18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgadnij kraj...

~Velture • 2017-07-30, 10:11
Tym ruskim to się od pieniędzy pie**oli na równi z bogatymi kebabami...

Mam nadzieję, że drugi filmik od tego dżentelmena ujrzymy niebawem na hardzie.


khrystall

2017-07-30, 17:04
Tak z ciekawości to ile kosztuje taki tygrys? Nie pierwszy raz widze zeby ktos miał tygrysa

jerry280

2017-07-30, 17:50
Jakąś kase człowiek ma, czasem więcej to się jakiś zbędny bajer kupi albo jakąs egzotykę odwiedzi, ale ogólnie jakoś leci. I się zastanawiam kiedy następuje ten moment w którym się we łbie pie**oli. Może to za łatwo zarobiona kasa albo po prostu wieśniactwo siedzi w takim chamie i w sprzyjających okolicznościach znajduje ujście. Nie wiem ale jakby mi miało tak odj***ć to wolę juź mieć to co mam.

~Velture

2017-07-30, 18:29
khrystall napisał/a:

Tak z ciekawości to ile kosztuje taki tygrys? Nie pierwszy raz widze zeby ktos miał tygrysa


W rosji ok 30-40tyś dolarów. W emiratach drożej bo za byle geparda trzeba wyłożyć najmarniej 50.
Pantery i lwy są najdroższe a ich ceny mogą iść w setki tysięcy dolarów.
Jakbyś chciał sobie kupić udomowionego lisa to u ruskich można kupić za 5-8tyś dolarów (są też takie po 3.5 ale schodzą na pniu) a niedźwiedzia za ok 15. W sensie niedźwiedzia a nie udomowionego niedźwiedzia bo jeszcze się taki nie znalazł co by je udomowił.
Ceny podaję na podstawie ruskiego forum gdzie kiedyś zabłądziłem szukając udomowionego lisa i znalazłem całą gamę dzikich zwierząt.

waloos

2017-07-30, 18:54
Ja pie**ole, kupić RR żeby okleić go folią (to nie lakier, bo po otwarciu drzwi widać oryginalny czarny metalic) trzeba mieć mocno w głowie naj***ne.

KrisznaMan

2017-07-30, 19:35
@velture

To teraz zabłądź ponownie i poczytaj o niedźwiedziu Wojtku :)

lm65

2017-07-30, 20:35
czekamy na film ze zgonu tego typa

~Velture

2017-07-30, 20:41
józekdeluxe napisał/a:

Velture, na ch*j ci lis?


Lisy są zajebiste! Poza Tomaszem oczywiście.

Nutzz

2017-07-30, 20:44
Wojtek nie był udomowiony, był oswojony. Ułomie.

salvater

2017-07-30, 23:27
@waloos

wrapping jest teraz bardzo popularny, tym bardziej na sportowych/luksusoywch autach

~Velture

2017-07-30, 23:57
salvater napisał/a:

@waloos

wrapping jest teraz bardzo popularny, tym bardziej na sportowych/luksusoywch autach


Po pierwsze nie 'wrapping' tylko k***a oklejanie i jest popularne ze względu na szybkość montażu i demontażu.
Pomijając koszty to obklejenie samochodu zajmuje 1 dzień a lakierowanie całego (tak dobrze a nie u mietka sztachety z rodziny płotków w stodole) to najmarniej tydzień czekania.
Jak kupujesz sobie zabawkę za >500tyś a często za ponad bańkę to chcesz się nią bawić od razu a nie lecieć gdzieś do lakiernika i czekać tydzień.

spinaczel

2017-07-31, 11:17
Velture napisał/a:


Po pierwsze nie 'wrapping' tylko k***a oklejanie i jest popularne ze względu na szybkość montażu i demontażu.
Pomijając koszty to obklejenie samochodu zajmuje 1 dzień a lakierowanie całego (tak dobrze a nie u mietka sztachety z rodziny płotków w stodole) to najmarniej tydzień czekania.
Jak kupujesz sobie zabawkę za >500tyś a często za ponad bańkę to chcesz się nią bawić od razu a nie lecieć gdzieś do lakiernika i czekać tydzień.


jak kupujesz auto za ponad bańke to pierwsze co to zapie**alasz do lakiernika nałożyć powłokę ceramiczną

lukasoon

2017-10-04, 10:14
Mając tyle pitosu też bym odpie**alał. Nie ma co zazdrościć, trzeba nar*chać.