18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zestrzelenie rosyjskiego Mi 24.

~mg_schutze • 2020-11-09, 18:02
Moment trafienia rosyjskiego Mi 24 z wyrzutni MANPADS w pobliżu granicy z Azerbejdżanem, na terytorium Armenii.
Rosja posiada kilka baz na terytorium Armenii.
2 pilotów zginęło 1 osoba znajdująca się na pokładzie ranna.
Ciekawe jakie będą tego reperkusje.


Dukenstein

2020-11-09, 21:21
Adrian92 napisał/a:

Turcja jak zawsze zastopuje jakiekolwiek ruchy Ruskich
Ogólnie w takowym konflikcie jestem po stronie Armenii i Rosji, ale prawda jest taka, że Rosja ch*ja zrobi jak Turcja wejdzie do gry. Putin dobrze wie, że nie warto, Turcja jest zbyt silna militarnie.
Nie mówię, że za silna dla Rosji, że Rosja się trzęsie ze strachu ale taki konflikt niesie za sobą duże straty w ludziach i sprzęcie i Putin dobrze to wie.
Choć w sumie chciałbym się mylić, chciałbym żeby Rosja w końcu pokazała jaka to jest silna, a nie tylko siała propagandę atakując Gruzję, Ukrainę czy ISIS z powietrza.



Piękne by były czasy i wrzuty na sadolu jakby tak turasów wyj***no z nato i wtedy ruscy by obrócili ten ciapacki k***idół w pył wszystko dokładnie nagrywając.

TheAndyboy888

2020-11-09, 21:36
Adrian92 napisał/a:

Turcja jak zawsze zastopuje jakiekolwiek ruchy Ruskich
Ogólnie w takowym konflikcie jestem po stronie Armenii i Rosji, ale prawda jest taka, że Rosja ch*ja zrobi jak Turcja wejdzie do gry. Putin dobrze wie, że nie warto, Turcja jest zbyt silna militarnie.
Nie mówię, że za silna dla Rosji, że Rosja się trzęsie ze strachu ale taki konflikt niesie za sobą duże straty w ludziach i sprzęcie i Putin dobrze to wie.
Choć w sumie chciałbym się mylić, chciałbym żeby Rosja w końcu pokazała jaka to jest silna, a nie tylko siała propagandę atakując Gruzję, Ukrainę czy ISIS z powietrza.



Ta silna militarnie turecka armia jest ch*ja warta, gdy za plecami zabraknie NATO. W szczególności przeciwko ruskim. Ruscy od zawsze mieli w dupie straty, bo ich zasoby ludzkie są praktycznie nieograniczone. Jedyne, czego ruscy w chwili obecnej mogą się obawiać to interwencji NATO lub Chin. W innym wypadku rozpie**olą spokojnie w mak ten kebabowy k***idołek zwany turcją

Tr...........ty

2020-11-09, 21:41
Adrian92 napisał/a:

Turcja jest zbyt silna militarnie.



Turcja to żaden przeciwnik, ale wszyscy wiedzą, że należy do NATO i każda potyczka z nimi jest formalnie konfliktem z NATO.

dantee

2020-11-09, 21:55
Co zrobi rosja ? Nic, zamkną mordy, jak zwykle, będą udawać że nic się nie stało. Olbrzym na glinianych nóżkach potrafi sobie poradzić, tylko z pojedynczymi osobami.

meshtkov

2020-11-09, 23:04
Mi się nie podoba to, że dźwięk coś szybko doleciał do kamerzysty, no tak szybko, jak obraz.

Adrian92

2020-11-10, 00:38
TranzystorWyklęty napisał/a:

Turcja to żaden przeciwnik, ale wszyscy wiedzą, że należy do NATO i każda potyczka z nimi jest formalnie konfliktem z NATO.



Nie żartuj. Żadnym przeciwnikiem może być dla Rosji Ukraina czy Gruzja. Nie Turcja. Turcja ma bardzo liczną armię, a na dodatek masę nowoczesnego sprzętu, m.in od amerykanów, nie da się zaprzeczyć ale także swojego.
Konflikt na linii Rosja-Turcja nie jest na rękę żadnej ze stron bo w przypadku takiego konfliktu stratne byłyby oba te kraje.

P.s Armenia już się poddała, w sensie premier Armenii wywiesił białą flagę i stracił przez to część swoich terenów. Pytanie co dalej bo podobno jest tam gorąco. Wielu jego rodaków zginęło w walce a ten teraz sie poddaje. Inna sprawa, że nie mają większych szans walczyć z Azerbejdzanem który zapewne jest też wspierany przez turasów.

notak

2020-11-10, 06:00
czas Rosji, dawno minął ,
Chiny sa potężmiejszym krajem

~mg_schutze

2020-11-10, 22:31
Adrian92 napisał/a:

Nie żartuj. Żadnym przeciwnikiem może być dla Rosji Ukraina czy Gruzja. Nie Turcja. Turcja ma bardzo liczną armię, a na dodatek masę nowoczesnego sprzętu, m.in od amerykanów, nie da się zaprzeczyć ale także swojego.
Konflikt na linii Rosja-Turcja nie jest na rękę żadnej ze stron bo w przypadku takiego konfliktu stratne byłyby oba te kraje.
P.s Armenia już się poddała, w sensie premier Armenii wywiesił białą flagę i stracił przez to część swoich terenów. Pytanie co dalej bo podobno jest tam gorąco. Wielu jego rodaków zginęło w walce a ten teraz sie poddaje. Inna sprawa, że nie mają większych szans walczyć z Azerbejdzanem który zapewne jest też wspierany przez turasów.



Tą klasę pokazali jak pod Al Bab im isis 4 czy 5 leosiów rozj***ło w 1 dzień...

dominator76

2020-11-14, 23:58
Żadne. Jak sie okazuje Ruskie mogą straszyć nas,Ukrainców i Bałtów..Na Turków juz sie nie porwą - nie mają tyle sił. A dla Armenii to dobra lekcja. Jak ich wyciułali bez mydła.

Wiewór

2020-11-15, 14:22
Dukenstein napisał/a:

Piękne by były czasy i wrzuty na sadolu jakby tak turasów wyj***no z nato i wtedy ruscy by obrócili ten ciapacki k***idół w pył wszystko dokładnie nagrywając.



Po pierwsze idioto Turcy nie są ciapakami. To jest inna kultura i odmienne pochodzenie etniczne. :roll:
Po drugie idioto to się módl żeby byłi w NATO bo Turcja to 4 armia świata. Rosja to naturalny wróg Turcji i to dla nas dobrze. Turcja ma tak potężna armie, że nawet Putin sra przed nimi że strachu i boi się ich prowokować.
Jakby Turcja zostala neutralna albo obróciła się przeciwko zachodowi to mamy przej***ne.

Zanim zrobisz z siebie publicznie kreatyna to może zapoznaj się wcześniej z tematem.