie okazuje szacunku, zostawić.
13. Jak pluje wam do jedzenia, zostawić.
14. Jak agresywna to też zostawić.
15. Jak za spokojna to też zostawić.
16. Jak nie możecie na nią liczyć w złych chwilach, zostawić.

I kilka jeszcze przykładów miałem ale kartki pogubiłem, oczywiście kartki sam pisałem ale pogubiłem.