18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgasił światło ...

~McSadol • 2022-09-14, 21:23
ps . fajne cycki :mrgreen: .


Kriski

2022-09-14, 21:34
Cycki może i fajne (pod bluzką może być cokolwiek) Ale zad nier*chable.

envy13

2022-09-14, 21:42
pierwsza pomoc xxi wieku , wyciągnąć telefon i robić fotki

KoniecZartow

2022-09-14, 21:49
Dostać wjebki od kogoś kto trzyma witki jak tyranozaur to trochę wstyd.

Safko666

2022-09-15, 00:25
kraskras napisał/a:

pierwsza pomoc xxi wieku , wyciągnąć telefon i robić fotki



Tablice rejestracyjne ;)

darejos

2022-09-15, 01:43
co się stało? ciężko się skupić na treści widząc cycki:)

martils

2022-09-15, 07:31
Jarosławkaczyński napisał/a:

Wylizałbym jej cipe. I stopy



piwo bo mnie rozśmieszyłeś od rana (mam dylemat - na serio czy se jaja robisz)

Marcinqqq

2022-09-15, 07:37
McSadol niezła stuleja z Ciebie, skoro podniecasz się takim widokiem, ciężko musisz mieć na plaży

021ku

2022-09-15, 07:49
Dziołszka fajna, taka "normalna". Sąsiadeczka :doggy:

Marian_Koniuszko

2022-09-15, 08:02
martils napisał/a:

piwo bo mnie rozśmieszyłeś od rana (mam dylemat - na serio czy se jaja robisz)



Jarosław nigdy nie żartuje... Szczególnie w tego typu kwestiach :-D

jasypan

2022-09-15, 08:20
pie**olnął jakiegoś starego paralityka i centymetry brakowały do dużego wyroku. Bez sensu.

MalcolmX

2022-09-15, 08:22
Takie, jak panna na początku są najlepsze. Sąsiadka, która chodzi na spotkania oazowe. Kilka kg za dużo. Buzia w skali 1-10 góra 3-4 ale nie odrzuca. Jeśli mimo niedostatków urody jest zadbana i pachnąca to i tak o wiele lepiej niż piękna, durna i zaniedbana kobieta z żółtymi zębami. Dziewczyna świadoma własnych niedostatków urody. Wie, że zegar biologiczny już nieubłaganie tyka i nigdy nie będzie „teen”. Nie jest to typ tipsiary-blachary (stylów z trampkami nie pasuje) wiec nie czeka na Adriana, syna prezesa GS’u albo innego, dyrektora ze spółki skarbu państwa ani Sadika, księcia z Arabii. Raczej będzie otwarta na normalnego, inteligentnego i dowcipnego faceta. Kolor włosów raczej naturalny. Długość też. Raczej świadczy, że to nie alternatywka, feministka albo inne zj***ne komusze ścierwo spod szyldu LGBT. Prawdopodobnie jeśli jest wolna, to dałaby się poderwać i randka byłaby udana. Jeśli zajęta, to facet ma pewnie i dobrze ugotowany obiad i wypolerowaną gałę na pstrykniecie palcami.

jebać_w_dupę_pis

2022-09-15, 08:42
zajebiste k***a cycki normalne.....j***na ulana świnia co szanujący się facet by patykiem nie trącił

021ku

2022-09-15, 08:55
MalcolmX napisał/a:

Takie, jak panna na początku są najlepsze. Sąsiadka, która chodzi na spotkania oazowe. Kilka kg za dużo. Buzia w skali 1-10 góra 3-4 ale nie odrzuca. Jeśli mimo niedostatków urody jest zadbana i pachnąca to i tak o wiele lepiej niż piękna, durna i zaniedbana kobieta z żółtymi zębami. Dziewczyna świadoma własnych niedostatków urody. Wie, że zegar biologiczny już nieubłaganie tyka i nigdy nie będzie „teen”. Nie jest to typ tipsiary-blachary (stylów z trampkami nie pasuje) wiec nie czeka na Adriana, syna prezesa GS’u albo innego, dyrektora ze spółki skarbu państwa ani Sadika, księcia z Arabii. Raczej będzie otwarta na normalnego, inteligentnego i dowcipnego faceta. Kolor włosów raczej naturalny. Długość też. Raczej świadczy, że to nie alternatywka, feministka albo inne zj***ne komusze ścierwo spod szyldu LGBT. Prawdopodobnie jeśli jest wolna, to dałaby się poderwać i randka byłaby udana. Jeśli zajęta, to facet ma pewnie i dobrze ugotowany obiad i wypolerowaną gałę na pstrykniecie palcami.



Dokładnie tak